Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość Keineee21
Witam Wszystkich!) Jestem tu nowa i nie zaznajomiona w temacie jak cała reszta, ale mam nadzieje że mnie przyjmiecie;) Jestem z Lublina i poszukuję jakiejś bratniej, przyjaznej duszyczki, najlepiej z Lubelskiego, ale to nie żaden warunek... Po prostu bardzo chciałabym kogoś poznać,mimo mnóstwa znajomych jak co do czego przyjdzie nie ma do kogo zadzwonić, wyżalić się, czy nawet poszaleć/pójsc na impreze:) Jeśli ma ktoś podobny problem, zawsze można sie zapoznać, razem będzie raźniej;D Pozdrawiam serdecznie Wszystkich samotnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Cię ! W imieniu tutejszych kobiet, jako Rodzynek, proszę o przedstawienie się:) imię Małgorzata jest zakazane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keineee21
Mam nadzieje że imie Izabela jest do przyjęcia:D Patrząc na poprzednie wpisy rzeczywiście pełno "Małgorzat":P 21 latek, jest ktoś w zbliżonym wieku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keineee21
88lublin-jeśli cyfra z nicka oznacza rok urodzenia to chyba sama sobie odpowiedziałam na pytanie:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No patrzcie jaka Iza bystra jest :P 1988 w rzeczy samej :) imię do przyjęcia :) ale prosimy więcej szczegółów o sobie samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keineee21
Oj nie dogryzaj, rozespana jestem!:D A więc tępota usprawiedliwiona:p Hmm no wiec studiuje, na 3 roczku obecnie, mieszkam w Lublinie(na obrzeżach:P), i próbuje dodatkowo zaczepić sie do jakiejś roboty:P Poza tym uwieeelbiam dobre filmy(głównie thrillery, horrory, a ponad wszystko-filmy oparte na faktach), fajną muzyke(zależnie od nastroju), i poznawać nowych ludzi:) Coś jeszcze chcesz wiedzieć?:) Teraz Twoja kolej, bo coś czuje że sporo czasu zabrałoby mi czytanie poprzednich wpisów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Witajcie! Widzę, że średnia wiekowa nam się obniża. No to młodniejemy przy Was! :P Piszę się na pogaduchy wieczorkiem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keineee21
nowa gracha-na pogaduchy wieczorkiem też jestem chętna:) Trzymam kciuki że dołączy jeszcze pare osóbek..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rocznik znasz, płeć też, reszta jest dla wszystkich zagadką :P chyba że chcesz coś wiedzieć no to pytaj :) może odpowiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keineee21
A no chyba że tak:P no to inaczej, co możesz o sobie powiedziec:D np z jakiego wlaściwie powodu sie tu znalazłaś,czym sie zajmujesz na co dzień, samotna czy w związku?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie Motylek :) bo ona czyta na bieżąco pewnie, a przynajmniej na tyle regularnie, żeby wiedzieć, iż jestem Rodzynkiem, a nie Rodzynką :P spadam na f1. Miłego popołudnia Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keineee21
I tu mnie zagiąłeś:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuu Gracha, pisałaś się na pogaduchy, ale nie tutaj i nie z nami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keineee21
Ale jestem ja:P ktoś sie jeszcze dołączy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syn1986
chwileczkę to rodzinny komputer i jakby nie było w moim pokoju i jako 24letni nastolatek potrzebuje czasami trochę intymności z tym urządzeniem;) gracha pokarze się za chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Oj, Synu, Synu, pokarać się nie mam za co, ale pokazać się już mogę.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gracha! Jestem tu jeszcze moment i zaraz spadam:) Co tam u Ciebie? Jak weekend minął? Witaj Keineee21, bo nie przywitałam się z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Hej, Niente! Sobota-nieproszeni goście na chwilkę(7godź.):O, niedziela- nadrabianie soboty:O -wiadomo-pranie itp. Wieczór dla mnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Gapa jestem, nie spytałam, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrabiałam wszystkie, domowe zaległości i chyba mi się udało:) Nie miałam ochoty na żadne wyjścia, na gości także nie. Zrobiłam to co zaniedbałam. Psychicznie i fizycznie odpoczęłam mimo wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Pochwalę się, że też trochę nadrobiłam.:) Nawet nieco odpoczęłam przy telewizorze cerując to i owo.:) Chyba wiem, o czym myślisz.;) Też mnie bierze.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, ja też szyłam:P...no i też kleją się już oczy:( Zajrzysz jutro, wieczorkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keineee21
Witaj, Niente!:) Musze sobie chyba poczytac Wasze wczesniejsze posty, a tyle ich jest...! Ale przynajmniej czesc spróbuje przerobić, bo widzę fajne, w większości babskie towarzystwo tak więc jeśli nie macie nic przeciwko spróbuje się podczepić:) A tak z innej beczki, na pewno któraś z Was ma dzieci...jak sobieradzic z buntem 2-latka...? Niby sporo wiem na ten temat-ale to teoria, co innego praktyka i szara rzeczywistość...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Standardowo-obowiązkowo! Śpijcie grzecznie! Wszyscy!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Keineee21, poczytaj, jutro odpytamy!:P Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keineee21 masz dzieciaczka? My też w większości tu zgromadzonych, potomstwo posiadamy. Mówiąc szczerze, to już nie pamiętam kiedy moja córka miała dwa latka:) A buntowała się od urodzenia i robiła wszystko nie tak jak trzeba, więc chyba nie zauważyłam niczego szczególnego (gorszego) w jej zachowaniu, kiedy miała dwa latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz muszę Cię najmocniej przeprosić, ale wyłączam laptopa, bo muszę jeszcze małe prasowanko odstawić i spać...jutro rano pobudka:( Kolorowych snów Tobie i wszystkim naszym "topikowiczom" życzę. Do jutra!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nowy tydzień czas zacząć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Witam, juz po weekendzie, nam uplynal na zakupach :D maluch juz ma wszystko - tyle dobrego. Widze nowa twarz 🖐️ czy pokarze sie i dzis?? Cos bylo o buncie dwulatka... hm ja mam 14 miesiecznika i juz sie buntuje :( jak nie dostanie tego co chce to rzuca sie na podloge!! Mnie to na razie smieszy, ale juz pomalu zapisuje sie do superniani :D Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pozwoliłem mu chwilę pokrzyczeć, a potem zainteresowałem go czymś innym. Witam wszystkich serdecznie. Trafiłem tu przez przypadek (może nie przez przypadek) To jak już się pokazałem to może coś o sobie Mam 35 lat, mieszkam w Lublinie, mam żonę i dwóch łobuzów 7 i 4 lata. Ostatnio nie za dobrze się układa w moim związku, więc pewnie biegając po necie zaszedłem aż tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×