Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luki24

co o tym myśleć?

Polecane posty

Witam!!! Pisałam ostatnio na forum ale nie moge poszukac swojego tematu dlatego zakładam nowy. Otóż mam "kolege" w ktorym jestem zakochana ( spotkania, pocałunki...itd.) codzienny kontakt az do piatku... W piatek jeszcze sms a sobota cisza, pn cisza i tak do dzis... napisal mi na nk "co słychać:)?) o co chodzi? mielismy sie spotkac w weekend bo jutro wyjezdza na 4 tygodnie. w sobote napisalam mu czy sie widzimy a on dopiero dzis pisze mi co slychac... o co tu chodzi????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pewnie spędził ten weekend ze swoja bliska znajoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam powaznie o co moze chodzic facetowi, i co znaczy takie zachowanie a wy sobie jaja robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i śmieszne, ale Luidżi ma jeszcze kaca i cierpi, a ja mam trochę inne poczucie humoru. Więc zostałaś sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam na chwilę
Prawdopodobnie coś ukrywa,bądź czujna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a uprawiacie sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no i sie dziwisz, jak nie ma na boku koleżanki to nie wiem, moze robi jakies ciemne interesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie widujemy sie czesto... od czego odpoczac? nie chcial sie spotkac to wystarczylo napisac albo zadzwonic a nie po 5 dniach jakby nigdy nic pytac co slychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak ma kogos gdzies tam to niech mi o tym powie bo nie rozumiem co mialby z tego , wlasciwie z 2 lasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem mi wstyd, że też jestem kobitą... Zapytaj go, po prostu. Zadaj mu pytania, które tu padły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mu pokazac ze tak bardzo mi na nim zalezy... dlatego pytam tutaj co znaczy zachowanie faceta, bo moze ktos tez tak mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×