Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

:D samodzielna to jakoś dziwnie brzmi a mama kojarzy się z tym co najlepsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jak samopoczucie dzisiejszego dnia ? ktoś mi dzisiaj zabrał słonko, chyba ze u wszystkich się schowało ale i tak niezły dzień jak na jesień. :) macie już jakieś plany na ferie? Kama jeżeli będziesz miała ochotę na spotkanie kiedyś przy kawie to daj znać. Albo jakiś wypad z dzieciakami? BJ skąd jesteś, w jakim wieku masz dzieci? Maxx co dziwnego w tej samodzielności? to dla Ciebie :D http://www.youtube.com/watch?v=XJpscsclae0 miłego dnia 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim chciałam wczoraj z Wami poklikać, ale coś mi internet szwankuje może dzisiaj mi go naprawią. Samodzielna mieszkam w stolicy, a dzieciaki 10 i 6, a Ty skąd? aha u mnie też się słońce schowało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BJ moja ma 6 lat , ja jestem ze śląska trochę daleko do stolicy, ale ja lubię podróżować Margaret już coś o tym wie... a słonko już do mnie dotarło i ładnie świeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) U mnie słoneczko świeci pięknie cały czas. Choć raz kiedy mam wolne pogoda nie sprawiła mi psikusa. Plany na ferie niestety zerowe, bo nie będę miała urlopu. Jedynie ze 3 dni wykombinuję :-( No ale dobry rydz niż nic. Samodzielna mamo na spotkanko jak najbardziej ochota się znajdzie. A w jakim wieku Ty masz dzieci? Pozdrawiam Was cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja już będę miała konkretnie ustalone te 3 dni w połowie grudnia więc można już coś zaplanować jeżeli Tobie oczywiście też będzie tak pasować. A może ktoś się jeszcze przyłączydo nas? Tylko że każdy możen mieć ferie w różnym czasie. Ja oczywiście jestem bardzo chętna, na tą kawkę też. Tylko że u mnie nie bardzo z dojazdem. Korzystam z samochodu taty i to sporadycznie. Mój został przy mężu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie też marnie ze słoneczkiem samodzielna mamo - wiem wiem ...i bardzo się cieszę że lubisz podr ożować :D a ja o feriach jeszcze nie myślałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny niewiem jak długo będzie mi działał internet więc piszę muszę pogadać odezwijcie się please. Czy któraś z Was ubiegała się o alimenty z funduszu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samodzielna ja też jestem ze śląska tylko mieszkam w tej stolicy, ale jestem czesto na śląsku, skąd dokładnie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaret powiedz mi w takim razie jak to jest od początku i czy od tego ile zarabiam sama na jedną osobę coś się odlicza np wynajem mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bj ja byłam w urzędzie miasta po druki i tam panie pomogły mi wypełnić i wszystko wytłumaczyły co dołączyć. Kurcze, ale co odliczyć to nie wiem bo mieszkam z rodzicami więc nie dopytywałam (a załatwiałam to już bardzo dawno- kilka lat) a przepisy wciąż się zmieniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BJ napewno jest jakaś kwota która nie może Ci przekroczyć. Z tego co pamiętam to jakieś 740 zł. na osobę. Ale te przepisy się zmieniają bardzo więc najprościej będziesz miała tak jak radzi Margaret żebyś poszła do Urzędu miasta. Odrazu Ci wszystko obliczą i będziesz wiedziała co i jak. Margaret a skąd Ty jesteś? Bo już się doczytałam, że się spotkałyście z samodzielną mamą. Ja jestem bardzo chętna na takie spotkanka :-) Miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :) ale miałam dzisiaj zwariowany dzień w pracy teraz jak udało mi się zajrzeć to wszyscy zniknęli BJ ja mieszkam niedaleko Cieszyna Kama my chyba będziemy miały ferie w tym samym czasie to może się uda , ja już dzisiaj zakupiłam tzw jabłuszko do zjeżdżania Z Margaret spotkałyśmy się w Krakowie. Ja jestem mobilna, więc mam trochę łatwiej Miłego wieczoru dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam alimenty z funduszu, co roku trzeba składać nowe podanie, ale raz tylko dajesz im odpis wyroku o alimentach, pismo od komornika o nieściągalności zadłużenia nie wiem jak ono się fachowo nazywa za konkretny rok w urzędzie powiedzą jaki i jeszcze jedno za ileś tam miesięcy 2 czy 3 ostatnie, w Urzędzie też Ci dokładnie powiedzą które. Jeśli nie składałaś w urzędzie wcześniej o np. rodzinne to dochodzi akt urodzenia dziecka, plus twoje dochody z urzędu skarbowego za poprzedni rok, plus udokumentowanie dochodów za ostatni miesiąc. To, że mieszkasz z rodzicami nie ma żadnego znaczenia. Składasz oświadczenie o prowadzeniu osobnego gospodarstwa domowego, bo w końcu z dzieckiem tworzysz oddzielna rodzinę. Jak masz rozwód lub separacje, to dołączasz jeszcze wyrok, też tylko raz. Na pewno liczą Twój dochód i musisz się zmieścić ,ale nie pamiętam w jakiej kwocie, nie jest tego jednak w cale tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Samodzielna mamo też tak myślę, że będziemy miały ferie w tym samym terminie więc może postaramy się o jakiś wypadzik. Ja już jedno jabłuszko mam więc jeszcze muszę się zaopatrzyć w jeszcze jedno i wszystkie górki nasze :-) Miłego dzionka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :) Ja dzisiaj miałam wolny dzień , a co robi samodzielna mama jak ma wolne ? porządki. Święta już się zbliżają cała parą. W sklepach już szał.Jak tak dalej będzie to prezenty na mikołaja będziemy kupować w kwietniu, a na zajączka w grudniu. Nie wiem jak was ale mnie to zaczyna przerażać. Jakoś nie lubię świąt, tego całego zamieszania, a potem siedzenia w domu . A wy lubicie święta?? Kama to jesteśmy umówione :) miłego wieczoru dla was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dzięki za wszystkie odpowiedzi pewnie zrobię tak jak mówicie i przejdę się do Urzędu. Ja mam cały czas problem z internetem, ale w weekend powinno być już wszystko ok i będę częściej Was odwiedzać. Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ! Samodzielna mamo ja też nie lubię świąt dla mnie to nie jest magiczny okres, głównie przez ten szał a potem siedzenie w domu :-( A wczoraj miałam zwariowany dzień, bo dostałam propozycję objęcia innego stanowiska w firmie, ale to jest zupełnie inny charakter pracy niż dotychczas a do tego dzień w dzień jazda samochodem a to jakoś mnie przeraża pewnie dlatego że nie jeżdżę. Tak więc mam do myślenia:-( Pozdrawiam Was cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kama to witam w klubie nie lubiących święta, może ktoś do nas dołączy ? Najchętniej bym gdzieś uciekła na ten okres i wróciła jak będzie po. Może gdzieś daleko w góry. Do tego jak by był jeszcze śnieg na dworze, a kominek w domu. Z samochodem dasz radę. Moja koleżanka długo nie jeździła Namówiłyśmy ją w pracy i teraz śmiga :) miłego dnia i wieczoru 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitaaaa
Jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, piszę się na wyjazd w góry z domem z kominkiem byłoby super, ale to tylko sfera marzeń dla mnie bynajmniej teraz. Samodzielna jak będę jechać do rodziców to się odezwę jak daleko masz do katowic? miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Nie no poprostu święta, domek w górach, śnieg, my i święty spokój :-) Cudo :-)Ale jak to się mówi jeszcze życie się nie kończy jeszcze się spotkamy czyli wszystko co dobre przed nami :-) Samodzielna mamo jak się będziesz umawiać z BJ w tych Katowicach to ja jestem chętna :-) tak na doczepkę. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×