Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Gość Żuk29
Witam Was U mnie za oknem słoneczko :) i uśmiech na twarzy . Miłego dnia :) dużo pozytywnej energii i Zero samotności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, wpadłam, żeby zobaczyć co słychać. U mnie dzieciaki właśnie przeszły choróbska, kilka nieprzespanych nocy i człowiek już nie ten:) Ale dziś nareszcie w pracy,z czego się bardzo ciesze, bo już miałam domowa nadczynność: mycie okien, prasowanie, pieczenie, gotowanie. Całkiem bym się tym wolnym, związanym z opieka wykończyła:) dzieciaki moje scudowniły się zupełnie, coraz lepiej bawią się same i nie ma ciągle mamo, mamo pobaw się ze mną. Gramy ostatnio w grę, narysuj bajkę a ja zgadnę! miłego wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kallipoe dawno Cie nie było a chore dzieci potrafią dać w kość fajnie, że umieją się już bawić same choć kiedyś pewnie będzie brakowało tych wspólnych zabaw i wołania mamo mamo, witaj maxx miłego wieczoru dla Wszystkich Mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama78
Witam wszystkich! Zajrzałam przypadkiem na to forum i bardzo fajnie że takie jest. Miło wiedzieć że nie jest się samemu z tą samotnością:-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten słoneczny aczkolwiek zimowy dzień Szkoda ze każdy z nas ma czas o innej porze , ale fajnie ze ktoś tu jeszcze zagląda. Jak wasze dzieciaki radzą sobie w szkole? Jakieś nowe sukcesy naszych milusińskich Życzę wszystkim samotnym rodzicom mniej tej samotności i więcej uśmiechu miłego dnia :) Mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama78
Dzień Dobry wszystkim! Faktycznie jakos czasowo trudno się zgrać, a szkoda bo miło byłoby " porozmawiać " w większym gronie. Z tego co zdążyłam pozytać to fajni ludzie tu są. Może uda nam się ustalić jakąś godzinę kiedyś kiedy wszystkim będzie pasować. A wracając do tematu dzieci. Mój syn ma 9 lat. W szkole bywa różnie. Z nauką ok choć nie jest orłem, ale uczy się dobrze a ja jestem dumna z każdej oceny;-) Narazie nauki nie jest dużo więc większe problemy się nie zdarzają. Gorzej z zachowaniem. Moje dziecko jest poprostu wszędzie, a buzia mu się nie zamyka. Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samodzielna mama35
witajcie kama mojego słonka tez wszędzie pełno i buzia jej się nie zamyka ale ze szkoły na razie zadowolona maxx ty jak zawsze niezawodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia.be
Dołaczam do grona samotnych mamuś. Mam juz prawie pełnoletniego syna. I paradoksalnie dośc udane małżeństwo za sobą. Do czasu oczywiście... Pewnego dnia (już 6 lat temu) dowiedziałam się, że moj mąz planuje poważne życie z inną panią. Prosiłam, błagałam, żeby został. Nie udało się skleic. Rozwiedliśmy się. Rok temu poznałam fajnego faceta, spotykaliśmy się niezbyt często, ale esemesy i telefony byly codziennie. Pewnego dnia on przestał dzwonic i pisac. Napisałam mu szczerego maila. O tym co czuję, czego bym chciała w życiu. I nic, cisza. Bolało 6 lat temu, boli i teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak już jest że trafiamy na takich ludzi. ale Basiu głowa do góry świat nie kończy się na nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia.be
Im dłużej żyję, tym tym mniejsza mam nadzieję, ze spotkam kogos, kto mnie nie rozczaruje. Chyba lepiej byc samej. Spokojniej na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto to wie?? a spokojniej to tylko iluzja chodź idzie się przyzwyczaić i lek przed nowym rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama78
Nasze grono się powiększa:-) Też tak myślę,że lepiej być samemu niż znowu po 10 latach małżeństwa ( tak było w moim przypadku) przechodzić przez tą samą drogę ale z drugiej strony tak przez całe życie iść samemu się chyba nie da. Choc oczywiście jak mówi Maxx66 da się do tego przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama78
Trochę się zaczytałam w to co się tu działo:-) wcześniej. Trochę osób się wykruszyło. Może już nie są samotnymi rodzicami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama78
Oj coś pusto pewnie wszyscy łapią ostatnie promienie słoneczne:-) A ja jestem po pracy, ale przy takej pogodzie pomimo zmęczenia i tak jestem pełna energi. Miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam macie rację chyba wszyscy chcieli jeszcze złapać ostatnie promienie słońca ja popracowała wczoraj w ogródku , no i mam już wymienione opony na zimowe a dzisiaj byłyśmy w kinie na żółwiku sammym - polecam dla dzieciaków miłego wieczoru Mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cichutko ostatnio. A ja pozdrawiam tych co tu zajrzą bardzo cieplutko, bo na dworze już jest tak zimno,ze trochę ciepła się przyda szczególnie tym samotnym , samodzielnym rodzicom. :) Mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama78
Faktycznie coś cichutko się zrobiło. Szkoda bo jakoś nudno przez ten mrozik się zrobiło i fajnie było by popisać z innymi samotnymi rodzicami:-) Pozdrowionka dla wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, też jestem samą mamą, tylko tyle, że mój syn ma 24 lata (no prawie). Czy chcecie ze mną porozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samodzielna mama 36
Witaj u nas , choć pewnie ja zauważyłaś topik na trochę przygasa. Nieważne ile masz lat i ile lat ma twoje dziecko jesteś takim samym samodzielnym rodzicem jak my :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×