Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość nowa gracha
Cheryll pewnie już śpi, Diamentowa....., a Niebieska, kto wie, może siedzi nad "pracą domową".;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, Cheryll zapewne delektuje się chwilami spędzanymi z mężem;) Diamentowa- maturzystka, pewnie kuje;), Niebieska też pewnie w książkach, bo w końcu studentka, w dodatku jeszcze zaraz pracować będzie, także zajęć, że ho, ho! W ogóle już do nas nie zajrzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Zajrzy, zajrzy, nie ma innej opcji, trochę już z nami jest, pewnie zostanie. Jak tam z klejem na oczach? Mój już działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Witaj Niebieska! Wiesz już coś o Starych Pierdziawkach?;) Trochę późno się zjawiasz, bo my o tej porze chodzimy spać.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, Dziewczyno! Że Ty znajdujesz jeszcze w tym natłoku zajęć, czas dla nas;) Podziwiam! Gracha, klej działa, ale co jakiś czas go nieumiejętnie zmywam;) Ciągle siedzę nad tą umową, a to dlatego, że nie chce mi się jej pisać, a muszę i to na rano:) Poza tym, włosy idę zaraz myć(a z tym jest godzinna prawie zabawa:o) dlatego i ja pożegnam się z Wami, bo do rana nie napiszę tego:o Kolorowych snów, Miłe Panie! Do jutra!🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Na mnie też czas. Niebieska, bawcie się dobrze(i cichutko, żeby dziecka nie obudzić). Niente, dasz radę, wierzę w Twoje możliwości! Bywajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Dzień kolejny czas zacząć!))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!🖐️ 20 minut temu wróciłam, z deka padnięta jestem, ale jeszcze tu zajrzę!:P Pozdrowionka dla Was!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko, ale męcząco i od samego rana poza domem. A co u Ciebie? Jak poszukiwania pracy? A Ty Gracha padłaś już na dobre dzisiaj?;) Cheryll, a gdzie Ty się podziewasz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mam pytanie, bo nie chce mi się w ciemno czytać od początku. Czy jesteście z Lublina?:) ot taka męska ciekawość, bo jeśli tak to z chęcią któregoś dnia poczytam o życiu Lublinianek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak nick wskazuje, tyle że dla równowagi jestem przedstawicielem tej brzydszej płci :) no to mam gotową lekturę już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Twój rocznik jest w Twoim nicku, to nie wiem czy warto marnować cenny czas na czytanie:P...My tu stare pierdziawy jesteśmy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie wszystkie :) poza tym jeśli mam wybierać między wami a jakże "inteligentnymi" topikami innych to wybieram swoje krajanki rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Zajrzałam powiedzieć "dzieńdobrywieczór". Nie mam się co rozpisywać, Niente wie wszystko bez słów.;) Witaj 88lublin! Wracam do wyrka, pa, pa! 💤))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Gracha i Gracha🖐️;) mam nadzieję, że jutro zawitasz na dłużej... Spokojnej nocy wszystkim życzę i do jutra! 💤🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Chyba jeszcze śpię, nie jestem pewna. Witajcie! Cheryll?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Jestem obecna! Witam, mamy piatek jest zimno :( i nie wiadomo czego sie spodziewac na weekend. Widzialam mezczyzne - pojawil sie na topiku, :) witamy - choc i tak pewnie nie wroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielki powrót..wybaczcie, że nie było mnie tak długo ;) niestety wirusy mnie zaatakowały :P Cały czas dzielnie odpieram ataki :P 88lublin, witaj ;) miło powitać w naszym szacownym gronie męski akcent :D mam nadzieję że również włączysz się do forumowego życia Lublinianek i Lublinian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witające mnie Panie ;) no może i czasem w miarę możliwość coś postukam w klawiaturę, ale najpierw muszę Was trochę poznać, tzn. Waszą twórczość, bo póki co nie miałem na to czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×