Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość riettaa

czy skorzystałtbyscie z usług prywatnej stylistki na zakupach?

Polecane posty

Gość gość
Jesli chodzi własnie o ta szkołe, to ja bardziej skupiłabym sie na takim kierunku http://www.cosinus.pl Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
150 zł za godzinę wybierania szmat?chyba Cię pogieło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Stylistka moze cie ubrac gorzej niz ty siebie. Bylebys cos kupila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojej stylistyce place 500 za cały dzień. Bez ograniczeń czasowych. Dobrze jest miec dwie o dwóch różnych gustach. Jedna ubiera mnie bardziej elegancko do pracy, druga ma styl mloxziezowy. Wychodzi mnie to znacznie taniej. Wszystkie ubrania jaki mam używam. Nie zdarzają mi się nie trafione zakupy. No i te ahy i ohy otoczenia. Jestem facetem, hetero. Poprostu wiem ze nie mam gustu wiec oddałem to profesjonalistce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I moim zdaniem bardzo dobrze ze sa takie szkoły. Daje nam to mozlwisoc nauki kilku kierunków, przez co poszerzamy nasza wiedze i tez jestesmy atrakcyjni pozniej dla naszego przyszłego pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurtyzana55
Dziewczyny, jeśli szukacie szkoły, by zajmować się charakteryzacją, to uważam, że powinniście rozważyć szkołę Dziewulskich w Wawie. Tu pod okiem najlepszych będziesz mogła sobie po jej skończeniu odpowiedzieć na pytanie czy warto jest dbać o swój wygląd i jak również to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winta88
W przypadku Studium Dziewulskich sam prestiż szkoły i umiejętności jakie zdobywasz na pewno bardzo pomagają w znalezieniu pracy :) Ja na pewno brałabym ją pod uwagę jeśli planowałabym naukę w tym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferka90
Jeśli chodzi o mnie to moje koleżanki mają doświadczenie ze Studium Dziewulskich, 2 już skończyły jedna jest w trakcie kierunku protetyka i efekty specjalne. I jest bardzo zadowolona, i te 2 znalazły prace już w trakcie nauki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tremka
Zgadzam się z Wami co do Studium Dziewulskich. Jeśli ktoś zna tą szkołę i zna osoby które ja skończyły ten wie jak liczy się dyplom na rynku pracy i ile daje praktyka zdobyta w tej szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurtyzana55 2016.06.28 Dziewczyny, jeśli szukacie szkoły, by zajmować się charakteryzacją, to uważam, że powinniście rozważyć szkołę Dziewulskich w Wawie. X Szkolą tam kurtyzany? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza w świecie szkoła wypuszczająca dyplomowane kur.. tyzany? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
55-letnia kurtyzana to już raczej na emeryturze, niż w jakimś studium? Chyba, że tam wykłada... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenka
Przeglądałam sobie realizacje tej szkoły Dziewulskich w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i FB. Przyznam, że to co tam zobaczyłam, zrobiło na mnie bardzo duże wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merseja
Moje koleżanki też wybrały się do tej szkoły Dziewulskich. Myślę ze dla dziewczyny jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ teraz zawód wizażystki i stylistki jest bardzo popularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juminka
No właśnie dobra szkoła to podstawa. I macie rację ze szkoła Dziewulskich. To jedna z tych, których dyplom tak naprawdę coś znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bilik
Rzeczywiście Dziewulscy to bardzo dobra szkoła i ja tez jeśli będę miała się decydować na kursy to właśnie w tej szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nei moge złego słowa powiedzieć na Cosinusa. Dla mnie to własnie bardzo dobra szkoła, w której naprawde mozna sie nauczyć i nie stracic czasu czekajac na kolejną mature.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×