Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewela1777

kiedy wasze dzieci zaczely chodzic?

Polecane posty

Gość gość
moj syn zaczął raczkowac jak miał 3 miesiące, zaczął wstawać przy meblach jak miał 4, zaczął chodzić jak miał 6 a teraz ma rok i juz potrafi mówić pełnymi zdaniami ..... :P :P :P Ej no... dobra wiem że niektóre dzieci szybko wstają na nogi ale bez przesady , piszecie ze 7- miesieczne dziecko juz chodzi ???? niewiem moze i zdazają się takie cuda genetyczne ale cos to mi siędziwne wydaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn miał 13m gdy zaczal chodzić samodzielnie, a córka obecnie 9m niedawno zaczęła wlasnie wstawac i od 2dni zaczęła robic kroczki w kierunku rzeczy ktorej sie podciągała przy wstawaniu- przybliża sie. Ciekawa jestem kiedy zacznie chodzić przy meblach a pozniej sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka4
Moja starsza córka zaczęła chodzić gdy miało 11 miesięcy.Nie raczkowała w ogóle.Druga córeczka zaczęła chodzić mając rok i tydzień.Chodzika nie kupowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem rehabilitantką dziecięcą. Ok 40% dzieci rehabilitowanych pod względem wszelkich wad postawy i kręgosłupa ma wpisane w wywiadzie chodzik. Nawet pół godziny dziennie może mieć wpływ na powstanie wad u dziecka. Chodzik wymusza pozycję pionową, niejako przyciska miękkie kości dziecka prowadząc do zmian zwyrodnieniowych w obrębie kręgosłupa i bioder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta ta ta. Te wszystkie "rehabilitantki" po kursach albo "studiach" (zdajace mature z wosu) wyzej sraja niz d**e maja. Jak to ostatnio nasz neurolog dzieciecy powiedzial: "Niech one lepiej wykonuja polecenia lekarzy bo do diagnozowania nie maja ani kompetencji ani uprawnien". Czyli generalnie zaden autorytet. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×