Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość riettaa

czy skorzystałtbyscie z usług prywatnej stylistki na zakupach?

Polecane posty

Gość wy-ner-ka
Ja teraz sama postanowiłam sobie pomóc jesli chodzi własnie o doradzenie w kwestii ubioru.Od zawsze to lubiłam ,wiec zapisałam sie od tego roku do studium Dziewulskich na taki własnie kierunek.Mysle ze dla mojej pasji bedzie to najlepsze rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietkaaaaaaa
autorko w jaki sposob chcesz robic analize kolorystyczna i gdzie? W sklepie? w tym celu trzeba zmyc makijaz a tego raczej w galerii handlowej nie zrobisz. Chcesz brac 400 zł za nic, bo pewnie lokalu i profesjonalego sprzetu tez nie udostepniasz. Jak dla mnie poroniony pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elennnnka
Dobry pomysł z tym studium wizażu i stylizacji.W sumie po co jeszcze komuś płacic skoro samemu wówczas bedzie sie najlepiej doradzało.Najlepsi i najbardziej znani stylisci biora i po 600zł za takie porady.A za ta kwote mozna juz lupić fajne ciuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mairrrabelkka
Czy po ukończeniu takiego studium liczy sie dyplom ? Pytam w tym kontekście czy nie ma potem problemów ze znalezieniem pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werrrka89
W sumie fajny kierunek, i jak dla kobiety na pewno odpowiedni. Poki co ja kończe kosmetykę w Cosinusie, wiec moze w niedalekiej przyszłości pomysle i o tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słon----ce
Werka ile płacisz jesli można wiedzieć za takie kursy w Cosinusie ? Czy macie zjazdy w kazdy weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modenna
nie kazdy nawet jak ma pieniadze to potrafi sie fajnie ubrac, po to sa stylistki, ja sama jestem jedną z nich, to bardzo fajna praca z fajnymi ludzmi :) teraz w trójmieście PH Matarnia szuka stylistek i tez mam zamiar wziąć udział niedlugo, moze któras z was bedzie zainteresowana https://www.facebook.com/matarnia.parkhandlowy/app_238508789615616

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może skusiłabym się na analizę kolorystyczną czy poradę co do fasonów czy fryzury, ale nie chciałabym zabierać na zakupy stylistki. Źle bym się czuła i pewnie z nią sprzeczała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxenia
werka czy to prawda ze w cosinusie nie płaci sie za kosmetyki których używa sie na zajęciach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvera
A w jakich szkołach, zwłaszcza własnie takich policealnych mozna uczyć sie tego kierunku? Czy jest on w Cosinus ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zniosłabym gdyby ktoś mi dyktował jak mam się ubrać . Jestem sama dla siebie stylistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliwwa
No szkoła i w necie ma jakies w miare dobre opinie. To dobrze... tylko zastanawia mnie tez to ze jest taka za darmo... o co w tym wszystkim chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubierac sie pod czyjs styl, gust ? Uczesac sie tak jak wyobraza sobie stylistka? NIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellizkowa
A w jakiej szkole naucze sie dobrej stylizacji, charakteryzacji ? Co polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ze takie kursy są własnie odpowiednie, zwłaszcza jesli chcemy doskonale przygotowac sie do matury. Wiec kazdy kto ma ją w perspektywie za rok mysle ze spokojnie powienien o takiej szkole pomyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra tez poszła do takiej szkoły. Tylko u niej pojawiło się dziecko i nie mogła we własciwym czasie skończyć liceum. Ale potem w Cosinusie wszystko nadgoniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy nie, bo niepotrzebny mi dyktat by włożyć gacie na pupę poza tym z reguły nie płacę ludziom z zawodów nikomu niepotrzebnych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo zastanawiałam się, czy wybrać się na zakupy ze stylistką - z jednej strony wiem, że przydałaby mi się pomoc w skompletowaniu nowej garderoby, ale z drugiej bałam się, że będę się czuła "przebrana", że choć ubrania będą modne, nie będę się w nich dobrze czuła. Ostatnio natknęłam się na ciekawy artykuł https://www.kobietazkasa.pl/stylebook/zakupy-z-personal-shopperem-w-praktyce i podjęłam decyzję - jako świąteczny prezent sprawię sobie wizytę w galerii handlowej ze stylistką ;) Nie mogę się już doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a jaki kierunek bardzo podobny z tym o którym piszecie polecacie w Cosinusie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast słyszałam ze jest bardzo duże zainteresowanie jesli chodzi o Studium Dziewulskich. To znaczy ze ludzie jednak wybierają te najlepsze po których tez łatwiej bedzie im znaleźć prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w małych miastach mało osób stać na stylistkę co innego w np. Warszawie. Dla jednych 150 zł to majątek dla innych jak 15groszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w sumie powinno się wybierac takie szkoły, po których bedzie nam łatwiej znalezc prace. Moja siostra skończyła wizaż w Studium Dziewulskich i udało sie jej naprawde szybko znalezc prace. Ale mysle ze to tez kwestia tego ze jednak to bardzo dobra i szanowana szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co maja powiedzieć Ci którym nie uda sie dostać na studia? Wówczas pozostają takie szkoły jak Cosinus. Na pewno wybór kierunków jest na tyle duży ze kazdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzynka kończyła administracje w Cosinusie i tez udało sie jej znalezc prace. Mysle ze tu nei ma zadnych reguł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×