Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

hej! czy któraś z was miała imprezę baby shower? Kiedy ją organizowałyście? Robiłyście ją same czy robiły ja wam koleżanki? Może macie jakieś pomysły na konkursy na taką imprezę? Ja będę organizować Baby shower mojej siostrze która rodzi 26 lipca. Będzie to dla niej całkowita niespodzianka. Imprezę organizuje równo miesiąc przed narodzinami maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeglądałam już takie stronki ale jednak realia u nas są inne i chciałabym dowiedzieć się jak to jest organizowane u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy sie z takimi imprezami w pl nie spotkalam, wiec nie pomoge :) faktycznie lepeij o tym poczytac na tzw zachodnich forach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hagneta
Przyznaję,ze ja to bym nawet nie chciała takiej imprezy. Moja kumpela - mieszka w USa, miała taką miesiąc przed porodem. Była już strasznie opuchnięta i fatalnie wygladała i kiepsko się czuła. Ale obyczaj to obyczaj. Impreza wygladała jak zwykła nasiadaówka żeńska. Jedzonko, winko, bezalkoholowe napoje też, mnóstwo prezentów, porad, wspólne otwieranie prezentów, ogladanie pokoju dla dziecka, ogólnie miło, przyjemnie, impreza była w ogrodzie.Żadnych zabaw. Były za to rózne smieszne informacje dot dziecka, jego ew. płci - choć tu wiadomo była. i takie tam. opowieści o porodach, pielęgnacji maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hej won od Laury oglądałam już ta stronę tak jak i wiele innych ale chciałabym dowiedzieć się jak to wygląda od dziewczyn które były na takiej imprezie. do straszny_kocur głównym celem imprezy jest obdarowanie przyszłej mamy i jej dzieciątka różnymi prezentami. Hagneta a Ty byłaś na tej imprezie? Moja siostra w przeciwieństwie do Twojej koleżanki czuje się świetnie nie puchnie ani nic wiec jestem pewna że taka impreza ją ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz organizuje przyjęcie tego typu dla przyjaciółki. Będzie 10 osób, spotykamy się u przyszłej mamy. Będą gry i zabawy, odpowiednia oprawa, prezenty oczywiście. Póki co mam dla niej świetną książę pt. "dzieciozmagania" Kaz Cooke. Ale główny upominek dopiero mam zamiar nabyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w uk
na takiej imprezie bylam i było swietnie... glownym prezentem w centrum uwagi byl nappy cake (tort pieluchowy) kazda uczestniczka dostala po imprezie prezencik dziekujacy za przybycie i bylo ogolnie milo jedna z zabaw ktora ubawila nas po pachy to rozne mieszanki potraw/przypraw itp ulozone w pieluszzkach i trzeba bylo zgadnac co to :) przyklad: ketchup majonez i musztarda, albo zmiksowane brokuly itd powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifg
Babka ma miesiąc do porodu a tu jej się na chatę zwalą ludzie ( a jak nie na chatę to będzie musiała z taaaaakim brzuchem gdzieś łazić). Ja bym udawała tylko, że się cieszę :/ A potem urodzi i znowu będę pielgrzymki, to, że amerykanie to wymyślili i praktykują nie znaczy, że musimy wszystko powielać. Prezenty dla mamy i maluszka są fajne ale po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przeciez zalezy od kobiety ja na tydzien przed porodem robilam impreze andrzejkowa bardzo dobrze sie bawilismy(nie wiedzialam ze za tydzien urodze - termin byl za 10 dni lub wiecej) a to nie ona bedzie robila tylko dla niej zrobia wiec o co chodzi? wyjdzie na to samo jakby spotkala sie z kilkoma kolezankami powymieniac doswiadczenia a tak jeszcze milej bedzie jesli natomiast zle sie czje to juz chyba warto wypytac czy ma ochote wyjsc albo rozerwac sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez uwazam ze baby shower to jest fajny pomysl ja bede miala 26 czerwca ,organizuje mi moja corka 17 lat z kolezankami przyjecie jest planowane na ogrodzie ... plastikowe talerze, kubki, balony itp. menu to szaszlyki z grilla ,salatka owocowa,chips & salsa , ciasto .. wszystkim zajmuja sie organizatorki co do zabaw to nie wiem ..moze beda moze nie.. wiem ze beda ogladane prezenty.. sliczne slodziutkie malutkie ubranka, skarpeteczki,ksiazeczki,grzechoteczki, kubeczki i miseczki :)glownie kobiece towarzystwo ,calosc potrwa okolo 3,4 godz. ksiezniczkass zycze udanej imprezy, siostra bedzie bardzo zadowolona, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzezimy
Ja chciałabym zrobić taką imprezę w przyszły miesiącu, może w grudniu. Ale myslicie ze to zapeszanie czy nie? Bo nie wiem już co o tym sądzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezsensowne,a w Polsce,to z importu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam BOCIANKOWE bo mieszkam w Polsce a nie w kraju anglojęzycznym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego, że z importu? zastanów się ile rzeczy masz z importu i Ci nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z powyzsza wypowiedzia, wieczor panienski tez jest z zachodu, a jakos nikt nie narzeka ze to "amerkanska tradycja", a jak ktos ma problem z nazwa, to niech mowi "bociankowe" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaBawidamka
A ja mam to wszystko gdzieś i właśnie będę robić taką impreze dla przyjaciółki, bo jej sie to bardzo podoba :P Na stronie http://organizu.je/start/babyshower#event można fajnie wszystko przygotować, powiadomić gości, zdecydować jakie prezenty itp. Moja znajoma robi takie fajne torty z pieluch i na pewno to bedzie jednym z prezentow. Na prezenty generalnie się zrzucamy (bedzie 11 osob), ale kazda z nas ma przyniesc cos pysznego do jedzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego,male rozumki,ze nalezy importowac rzeczy ciekawe,a nie badziewia... A chcecie robic kopie czegos za 3 grosze -"na prezenty sie zrzucamy"-nie na tym polega baby shower,jak juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaBawidamka
A ja uważam, że nie ma w tym nic złego żeby częścią imprezy było też wręczenie prezentów, na które można sie złożyć. A na czym Twoim zdanie polega jak już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak juz hehe to w krajach,gdzie jest ta "wielka tradycja"hehe,to kazda zaproszona przynosi prezent i jest on rozpakowywany i podziwiany przez mame i towarzystwo.Caly rytual...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mniej więcej tak to wygląda, do tego jakiś poczęstunek i ploty. Suma sumarum najlepiej wychodzi na tym przyszła matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) ja uwaam że to świtny pomysł :) sama nie brałam nigdyw wtym udziału ale na pewno dla przyszlej mamay jest to bardzo miłe wydarzenie , poczawszy o d tego ze spędza czas z przyjaciólkami i bliskimi osobami to jeszce dostaje mnustwo rzeczy dla maluszka :) Bardzo ciekawy aryukuł znalazłam tutaj własnie n aten temat http://chrzcinyikomunie.pl/aktualnosci-z-obiektow/12-fenomen-baby-shower-hit-czy-kit Fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też będę robiła siostrze Baby Shower jako niespodziank:)) miło się was czyta, można się co nie co dowiedzieć na ten temat. Ale myślę, że u mnie to będzie po prostu zaproszenie naszych przyjaciół, wspólna kawa i tort:)ten pomysł z pieluszkami jest bardzo fajny, może to wdrożę w życie hehe Dla siostry mam już dwa prezenty, pierwszy to butelka samonagrzewająca się (na spacerku np. można podgrzać mleko) http://www.mama-ma.com/#!product-page/cf8r/c04526d5-ff51-3f84-f434-05696fe08562 i jeszcze z tego sklepu kocyk z bambusa kupiłam. Wysyłka darmowa więc opłacało się zamówić pare rzeczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo częstym motywem rozrywkowym podczas zabawy na baby shower, pojawiającym się w czasie takiej imprezy, są kalambury. Sporo pomysłów znalazłam na http://kbm.pl/baby-shower/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naszej przyjaciółce organizowałyśmy baby shower i wszytko wyszło super :) Była to dla niej wielka niespodzianka, a jak jeszcze zobaczyła jaki mamy dla niej prezent to oszalała. Podarowałyśmy jej wózek od Adamexu model Monte - totalna nowość na rynku. Jest bardzo solidny, a przy tym lekki i funkcjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×