Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

helo ja dzis w pracy mam wyjatkowo troche pracy.... ;) ale pzred praca bylam na basenie, czuje takie blogie zmeczenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarabiaj_bez_wysulku
http://www.za10groszy.pl/start/238492007/index.html zarejestruj sie to nic nie kosztuje za rejestracje 50pln niezobowiazujaco, nigdzie o tym nie pisza a w ciagu 30 minut masz na telefonie 50pln doladowania lub gotowka przelewem albo na wskazany adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żuk29
Witam Jestem samotną mama od roku, wdową od 2 lat. Jak sobie radzicie z samotnością? Mi pomimo wielu osób w około zaczyna coraz częściej doskwierać HMMMM :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) wiaj żuk29:) a samotność jak samotność jest do bani ale można przywyknąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, w ten jesienny dzień, no niestety samotność doskwiera najbardziej w takie dni jak dzisiejszy, chciałoby się przytulić, pogadadać, pobyć, ale musimy się bez tego obejść i wierzyć, że jeszcze nas to też spotka, a na razie pozostaje na forum i wspólne towarzystwo:) pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żuk29
Dobrze, że jest net to tą samotnośc można choć troszkę zniwelować. Mam nadzieję Mosew, że kiedyś będzie jeszcze mi , nam dane być ponownie szczęśliwym, radosnym, pogodnym i wierzyć że pomimo tego co nas spotkało jakoś się ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Żuk 29 jak sobie radzimy z samotnością , z tym bywa różnie raz lepiej , raz gorzej . Ja znalazłam fajnych ludzi min. tu na forum i przekonałam się o tym że w wielkim świecie jest nas tzn. samodzielnych rodziców więcej. Mamy te same problemy a w grupie zawsze raźniej dlatego bardzo mi miło ze tu zajrzałaś cześć margaret miłego dnia dla wszystkich dalej walczę o słoneczko :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) i życzę miłego wieczoru :) dopiero 16 ale już szaro i zmierzch się robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo moja rada na samotnosc- nie zamykajmy sie w domu... kazda nadazajaca sie okazje na spotkania w gronie znajoych, przyjaciol staram sie wykorzystywac czasem mimo zmeczenia i mimo chwilowego kryzysu samopoczucia zmuszam sie zeby gdzies wyjsc do ludzi i zawsze to pomaga zwykle bywa ze im bardziej mi sie nie chce, tym fajniej sie bawie :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chyba sama siebie a co mi tam dzisiaj dzień uśmiechu więc się uśmiecham :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, coś mam pecha z tym wysyłaniem wiadomości. Moje wypociny uleciały w powietrze, więc po raz enty próbuję. U mnie humorek nawet dopisuje, choć pogoda za oknem taka sobie. W piątek spotkałam się z przyjaciółką, której poczucie humoru i zdrowe podejście do życia zawsze pozytywnie mnie nastrajają. Na samotność więc koniecznie spotkania z przyjaciółmi- zawsze to milsze i mniej kosztowne, niż wizyta u psychoterapeuty. Wszystkim samodzielnym życzę miłego dnia i udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) i miłego dzionka ja już odpoczywam chwilowo bo kupe roboty w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo, u mnie pogoda piekna, byłam z dzieckiem na rowerze, teraz po obiadku popijam kawke i objadam sie ciastkami:) taka mała rozpusta:) jutro ma byc pieknie wiec wyberam sie za miasto przesylam wam troszkę ciepłych promieni słoneczka bo wiem ze nie wszedzie tak pieknie jak u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna mama 35
Witam o poranku wczoraj miałam cały dzień zapełniony byłyśmy z córą w zoo a potem w parku linowym pogoda nam dopisała chyba te słoneczka pomogły miłej i słonecznej niedzieli Mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a jednak ktoś zajrzał żal że temat tak powoli zanika chyba już samotni rodzice nie są tacy samotni może wpadli w wir pracy, dzieci zaczęły szkołę miłego wieczoru pomimo pustek na forum Mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×