Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blah blah

Jaką prostownicę wybrać ? Marki :Remington , Babyliss czy Rowenta

Polecane posty

Gość Blah blah

Witam .Zastanawiam się jaką prostownicę kupić .Chcę by prostowała włosy jak krechy i na b.długo by włosy były gładkie ,lśniące i nie puszyły się . Zastanawiam się nad marką Rowenta Babyliss i Remington dużo słyszałam o tej Remington . Doradźcie jaką i jakiej marki prostownicę wybrać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu909
ja mam prostownice firmy GA.MA. moja fryzjerka ja posiada, super prostuje wlosy. postanowilam sobie ją kupić (mam strasznie siano na głowie dość dlugie i podatne wlosy) prostownica sluzy mi juz 2 latka i nie zaluje jej zakupu ;d takze polecam ci z firmy GA.MA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwecja-polska
ja mialam remingtona i bylanajlepsza babyliss kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muklukowa
remington :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20lat!
MPM Product!! mam ją chyba już 3 lata i jest doskonała:) Ma Białe ceramiczne płytki:) wiem że teraz są już jakieś inne z tej firmy z czarnymi:P chciałam też zaznaczyć, że mam kręcone włosy a mimo to włosy układają się świetnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim musisz szukać profesjonalnej prostownicy do włosów, a nie zadowalać się czymkolwiek za 50 zł. To się nie opłaca. Prostownica powinna nagrzewać się również do jak największej temperatury no i oczywiście mieć odpowiednie płytki. Ja mam taką z płytkami ceramiczno-turmalinowymi (wytwarzają jony ujemne, które powodują, że włosy sie nie elektryzują i są bardzo wygładzone). Spójrz na taki model prostownicy Hair Goddess: http://www.kalamis.pl/product-pol-3524-Prostownica-Hair-Goddess-Special-Edition-Black-elegancka-torebka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość time-goodby
wiesz każda z wymienionych przez ciebie marek jest dobra. Tylko ty sama musisz się zdecydować na to, ktora bedzie najlepsza dla ciebie, wiesz może wystarczy wybrać po prostu tę najtanszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
ja sama miałam do czynienia z remingtonem - bardzo dobra firma. jak jeszcze trafisz na promocje np w avansie, to sie nie wykosztujesz jakos tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia000000
ja mam Babyliss, jestem bardzo zadowolona, błyskawiczne nagrzewanie, cena niczego sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×