Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Gość Evela777
A u nas burza byla w nocy, padal sobie deszczyk a teraz swieci slonce. Super pogoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pochmurno i zimno , mogłoby już więcej nie padać , sabotuje mi pracę i robi koszty a lepiej byłoby wydać to na stroje dla córki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
W czym mamy pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Wklej jeszcze raz link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Nie wiem kogo chcesz szantazowac piszac ze chcesz zginac w wypadku. Gdybys naprawde chciala to zrobic to bys zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
00:42 [zgłoś do usunięcia] 38-latka.... w tej chwii facet to pikus, owszem orzylozyl sie dzis do mojejgo natsroju, wymienajac jej imie, ale tu dzis chodzi o syna! udusilabym go! udusilabym go! -Nie mam pytan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Milego dnia kochani:D P.S. Nic nie dzieje sie bez przyczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Witajcie kobietki!:D A u mnie dzis goraco, fajowo:D Slonce pieknie nam swieci. A my i w deszcz na spacer chodzimy, wtedy tez jest fajnie:D I wiecej optymizmu prosze dziewczynki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chetnie bym poszla na spacerek,ale syn nie chce, pies tez ucieka... A samej jakos mi sie nie chce :) A w ktorej czesci Polski swieci slonko? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś się powinnam spakować bo rano jadę z synem na zasłużony wypoczynek :) ale jakoś nie idzie mi to pakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuż pod Łodzią jest teraz słonecznie i oby tak na jakiś czas zostało . A ja juz po coniedzielnej porcji pływania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret95 a gdzie wybierasz się na wypoczynek? Ja jade do Zakopanego w piątek i obawiam się że cały mój urlop tygodniowy nie będzie zbyt słoneczny.... ale nadzieję warto mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna_Mama_78
Witajcie! A ja właśnie odprowadziłam na dworzec mosew . Pędzi do Krakowa :) Spędziłyśmy super weekend, szlajałyśmy się po stolicy, kino, muzeum powstania warszawskiego, Starówka nocą itd :) Następnym razem, musimy skrzyknąć większą ilość samotnych_samodzielnych :) Nie sądziłam, że tygodniowa znajomość na forum może tak właśnie się super rozpocząć w realu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Slonecznie dzis jest w mazowszu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ja się piszę na następne spotkanie :) To musi być coś niesamowitego spotkać się w realu! Jestem ZA! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
O tak, dzis bylismy na spacerku i przyszalelismy na torze gokartowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wrócilam z Warszawy jak wiecie, tak spontanicznie to wyszło, że aż nie moge uwierzyć ale ciesze się, poznałam fantastyczną dziewczynę i mamę (czytaj Samotna_Mama_78 ) i szkoda że nie mieszka w Krakowie bo wtedy na pewno bym się pozbierala szybciej, Machiato 79 szkoda że jedziesz w tym tygodniu bo ja moze bedę w przyszłym w Zakopanym:) Margaret 95 - byłam samochodem a wogóle piszecie o brzydkiej pogodzie, nam w Warszawie nawet dopisała. i wogóle mam dobry humor bo jutro juz mąż wraca z wakacji ( hm trzy dni) i dziecko do mnie przyjeżdza na noc. Oby ta radość trwała dlużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macchiato 79 Ja nie wyjeżdżam daleko od mojego miasta-jest to jura krakowsko-częstochowska, ale miejsce niesamowite. Można tam wspaniale wypocząć-cisza, skałki, las, i brak zasięgu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna_Mama_78
mosew Dzięki jeszcze raz za super dwa dni :) Było ekstra ekstra :) Coś mnie się dzisiaj nie chce spać... Jeszcze tydzień i zobaczę mojego skarbka małego!!! Teraz to już z górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
I super ze sie spotkalyscie!:D Wreszcie na na naszym forum bardziej powialo optymizmem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna_Mama_78
:)) mosew pomogła mi, bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×