Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość nowa gracha
Melduję się i idę po coś do jedzenia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Niente, proszę, jesteś? Mam (chyba) poważną sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Ja wlasnie skonczylam jesc, maluch wykapany i polozony, duzy sie kapie i my tez chyba zaraz pojdziemy spac. To wszystko podzialalo na mnie sennie. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nie ziewaj, pomóż mi, proszę, głośno wołać Niente, bez Niej sobie dziś nie poradzę w żaden sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Wolam Nieeeenttttttteeeeeeeeeeee! A ja sie nie przydam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Dość delikatna sprawa, jestem zobowiązana do tajemnicy. Niente jest chyba jedyną osobą na świecie, która będzie wiedziała, co zrobić. Dzięki za propozycję.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Cheryll, jesteś? Pomóż raz jeszcze. Nienteeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Mogę na chwilę do Floriana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Piszę ale nie wiem, czy czytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Cheryll, skrobię maila. Zaraz tu wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Jestem. Czy ja zawsze muszę pakować się w takie historie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Tak czy owak, sporo nerwów zjadło. Mam nadzieję, że Cheryll mnie zrozumie i wybaczy. Ciągle coś się dzieje, niby nie mam nic do roboty a w głowie ciągle zamęt, bez przerwy coś nowego. Jak nie ze zdrowiem u bliskich, to jakieś problemy, odwiedziny, zobowiązania...Nalałam sobie wina z wrażenia, może dziś będę normalnie spała.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę, to łyknij tam za Cheryll i moje zdróweczko...no i swoje oczywiście ;) Nie masz nudnego życia po prostu:P Aaaaaaaa, zapomniałyśmy dzisiaj podziękować Cheryll za słoneczko :) Choć padało, nawet grzmiało to słoneczko leniwie, bo leniwie, ale przylazło do nas :) DZIĘ-KU-JE-MY!!!!!!!!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Chyba były jakieś drobne podziękowania z rana ale faktycznie, słoneczko przebijało się chwilami. Dzięki Cheryll.! Wasze zdrowie! Dziś w klubie mieliśmy bardzo ważnego i miłego gościa. Sama szefowa miejsca, do którego wyjeżdżaliśmy. Sporo przygotowań, dość długie (i miłe)spotkanie, stąd mój późniejszy powrót do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Jasne, będą, niestety niezbyt szybko.:O Niedługo mamy wystawę w Ratuszu, nie pamiętam od kiedy, dowiem się -poinformuję. Teraz wszystko kreci się wokół wystawy. Potem dopiero będzie porządkowanie zgranych zdjęć a potem zgrywanie na płyty.:O Muszę czekać cierpliwie na chwalenie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achhhhhhhhhhhaaaaaaa:) To poczekamy, poczekamy...Wystawa w Ratuszu...ech! To dopiero super! Dużo Twoich dzieł będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nie mam bladego pojęcia....szefostwo rządzi a raczej możliwości wystawowe. Mają być duże reprodukcje prac, więc chyba odpadam. Przepraszam, Młody wrócił, ustępuję więc miejsca Młodemu (na wyraźną prośbę), jutro będę, pa, pa!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Gracha. Ech ten Młody!:P Do juterka! Kolorowych snów dla Ciebie i Cheryll!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Jeszcze dopadłam, bo jest w łazience...był... Śpijcie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Udanego dnia Wam życzę! Ja dopiero odezwę się później, później, ponieważ zaczynam od dziś pracę. Na razie na pół etatu, dlatego na rano nie mam, a od listopada na cały................A więc do później! 🌼🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Witajcie Kobietki! Niente, powodzenia w pracy, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Cheryll, zajrzyj na maila, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Dzien doberek Melduje sie pozniej bo od rana prasowalam i udalo mi sie skonczyc!!! Sprawdzalam pogode i chyba Wam to slonko calkiem przgonilam :D ale sobie tez zostawilam. Gracha przeczytalam, odpowiedzialam 🌼 Wczoraj bylam nie w sosie, bo moi znajomi ktorzy mieli mnie odwiedzic w nastepnym tygodniu odwolali wizyte, w dodatku wszystko robili za moimi plecami. To mnie bardzo wkurzylo!! ALe widac tacy sa ludzie, chyba oczekiwalam za wiele. Szkoda, bo miala byc fajna imprezka urodzinowa mojego synka, po pierwsze. Wstrzymalismy plany przeprowadzki - a teraz robi sie krucho z czasem. Jutro jedziemy ogladac inne miasto bo zdecydowalismy rozszerzyc obszar poszukiwan. To tyle u mnie a jak u Was?? Milego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Oj Niente, nie doczytalam :( Powodzenia w nowej pracy!!!!! Polamania dlugopisu, albo paznokcia :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×