Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

maxx, czytalam ze sie wybieracie do jakiegos Zakopca.... jesli moge, wpadne, pokaze co juz umiem i zachece tak wybieramy się wlasnie planujemy i możesz jak najbardziej przyjechać skład jest cały czas otwarty dla członków tego forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo, ja tez mam dzisiaj radosny dzień, wreszczie piątek, samotny weekend przede mna, będę chyba sprzatać bo innych planw nie zrealizuje w tym miesiącu z oczywistych powodów, a w niedziele jesli bedzie pogoda to ide na rower-zakoncze sezon o rany moje dupsko dzisiaj strasznie obolałe po tych tańcach - poobijałam go z każdej strony przydałby sie masaż ale brak masazysty GanAnia-ja wybrałam jazz po to zeby nie miec problemu z partnerem:) a poza tym to dopiero wymaga kondycji i sprawnosci fizycznej-moze sie jakos naucze, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mosew - podziwiam za jazz i modern... ja juz za stara chyba jestem na az takie wygibasy ;) uwielbiam taniec, tancze od dziecka, ale jednak wole taniec sparowany :) sama lubie pobujac sie w dyskotece, to mi wystarcza.... maxx - czuje sie wiec zaproszona, pozagladam w kalendarz, sprobuje poukladac sobie w pracy i chetnie sie zjawie, dawno nie bylam w Zakopcu... chyba nie przepadam za tym miasteczkiem, moze dlatego ;) co robicie w wekend? u mnie jest koncert Myslowitz jutro, moze sie ktos wybierze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz ile masz lat-ja tez jetem stara na te wygibasy ale co tam, nie poddam sie łatwo, a tańczyłam tylko rok w wieku 14 lat ale ten taniec to moje marzenie od lat i chce spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 w tym roku stuknelo... na dodatek jestem gruba :D smiesznie bym wygladala smigajac jazz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tyle co samodziela mama a prawie tyle co ja wiec nie jest źle ja tez nie naleze do super lasek ale mam to gdzies , jak to powiedzial instruktor jesli mi to sprawia przyjemnosc to mam chodzic a sprawia ogromną - i udowadnia sobie przy tym ze umiem pokonywac swoje opory i cieszyc sie życiem bez męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden lubi rybki drugi chomika.... ja jednak zostane przy salsie ;) a Tobie bede kibicowac w jazzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od roku chodze do Los Amigos, czy jakos tak, zajecia sa prowadzone w fitnesclubie w bylym DH Junior a na kubanska chce zaczac chodzic do Jose Torressa w przyszla niedziele maja otwarcie sezonu w Oku MIasta aaa i oficjalnie witam w koncu i pozdrawiam zalozycielke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie namawiam oczywiscie, kazdy robi to co chce, a po salsie to pewnie wywijasz tyłeczkiem nieźle na dyskotekach, a pewnie jak kazda kobieta przesadzasz z oceną wlasnego wyglądu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko spoko... jestem realistka, wiem ze ladna to moze jestem, ale gruba to na pewno ;) zreszta niewanze... a tylkiem - hmmmm - chyba zawsze wywijalam,,, najbardziej zawsze lubilam tanczyc rumbe, gdzie trzeba mocno pracowac biodrami a standardy lubie ze wzgledu na ich dostojnosc... najbardziej walca angielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahahahahahahaaaaaaaaaaa
mocno pracowac biodrami to juz sie chlopy slinia.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahahahahahahaaaaaaaaaaa
te samotne tu buahahahahahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak lubia niech sie slinia Ty tez juz zasliniony? uwazaj bo poslizgniesz sie na zaplutej podlodze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahahahahahahaaaaaaaaaaa
Nie gustuje w spaslakach..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec idz tam gdzie sa same laseczki czekajace tylko na takich gamoni jak Ty :) pewnie sa tak samo puste i chetnie sie z Toba zaprzyjaznia, skoro czujesz sie az tak sfrustrowany brakiem akceptacji, ze musisz trollowac na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gan Ania ale ostra z Ciebie babka-tak trzymaj, nie wiem po co takie buraki wchodza na nasze formu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo sa buraki.... ja to chyba spadam spac juz dzis trza sie wyspac przed intensywnym wekendem dzieci znow zostaja, nie chcieli jechac do tatusia, obiecalam ze pojedziemy na zagle, potem koncert.... pzdr dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć milego dzionka.:) umnie jest bardzo słonecznie pewnie dziewczyny sie śmieją od rana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pogoda super jade do zakopca znowu, wiec mnie nie bedzie wieczorkiem , do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że znowu sam będę w tak piękny ciepły wieczór. kurka koncerty wyjazdy zazdroszczę wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×