Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kupiłam ratlerka

Gdzie można kupić dobre karmy dla psów?

Polecane posty

Gość Labradorka2807
Ja kupuje karme dla swoich psow w sklepie e-Petshop.pl Maja dobre ceny, dużo promocji, czasem nawet wyprzedaże no i dodają fajne gratisy do np. Przysmaki, miski czy nawet smycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek23pn
witam. ostatnio karmę kupuję w karmawsieci.pl mają duży wybór różnych marek, obsługa bardzo miła, wszystko sprawnie, karma dojeżdża do moich piesków tego samego dnia, nie musze sie o nic martwic, hehe. no i zawsze dostaniemy jakieś fajne gratisy, także polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja kupuje tanio w supermarketach i jak słyszę świrusów którzy wydają więcej karmy na psie jedzenie niż niektórzy ludzi na swoje własne to mnie krew zalewa. A w sklepach typu real można kupić karmę za 2-3 zł za kg na poziomie pedigree czy chappi a skoro są dopuszczone te wszystkie karmy to trujące nie są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie na wagę u weterynarzy kupisz dobra karmę, może wynosi drożej, ale kupujesz ile chcesz po kilka rodzajów żeby piesek miał urozmaicenie u naszego weta są karmy od 12zł za kg z wołowiną, jagnięciną, rybą itd patrz na skład żeby był duży procent mięsa np 40% już ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina234
W sklepie http://www.petity.com/ jest spory wybór karm dla psów, a właściwie chyba dla większości rodzajów zwierząt domowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widzę to wszystkie sklepy, ktore wymieniacie są drogie. Na podstawie karmy mokrej Animonda Gran Carno najtaniej jest na zooplus.pl, wysyłka od 99zl za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaLL
W sklepie http://www.zoocentrum.sklep.pl/ jest sporo karm w podziale na wiek i wzrost psa, możesz też od razu zadać pytanie sprzedawcy przez gg, jeśli masz wątpliwości jaką karmę wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revivala
No ładnie widzę, że reklamy pełną parą nade mna ;) No bywa :) Interesuj***ardziej Cie miejscowe sklepy, czy może być sprzedaż przez internet? Tak do tematu- zawsze jestem zwolennikiem zakupów przez internet jednak- towar na kilogramy- paczkowany- i nie ma niemiłych niespodzianek. No niestety- nawet na zwierzakach dorabiają;P www.4lapy.pl Stąd biorę zazwyczaj. Bardzo fajne ceny mają, ale musisz sprawdzić dokładnie jak z tą wysyłką jest- bo czasami jest opcja darmowej wysyłki- więc prawie kolejna paczka w cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ktoś usunie tych spamerów. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artur a gdzie ten sklep ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Crazy World Pets to sklepy warszawskie na Tarchominie i Białołęce, no i oczywiście istnieje podany wcześniej sklep internetowy. Ja dość często zaglądam do tego ma marywilskiej 44 i jestem zadowolona z zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam nową suchą karmę For Friends dla psów - bez mączki zwierzęcej, zbóż, kukurydzy, ryżu, soi, glutenu, konserwantów, barwników i sztucznych aromatów. Szczegóły na www.for-friends.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi_lo
Z racji, że karma CANAGAN do niedawna była niedostępna na naszym rynku, to zakupowałem ją za pośrednictwem aukcji na allegro albo tablicy (obecnie olx.pl) Czasem można wyhaczyć tam niezłe ceny. A CANAGAN polecam gorąco - jest zdrowa z dużą zawartością mięsa i pies szybko jest nasycony. Warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunia1989
Ja polecam zookrak najtaniej na allegro, a jak coś potrzebują czego nie widze na aukcjach wystarczy zadzwonić i są wstanie zamówić dany produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar1988
Ja kupuje Canagana z ich stronki, poszukaj w internecie informacji o wysyłce Canagana. Lepiej zamówic parę opakowań, żeby zaoszczędzić na kurierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Royal zawiera BHT ktory jest karcenogenny. to wcale nie jest taka dobra karma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pies powinien jesc mieso i padline a nie kulki ! nidgzei nie ma dobrych karm wpierw trzeba pracowac w takiej firmie i widziec jak sa te karmy produkowane aby potem wiedziec co jest lepsze dla psa na pewno nie sa to kulki ! zadne ani royal ani acana ani inna wild srild d**erele !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orijen jest najlepsza skladowo i ma jedynie naturlane utelniacze i konserwanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahha taaa naturalne konserwanty matulu kochana bosze iwdzisz i nie grzmisz ! wezcie sie w leb stuknijcie najlepiej tym workiem pelnym karmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty pewnie karmisz psa swoimi odpadami dla patoli typu mielone i ziemniory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu ma racje - jest konserwowana witamina E i ty sie walnij w leb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam do www.psiepyszne.pl mamy wielu sprawdzonych producentów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Bacutilu a gdzie :P Trzeba być bezmózgiem żeby wierzyć w to że producenci karmy troszczą się o pieski bardziej niż producenci żywności dla ludzi... jeszcze używać argumentu że gównem jakie jedzą ludzie nie można karmić pieseczków... W głowie się nie mieści że ludzie mogą być takimi naiwnymi debilami, pieseczki witaminki w karmie dostają i są zdrowe, a robi się ją z tuńczyków łowionych przez japońskich rybaków specjalnie dla pieseczków, 70 tyś dolarów za rybę, no ja pier/do/lę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutsjo37
Można zamówić w sieci, na przykład w http://www.telekarma.pl/ Tu znajdziesz Royal Canin, Chappi, Pedigree i różne inne przedmioty dla zwierzaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem w każdym większym sklepie zoologicznym są dobre karmy. Ja kupuję na przykład w przychodni stomatologicznej, w której leczą się moje zwierzaki - http://lecznica.pila.pl/ - mają różny wybór, praktycznie od A do Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fandog
Można dostać on-line i to z dostawą gratis. Polecam zoologiczny sklep internetowy Paka dla zwierzaka. Ekspresowa dostawa, częste promocje, gratisy do paczek. Mają bardzo tanio w porównaniu do innych sklepów. Można tam kupić karmy samych najlepszych marek. http://paka-dla-zwierzaka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliaa2134
Spory wybór karm dla psów rekomendowanych przez weterynarzy posiadają we http://free-dog.pl. Dzięki nim udało mi się wyleczyć nadwrażliwość pokarmową mojego pupila. Doradztwo w sklepie na wysokim poziomie, no i nieocenione, merytoryczne poradniki na temat diety zwierzaka. Polecam gorąco. Jedna z lepszych działalności w swojej kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×