Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

No i nastała ciiiiiiiiiiiiiiisza...A Ty Niebieska jesteś? Pracę znalazłaś, że tak nas zaniedbujesz? Rodzynku a Ty? Co z Tobą? Czyżby Twoje Kochanie rzuciło się na Ciebie(teoretycznie to Ty miałeś się rzucić:P), tak, że podnieść się nie możesz?;) Cheryll to o tej godzinie w objęciach swojej drugiej połówki, więc nie liczę w tej chwili na Nią...A Diamentowa? A Happy? Ech!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
A Motylek? Czasem słyszę szelest skrzydeł.:P Z Rodzynkiem, to chyba się domyślam. Cheryll za późno doradziła, nie zjadł obiadu w porę, no nastrój się pogorszył.:P No, może się mylę, ale to tylko Rodzynek wie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Dziękuję, ale to ja powinnam dziś tak napisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Motylku nie wspomniałam, gdyż wiem, że nas czyta regularnie:P I dobrze! Możesz coś do nas kliknąć czasem! Zawsze to ciekawiej się zrobi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Fakt, bez Kafe-noweli mniej jest do czytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
To prawda, szkoda. Wiesz, dziś kiedy odsypiałam w dzień, śniło mi się, że Niebieska lub Diamentowa(nie jestem pewna) przysłała mi gazetę o historiach mitomanek, niestety, ledwie przejrzałam, mąż mnie obudził, a tam miało być coś o naszej znajomej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Widocznie ważny dla mnie! Ale nie dane mi było poczytać tej gazety.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Opowiem Ci dowcip przed snem, bo chyba pora zabawki zbierać. Uwaga, zaczynam pisać-potrwa chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Pewien facet trafia do psychiatryka. Nudząc się niesamowicie wygląda przez okno i obserwuje ogrodnika. Po pewnym czasie pyta: _Panie,co pan robi? -Truskawki nawozem sypię. -Co? -Truskawki nawozem sypię! -Co? -Truskawki gównem sypię!!! Acha! Ja, to truskawki cukrem sypię, ale ja to walnięty jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D...swoją drogą, zjadłoby się świeżutkich truskaweczek:P To jak, uciekamy? I mi się oczy kleić zaczęły :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Spadamy, spadamy! Kolorowych snów!(Jeśli ta gazeta została wysłana również do Ciebie, to czytaj uważnie i streść jutro, proszę.;)) Dziękuję raz jeszcze!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Dzień dobry! Wolne! Zakupy, pranie, sprzątanie...Hm...wolne?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim!🖐️ I ja zaraz lecę na targ i do sklepu...może gdzieś się Gracha miniemy?;) Miłego dnia!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :o. Ludzi pełno wszędzie :o. Nienawidzę tłumów. Uciekałam jak najszybciej tylko mogłam :o...I pomyśleć, że tak bardzo chcę jechać na koncert do Wawy w styczniu:(. No chyba, że się naszprycuję czymś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Ja wróciłam dopiero teraz, zapalę i jeszcze kurs do Lidla. Ty i szprycowanie? Chyba,że szpryca do tortów z jakimś dobrym kremem.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
W Lidlu promocja na n-gine, 4szt., niecałe 4 zł.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak przelotem...Dziewczyny, trzymajcie za mnie kciuki...mąż za godzinę tu będzie...W sumie to od jakiegoś czasu, tj. 1,5 miesiąca zaczęliśmy gadać "po ludzku". Dzisiaj pogadamy w cztery oczy. Ma tu być do poniedziałku. No zobaczymy jak to będzie? Czy ja tyle wytrzymam?;) Odezwę się kiedy tylko będę mogła. Pozdrawiam Was wszystkie, a także Rodzynka!:)🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Pogodnej niedzieli! (Pod każdym względem) Nente, trzymam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
i wzajemnie, Niente - ❤️ tak trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×