Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość nowa gracha
Witam w biegu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Hej KObietki 🌼 Nie bede sie rozpisywala o urokach zwiazkow. Jestesmy jak ogien i woda, ale tez zyc bez siebie /jak na razie/ nie mozemy. Dzis juz lepiej wiec planuje wyprawe do centrum, zaczynam rozgladac sie za swiatecznymi prezentami. Oczywiscie najwiekszy dylemat - maz - co mozna mu kupic??? Na urodziny w czerwcu wykupilam mu karnet na torze Silverstone, na przejazdzke samochodem formuly 1. Wiecie ze do tej pory nie wykorzystal! Ma czas chyba do marca :D Niebieska - powiem Ci ze ja pracowalam przez 3 lata w hotelu na recepcji i calkiem sobie chwale. Mysle ze gdybym miala kiedys..... ;) wrocic do pracy to szukalabym czegos podobnego. Choc najbardziej mialabym ochote na taki wlasny biznes........ach marzenia. Milego dnia i zagladajcie czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Można na troszkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Dzień ciężki, ale jeszcze zipię. Rozmawiam z mężem na skypie i zaglądam do Was. Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Fizycznie nie byłam, rozmawiamy raczej codziennie. Rozmowy były o pracy w zawodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nie powiem. ;) Gdybyś odrobiła "pracę domową", wiedziałabyś dużo o nas. Wybacz Niebieska, jestem ledwo ciepła, muszę iść spać. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Zaspana wita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Hej Niebieska powodzenia w tych rozmowach. Gracha odpocznij troche kobieto A Niente Ty odpoczywasz czy wrecz przeciwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Oczywiście znów siedzę na skypie.:O Co tam u Ciebie? Ciągniesz jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Niente? Bo padnę zaraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gracha! Ciągnę, ciągnę, choć przyznaję bez bicia, że dni mi tak zapierdzielają ostatnio, a przy tym padnięta jakaś wracam do domu, że szok! Jednak to dobrze. Nie mam czasu na siedzenie w domu i myślenie. Jak na razie powoli wychodzę na prostą. Nawet zaczęłam mieć marzenia i jakieś malutkie plany. Malutkie dlatego, bo nie lubię planować, u mnie plany w łeb biorą, także podchodzę do tego wszystkiego z dużą rezerwą. Lepiej jest się miło zaskoczyć, niż paskudnie zawieść. A co u Ciebie Gracha? Bardzo zmęczona? Córka wróciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To idź się Gracha połóż. Ja na razie siedzę, bo ledwo co wróciłam, a muszę pewne pismo wystosować, także chwilowo i tak mnie tu nie będzie. Zajrzę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Jestem jeszcze, byłam chwilowo "zaskypiona". Znowu kradniesz moje "złote myśli"......;) .....i bardzo dobrze! Też znikam, wpadnę wieczorkiem na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Córka wraca za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Jestem na chwilę, po drzemce. A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Pytałaś, czy byłam padnięta. Gorzej niż padnięta, nowe leki, nadmiar zajęć, ciągły niedosyt snu. Ale przeżyję, leki zaczną działać, kiedyś odeśpię, a z ceramiki nie zrezygnuję za nic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×