Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość Cheryll
Dzieki za rade, czyli troche krzyku nie zaszkodzi :D Witamy w naszym jakze milym gronie i zapraszamy drugiego rodzynka. Tylko czy dwa rodzynki to nadal rodzynki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
parzystosc nie mylic z parowaniem dwoch rodzynkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!🖐️)) Coś nam bakaliowo robi się na topiku ;)...Aby nie przesładzać, nie przesładzać, bo ja znowu na diecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
A ja się odchudzać nie muszę!;) Witam Wszystkich, szczególnie Andrjuszę! Pierwszy ojciec na topiku! Chciał, nie chciał, w pewnym sensie i tak Rodzynek! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Oj, chciała, nie chciała, teraz będę spała. Do jutra!💤))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Hej! To znowu ja! Miłego dnia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Hej czy i u Was tak zimno??? Piekne sloneczko i bialo od szronu brrrrrrr!!!! Czy to zima sie zbliza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keineee21
Witam Wszystkich! Niestety nie zdążyłam już wczoraj tu zajrzeć, postanowiłam skorzystać z okazji że synek u dziadków i popijałam w towarzystwie naszej rodzimej Eski Redd's-y:) potem niestety senność mnie zmogła...:) Już co nieco o Was wiem, tak tak pokusiłam sie o czytanie poprzednich postów, i myśle że dobrze trafiłam:D Brrr ale mgła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
ja tez cos wiem, nie lubie zimy, jesieni, deszczu, mrozu, wiatru i jak mi dziecko choruje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, wróciłam do domku! Miłego wieczorku wszystkim życzę!:) U nas Cheryll ciepło, jak nie listopad. Wczoraj było 17-18 stopni:) Dzisiaj chłodniej i paskudna mgła przez cały dzień :o. Niech pada deszcz, pada śnieg, będzie mróz, byle nie mgła i to całodniowa:o. Nienawidzę mgły, bo moje włosy brzydkie się robią, wrrrrrrrrrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keineee21
mgła paskudna, fakt-na szczęście już wieczór:) Czuć zimę niestety... Ale mimo to uwielbiam takie wieczory, godzina 17, ciemno za oknem,pora na dobrą książkę albo fajny film(korzystając z okazji że Mały śpi:P):) I koniecznie z kubkiem gorącej czekolady!Polecam wszystkim, poprawa nastroju murowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Ja lubię mgłę.:) Nie znoszę wiatru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak jak i Keineee21 lubię ciemność o 17-stej:) Jakoś tak ma się ochotę na takie rzeczy, których zazwyczaj się nie robi w upalne dni o tej samej porze ;) Mgła za oknem mi nie przeszkadza i w ogóle jestem z tych, co lubią ponurą pogodę, deszcz, a burzę to po prostu kocham:)...ale moje włosy nienawidzą mgły, a niestety, parasolka tu nie pomoże, jak w przypadku deszczu czy śniegu ;)...czapek nie noszę od lat, kapturów nienawidzę, poza tym, nie posiadam takowych "dziwactw" w mojej garderobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Jak to? Pierdziawka bez czapki?:P No dobrze, w Twoim wieku jeszcze wiatr czułam we włosach.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keineee21
Niente-też jestem zwolenniczką burz, szczególnie nocą, z resztą w dzień też może być byle nie w taki że trzeba gdzieś ruszyć 4 litery, bo notorycznie zapominam parasolki, choć odpowiedniejsze byłoby stwierdzenie że mi sie nie mieści w torebce:P A krótkie masz włoski? Ja gdzieś do połowy pleców i mimo wielu wysiłków nigdy nie udaje mi sie ich ułożyc tak jakbym chciala:/ Więc nie straszne mi deszcze i śniegi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syn1986
tak mi się właśnie wydawało, że coś mi nie gra:/, ale cóż można mi to chyba wybaczyć bo jestem ostatnio jakiś pozytywnie rozkojarzony;) ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
💤🖐️))Pa, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Synu!;)🖐️)) Wybaczcie, że mnie tu tyle nie było, ale zaczytałam się w pewnym ciekawym i dość kontrowersyjnym temacie tutaj, na Kafeterii... Keineee21, jak tak wyprostować moje włosy to może i do pasa by były;). Mam kręcone, jest ich baaaaaaaaaaaardzo dużo, dlatego nie wynaleziono jeszcze czapki na moją głowę, co by mi się włosy zmieściły pod nią ;) Jak jest wilgotne powietrze- tak jak dzisiaj, to sianowate mi się robią, czego nie znoszę:o. Takie są uroki kręconych włosów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu, wszyscy już śpią;) To i ja uciekam! Pa, pa!🖐️ Kolorowych!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Jakieś przykrótkie te noce ostatnio. Śpij, kto może!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jesiennie :) na razie nie stać mnie na racjonalne myślenie... powiem tyle, że czytam Was i jestem z Wami :) trzymajcie za mnie mocno kciuki... zbliża się ostateczne rozstrzygnięcie jednej sprawy... liczę na Was :) pozdrówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Dobry wieczór! Diamentowa, jesteśmy z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Dobranocka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
💤💤💤💤💤💤💤💤💤💤💤💤💤💤💤💤💤💤💤💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
No, fajnie...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×