Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Właśnie, spotykali :P bo zrobiłem sobie przerwę w czytaniu po porannym maratonie na krótki wypad na miasto, ale już czytam cd, tyle że założycielki to jeszcze nie miałem okazji poznać. Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Dziękujemy i wzajemnie! Założycielka bywa tu, ale musisz dobrze polować!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
No wlasnie ostatnio mam do zarzucenia ojcu, bo kompletnie nie zajmuje sie dzieckiem. Codziennie musze mu przypominac, zeby choc chwile sie pobawil, on mowi zmeczony, itp. Dziecko chodzi od drzwi do drzwi i czeka na chocby drobny gest. A o innych swoich 'zobowiazaniach' jakos pamieta az nadto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Wobec tamtych "zobowiązań" pewnie ma wyrzuty sumienia, bo są daleko od niego. Zmęczony też może być, ale faktycznie, tak nie powinno być. Dziecko potrzebuje rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Dla mnie to zadne wytlumaczenie, daleko, bo on tak wybral, a teraz i tak wiecej czasu spedzaja z nim niz my /nie licze nocy kiedy wszyscy spia i nie ma zanczenia czy on jest czy go nie ma/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Rozumiem, u nas tak było przez pierwszych kilka lat. Po tygodniu pracy, mąż jechał do rodziców na cały wolny czas, ja siedziałam sama z dziećmi. Wiem, to nie ta sama sytuacja, ale rozumiem, jak boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
To bylas w podobnej sytuacji. Myslisz ze warto sie meczyc i ciagnac cos..... czy isc na 'latwizne' i jesli sie nie da zmienic po prostu kazdy powinien pojsc w swoja strone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Może moje małżeństwo jest nietypowe, jak wiesz nie było kolorowo. Wymagało to dużo wkładu, początkowo z mojej strony, potem z obu. Zakończyło się, moim zdaniem, sukcesem(choć nie bez kosztów). W mojej sytuacji było warto. Gdybym miała porównać Twoje i moje szanse, to Ty masz zdecydowanie większe, ale co z tego może wyniknąć nie jestem w stanie przewidzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Ja chyba jestem zbyt uparta w moj wlasny sposob i w zyciu wyznaje zasade 'wszystko albo nic' :( no ale juz nie chce marudzic, pozyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Dobrze, odłóżmy temat, mam nadzieję, że się ułoży. Wybacz Cheryll, już usypiam, jutro będę zaglądać.Dobranoc!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzynku, jak tam lektura, nie zasnąłeś nad nią? ;) Chyba tak będziemy do Ciebie się zwracać, bo per "Lublin", sam potwierdzisz, że trochę głupio;) A gdzie się Niebieska podziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwracaj(cie) się wg uznania :) no już blisko połowa przerobiona, fascynuje mnie to, co Motylek o imieniu Gosia chce osiągnąć... No ale może w dalszej części wyciągnęłaś to z niej.. A co Ty dziś tak późno tu?, zazwyczaj to o tej porze już topik śpi z tego co zauważyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam, że się wyspałam więc mam dziś dyżur na kafe ;) Zaczytałam się w innym temacie i przegapiłam Was, tzn. Ciebie Rodzynku i Niebieską...Wybaczcie! Pewnie już lulacie, to i ja spadam, może zasnę ;) Kolorowych snów i do jutra!🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Hej no u nas slonko jak na razie przyswieca, ale zimno -ops poprawka 'zimno' pojecie wzgledne w Australii spadl snieg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Dzień dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Skądże znowu Diamentowa, mowa była o Matce Założycielce! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola z
wpisze sie nie wiem co to za topik ,ale podniose:) z czeluści kafe🖐️ miłego wieczoru:) kafeterianie .... znaczy się stosunkowo udanej nocy ..nieznajomi..i nie znajome.. i tu...macham do WAs ta oto ęka 🖐️ .bywajcie ..kafererianie ..na tym końce przywitanie ... i uwaga zadaje pytanie czy tu Wszyscy z Lublina ? dobranoc czołem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy mają jakiś związek z Lublinem, aczkolwiek inni też mile widziani, szczególnie normalni i sympatyczni, tak jak ja :P pozdrawiam w imieniu swoim i pozostałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola z
pozdrawiam ,a czy moge zamówic \zamek z Lublina fotke? kto tam mieszka blisko zamku?:) czesc:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×