Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zalamanasamotna21

czy czekac i walczyc o niego?

Polecane posty

3 dni temu chlopak powiedzial ze chyba jednak nic nie czuje do mnie..dzien przed rozstaniem zapewnia ze nie umie zyc bezemnie i mnie kocha.. powiedzial ze rozmawial z rodzicami duzo z przyjacielem i doszedl do wniosku ze to chyba jednak nie milosc ze ja oczekuje go na cale zycie a on raczej mnie nie.. ze moze kiedys . nie wiem dlaczego tak nagle stwierdzil ze juz nie chce byc ze mna.. przeciez ciagle mowil ze mnie kocha pokazywal mi to ;( bylam znim pol roku wczesniej byl z inna dziewczyna 1,5 roku zastanawialm sie ze moze do niej chce wrocic moze ja kocha nadal .. ALE z drugiej strony czuje ze moze sie opamieta i wroci ? NIE WIEM co mam myslec tak bardzo tesknie za nim ciagle o nim mysle.. Czy walczyc o niego??? Napisac ze mi zalezy na nim..i nie potrafie bez niego zyc czy dac sobie spokoj.. ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
uprawialiście seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snriyktvrt
zrobil cos czego ja zrobic sie boje. ciesz sie ze zrobil to teraz bo skoro tak powiedzial to lepiej ze rozeszliscie sie szybko niz za jakis dluzszy czas. nie pisz, uszanuj jego decyzje, chociaz nie watpie ze teraz ci ciezko. jemu pewnie tez nie bylo łatwo. chociaz przynam ze menda z niego skoro do konca tak zapewniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esteeeeeee
daj sobie spokoj, koles cie nie kochal.. przez pol roku nie mozna kogos pokochac, mozna poznac i stwierdzic, ze to nie to.. on tak zrobil :D haha ! i cie olal ! wiec nie biegaj za nim jak siksa, tylko miej swoja godnosc i odczep sie od niego.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olej go. spotkało mnie coś podobnego ;-) a potem się okazało że już miał inną (moją kumpele o 7 lat starszą o ironio). Jest nieszczęśliwy, ta laska mu powiedziała że nie może traktować poważnie kogoś co coś takiego zrobił drugiej osobie więc się nim bawi. A ja mu się śnie po nocach. Tak widać miało być. Ja w tym roku biorę ślub, wszystko mi się układa. Będzie dobrze-to widać nie ten dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojeezycieee
patrzac po moim zwiazku gdzie facet stwierdzł ze sie boi zwiazku i nie cy to to...wtedy dłam mu szanse i teraz załuje..bo ja sie zakochałam a on od poł roku nadal nie wie co czuje...ale ze mna nie zerwie bo cos go do mnie ciagnie a ja nadal mam nadzieje:O ale juz ja trace i chyba na dniach to zakoncze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie rozstanie nastąpiło po 14 latach razem…. Mamy wspólne dziecko, pracujemy razem i było mi z każdym dniem jeszcze ciężej. To były najgorsze dni mojego życia. W akcie desperacji posunęlam się do zamówienia na ukochanego uroku miłosnego na http://urok-milosny.pl , nie oczekiwałam wiele. A jednak On wrócił i znów mnie pokochał. Teraz jest między nami niczym na początku znajomości…. coś pięknego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×