Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość nowa gracha
Dzień dobry! Smacznego! Właśnie pochłonęłam śniadanko, idę palić do siebie, bo tu Młody śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się na rozkaz :) zaglądam na topik, jak jestem na necie, ale ostatnio mało się tu działo, nie licząc wczoraj rzecz jasna :) Miłej niedzieli i zachęcam do spaceru, jeśli też macie błękit nad sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gracha! Hej Rodzynku!:)🖐️🌼 U nas też ładnie:) Ja za godzinkę idę z córką w gościnę na obiad, także się przespacerujemy:) Odezwę się do Was wieczorkiem, gdy wrócimy:) Trzymajta się moje dziatki!:P🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Bedziem sie trzymać! Smacznego i pamiętaj, że dziś nie prowadzisz.;) Postaram się zajrzeć wieczorkiem, jeśli przetrwam wizytę znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam:)🖐️ Jestem pełna :o. Zawsze wciskają we mnie wszystko :o A Ty Gracha jak tam, gości dalej masz? A jak inni Tubylcy, żyjecie?;) No wiem, wiem, niedziela dzisiaj i niekoniecznie każdy ma czas zaglądać na Kafe;) Chyba my Gracha, wyjątkami jesteśmy :o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Ano, chyba jesteśmy. Moi goście poszli już, jakoś przeżyłam. Oni są w porządku, tylko ja tak nie lubię odwiedzin, ufff.... Odezwę się później, gdy komputer się zwolni, nie cierpię tego laptopa.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam, zaglądam, a że nic się nie dzieje, to idę sobie. Później jeszcze zajrzę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Komputer wciąż zajęty. Porwałam na moment tę nielubiana walizeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Witaj Rodzynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Chyba istotnie szybciutko spadłeś. Ja też znikam, bo "Maleństwa" mnie nie chcą dopuścić do internetu.:O Śpijcie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Rodzynku za pozdrowienia! Oczywiście wzajemnie!🌼 No to cóż...dobranoc! Do jutra!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Hej, nowy tydzien 🌼 Bylam dzis z synkiem na szczepionce :( chyba ja bardziej przezywam niz on, a teraz jeszcze bardziej bo czekam na reakcje :( Naczytalam sie w necie duzo zlego na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej!🖐️ Cheryll, dobrze będzie, nie denerwuj się! Napisz jeśli będziesz mogła czy z Synkiem wszystko ok? Jak tam w ogóle po weekendzie Cheryll?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Chciałam powiedzieć dzień dobry, ale chyba już nie ta pora, więc tradycyjnie mówię Witajcie! Zaspałam dziś. Dopiero teraz wróciłam do domu. Cheryll nie denerwuj się, dzieci to czują.:) Opowiedzcie, jak poszło z obiadkami, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Dobrego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Hej, u nas wszystko ok, na razie maluch nie wykazuje zadnych niepokojacych objawow po szczepieniu! Mam nadzieje ze jest silny facet i jakas szczepionka nie jest w stanie mu zaszkodzic. Co do weekendu to minal spokojnie. W sobote byly male zakupy. Teraz planuje na nastepny miesiac powazna wyprawe na poszukiwanie swiatecznych prezentow. Moze za dwa tygodnie. Jeszcze nie mamy biletow do PL ale caly czas monitoruje ceny :) W niedziele byla moja kolezanka z Londka i znajomy meza, obiad byl bardzo dobry, niedzielny, troche winka :) A teraz juz szarowka i znowu to samo, mimo to milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
To jeszcze ja :) musze sie pochwalic!!!! Kupilam wlasnie bilety na Swieta! Bardzo sie ciesze :) Lecimy 22 i wracamy 2 ❤️ hurrrrrrrrrrraaaaaaaaaaa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuu, to chyba z Grachą podjedziemy na lotnisko i przywitamy chlebem i solą na tej naszej, polskiej ziemi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Jak bym mogla cos jeszcze zasugerowac to 'Zespol piesni i tanca ziemi lubelskiej' bylby jak najbardziej na miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A amatorzy mogą być?;). Jeśli tak, to zwołam więcej osób z topiku i oprócz Grachy wezmę jeszcze Rodzynka, Niebieską, Jestem Happy, no i założycielkę- Diamentową Noc:)..."Solówkę" odtańczy Motylek, a następnie Gosiek, a może uda im się razem? No, ale wtedy to już będzie duecik;)...Może być taki zespół? Nie wiem jak tam u innych, ale moi przodkowie z Lubelszczyzny pochodzą, wręcz z samego Lublina:P...a, że nie tańczę...cóż, zawsze może być ten pierwszy raz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już mamy plan na powitanie przybyszów z dalekiego kraju:) tylko lepiej żeby samolot był do Krakowa to bliżej będę miał:P miłego wieczoru Kobitki, a ja dojeżdzam powoli do domu, to najpierw się rzuce na obiad, a potem na kobietę:) albo odwrotnie:P hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Widzę,że będzie się działo.:) Przyloty, tańce, śpiewy( mi pewnie przypadnie kamera). :D Miłych rzutów Rodzynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta, Gracha, chciałabyś:P Tańcować będziesz i to pierwszoplanowo!:P A Ty Rodzynku uważaj trochę z tym rzucaniem się, bo musimy mieć jeszcze i my pożytek z Ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Trochę się boję, Niente, bo ja też raczej z nietańczących. Ale jak się rozkręcimy, to zawojujemy ten "mały Parkiecik".:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
:D :D no to widze ze plan jest i to przedni. Juz sie nie moge doczekac tych tancow i hulamek. Jeszcze moze znajdzie sie chetna lub chetny odspiewac hymn ??? Rodzynku ja bym proponowala jednakobiad wczesniej co by nie opasc z sil gdzies w polowie tego rzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×