Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Gość Evela777
Ja mam prawie 27:) Moje pasje: fotografia a w szczegolnosci makrofotografia i portrety, szalenstwa na gokartach, quadach, psychologia dziecieca, muzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdrosze , ja zawsze chcialam miec jakas pasje ale jej nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na razie nie ma jeszcze ani basenu (będzie jesienią), ani kina, muzeum, teatru ( tego nie bedzie chyba nigdy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mosew- ja też zazdroszczę i jak pisałam wcześniej niektórzy szukają całe życie i nie znajdują. Myślę, że trzeba szukać cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym miała pieniądze to bym znalazla lubię wyjeżdżać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Teatr tez lubie, ale tylko spektakle dla dzieci i rodzicow hi hi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna_Mama_78
Fotografowanie to super zajęcie :) A jeszcze jaką frajdę sprawiałoby mieć ciemnię itd.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Ja sie tym zajmuje od 7 lat, mam w domu kilka gadzetow dzieki ktorym robie zdjecia piekne szczegolnie synkowi i w ogole uwielbiam nam dwojgu robic... :) I pozniej w rameczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Zielonej Góry mam niedaleko i tam jest nowootwarty basen, ponoć fajny. Muszę sie Wam jednak przyznać, że ja nie umiem pływać a ogromnym lękiem napawa mnie zjeżdżanie z wszelkiego rodzaju zjeżdżalni.Nie dośc, że sama się boję, to jeszcze boję się o swoje dzieci. Kiedyś pracowałam w szkole i jeździłam z dzieciakami na basem, gdzie wraz z nimi szalałam na zjeżdżalniach. Potem, gdy już miałam swoje dzieci jakoś wszystko mi przeszło a co gorsza pojawił się paniczny lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nie jest późno ale jak byłam mała to się troche topiłam i teraz mi trudno. Wciąż sie staram co jakiś czas i wciąż nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna_Mama_78
Jazda na rolkach-nie, dziękuję. Nałożyłam raz, wyrżnęłam na tyłek i bolało przez tydzień :( Ale bardzo chciałabym się przekonać i nauczyć i w przyszłości z małym śmigać. W końcu co raz więcej ścieżek rowerowych w stolicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaret ja tez tak mam a byłas na basenie na kurdwanowie, sa dwa jaccuzi wiec mozna odpocząć a woda ma 30 stopni jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Oooo o rolkach zapomnialam, ale to dlatego ze teraz nie jezdzimy bo strasznie goraco i bysmy nie wyrobili, a zima lyzwy nasz ukochany sport:D Fajnie jest cos razem robic, szczegolnie gdy sprawia to ogromna frajde dziecku i mamie, i sa szczesliwi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez wyrżnęlam ale nie ruszalam sie przez miesiąc ale kupiłam teraz ochraniacze i jeżdze zawsze koło trawy w razie czego zawsze miekkie lądowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Ja zawsze mam ochraniacze ale tylko na kolana bo po prostu w razie czego szkoda mi spodni, a bolu to ja sie nie boje:) Synek od poczatku ochraniacze na kolanka, lokcie, nadgarstki i kask.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Wiecie co? Mi to tylko szkoda w sali zabaw dzieci ktore przyklejaja sie do nas bo mamusia siedzi przy stoliczku i saczy kawke spogladajac czasami na dziecko znad gazety, bo wiadomo... Jak zacznie sie bawic w kulkach z dzieckiem chociaz chwile to moze sie tipsik zlamac a to by dopiero byyyyylo... Ehhh... Tylko nie wiem czemu patrza z zazdroscia zamiast ruszyc tylek i pobawic sie z dzieckiem, ale pewnie w innym celu przyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ciekawe co się stało z naszymi chopakami, powyjeżdzali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopcy chyba wyjechali a w sali zabaw to ja szaleje z moim słonkiem jak była mała to trochę się bała i tak mi zostało do dziś, że jak można to wchodzę z nią a na rolkach to używam ochraniaczy bo mogła bym troche nieciekawo wyglądać w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna_Mama_78
Ja też zmykam. Dobrej nocki wszystkim!! mosew-damy radę ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×