Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Priorytetem jest w obecnej chwili szukanie pracy-niby masz dopiero 43 lata,ale na rynku pracy jest to już dużo ... Muszę dać młodemu laptop,szuka czegoś na allegro,będę później pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika biała, pewnie,że przygarniemy:) Alebazi Twój wkład był duuuży. Tylko się właśnie zastanawiam czy z Twoją psychiką wszystko oki po tym wszystkim:D:Wyobrażam sobie jak musiała zostać naruszona dzięki nam,a właściwie przez nas bo jakby nie było to trudne przypadki z nas były,a zwłaszcza z Ktosia:D:D Mee, ja wbijam na te łazanki. Nie lubię takich z mięsem,ale te Twoje to fajna sprawa bo ja pieczarki uwielbiam. Jak można to ja poproszę przepis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja?! trudny? pff! My to z synem wracamy z takiego zadupia o nazwie Rzeszow od ortopedy :D i mamy zdrowa kolacje - mcdonalds :D jutro cieżki dzień, Mariuszek może zostanie magistrem :D obrona jest raz w życiu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariuszku Przystojny zostaniesz magistrem,bo całe nasze żeńskie towarzystwo trzyma kciuki. Ewelinko ugotowałam makaron świderki ,każdy inny się nada,podsmażyłam pieczarki z cebulą, jakieś 30 dkg kapusty kiszonej ugotowałam i połączyłam,popieprzyłam,pomagowałam bo ja uwielbiam maggi do zupy i do wszystkiego i jużżżż,wyszedł cały garnek ,zapraszam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mee, dzięki,a powiedz ile mniej więcej pieczarek do takiej ilości kapusty i co z pieczarkami, krojone czy starte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konzar
1-2-3-ktoś Rzeszów to nie jest zadupie jest pięknym miastem :) Powodzenia jutro. Chciałbym aby koleżanki tutaj miały rację i żeby rzeczywiście z czasem było lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Ewelinko -jak lubisz pieczarki to daj sobie ile chcesz,ja mam dopiero jutro wypłątę ,więc dziś oszczędnie-makaron miałam,też wiadomo nie całą paczkę tylko jakieś pół dałam,z 8 tych pieczarek chyba było ,dużych,mała cebula,moje kucharki w szkole nie dają cebuli,ale one dają dużooo pieczarek,pokrojone, bo potarte to by miazga papka z tym makaronem była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to lubię mięsko ,w prawdziwych łazankach powinno być mięso albo kiełbasa,ale u nas w szkole w piątki to takie cyganione dania ,bezmięsne są,ja zawsze coś podpatrzę ;-),no i moje dzieci lubią takie ciapry jednogarnkowe-bigosy,bogracze,łazanki,fasolki,leczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie takie cyganione wolę:)Dzięki za pomysł. Jutro albo w sobotę go zrealizuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubie łazanki, ale mój przepis jest zupełnie inny:D I na bank bez jajek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :)) Ja też przyłączam się do kciuków za jutro bo toż to jedyny taki "łatwy"egzamin w życiu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no jeśli tak bardzo chcesz to proszę: Skłądniki 1.makaron łazanki 2.kapusta biała 3.cebula 4.kiełbasa 5.troszke koncentratu pomidorowego Sposob przygotowania wiesz jaki jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alebazi nie znałam takiego przepisu,jednak co region to inne potrawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakieś proporcje masz? Czy tak jak z zasmażką (czyt. domyśl się bo czasu nie mierzę i na oko dodaję)?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weeeźcie, słuchacie Alebazi jak ona nawet jajek nie umie ugotować.. :D A potem będzie że to ja ciągle o jedzeniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Eweline, nie znam proporcji, uczylam sie na bledach:Da ze bardzo dawno nie gotowalam, to bedzie jak wyzej napisane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc moi drodzy i starzy i nowi,ja rano do pracy,czas spać ,papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha dobre sobie, Ktosiu to moze zapytamy innych na temat tego gotowania jajek (na twardo oczywiście)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robimy tak: bierzemy jajko, wkładamy do wody, wsypujemy sól i gotujemy aż przypomnimy sobie że trzeba wyłączyć! :D HURAAAAAA JA MISTRZ! :D a Alebazi tego nie wie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktośku, masz moje kciuki na jutro, choć czuję, że obkuty jesteś na medal:) I tak trzymaj. Przepraszam, że nie piszę na @, ale Meegotek moze poświadczyć o jkakich późnych godzinach ostatnio witam z pracy. Nie ma nawet kiedy żyć. Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzej jak całkiem zapomnisz o tym gotowaniu:D Wtedy masz gwarantowany tydzień wietrzenia chałupki:P w najlepszym wypadku,bo w najgorszym, to może przyjechać do Ciebie takie duże czerwone autko na sygnale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihih czyli jak z zasmażką:D:D:DTo ja jednak biorę przepis mee;) A Wy dajcie juz spokój z tymi jajkami!Normalnie jeden temat Wam w glowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla Ktosia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim:) Czy jest tutaj jakiś ludzik ?Normalnie pusto tu jak nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No całe szczęście, bo już myślałam,ze wszyscy wyginęli jak dinozaury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×