Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość nowa gracha
Oj....póki co :O Dobranoc! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszavvvvv145
kto chciał mnie poznać??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszavvvvv145
jako ze noc to pora duchów/dusz więc jestem.zakładam ze jestes z lublina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak weszłam na stronę 190, to myślałam, że topiki pomyliłam;) Tak w ogóle to cześć wszystkim starym i nowym!:)🖐️)) Gracha, Florek był na florku14 i niczego nie było:( Może jednak ja mu źle coś przekazałam?! Tak czy siak, mogłabyś się do niego odezwać i pochwalić, bo tak razem myślimy, że miało to coś wspólnego właśnie z minionym Jarmarkiem Jagiellońskim i jesteśmy baaaaaaaaardzo ciekawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Niente:) dzisiejszy dzien spedzony z chlopakiem... pierwszy raz powiedzial ze KOCHA;) aaa;)haha no to mozna zaczynac o nim powazniej myslec...mam taka przynajmniej nadzieje.. a u Was jak tam swietowanie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Dobry wieczór! Niente, odwiedziłam Kowalskiego spod 14-stki, chyba znów nie było go w domu. Mam nadzieję, że dobrze się miewa. Dobranoc! 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :P Co do mojego msca pobytu, to owszem, wciąż poza Lbn... Ale w tym tygodniu wracam na trochę :) Skoro mówi, że kocha, tzn. że czegoś chce :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracha...Pan Florian w końcu dał radę;) Miałam to od niego przekazać;) Witam , witam Gracha, Chłopaku i Wariateczko- nowa twarzyczko;) Monologu pisać nie będę, więc Was pozdrawiam i zmykam, ale...zajrzę tu dziś jeszcze!:)🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Wstąpiłam powiedzieć Wam dobranoooooc! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gracha!🖐️ Tak siedzę sobie i podczytuję nasze wypociny sprzed roku...ech! Łezka się w oku kręci...Wskocz sobie Gracha na stronę 57 naszego topiku...padniesz:D Florek bardzo, bardzo dziękuje za odzew i obiecał skrobnąć coś jak nie dziś wieczorkiem, to prędzej jutro. Pozdrowionka i udanej soboty!🖐️)) P.S. Cheryll...jeśli jednak czasami tu jeszcze zaglądasz, odezwij się...Tęsknimy za Tobą z Grachą (pozwalam sobie pisać w imieniu Grachy, bo wiem, że myśli to samo). Jesteśmy bardzo ciekawe co u Ciebie słychać? Jak tam sprawy sercowe i jak Synio? Niedługo jego już 2-ie urodzinki!!!...jak ten czas szybko leci...a ledwo był jeszcze niemowlaczkiem...Pozdrowionka dla Ciebie!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Hej, Niente! Też czekam na sygnał od Cheryll. Dzięki za "odesłanie w przeszłość", to było całkiem zabawne. Teraz kolejna powtórka z rozrywki- mąż wzywa.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Grzecznie śpijcie, pięknie śnijcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Jeszcze śpicie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...przebudziłam się właśnie z tego snu letnio-jesienno-zimowego;) Gracha, żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Żyję, Niente ale jakby trochę przysypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracha, jak dobrze Cię tu znowu zobaczyć!!! Jak się trochę wybudzisz to napisz co u Ciebie! Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Hej, Niente! Budzę się, budzę. Mam teraz mocno zakręcony czas, dużo się wydarzyło, opowiem Florkowi, kiedy tylko uda mi się usiąść na dłużej. Pozdrawiam cieplutko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych i Wesołych Świąt Gracha!...a także dla wszystkich tych, którzy tu jeszcze czasem zaglądają...🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych i Wesołych Świąt Gracha!...a także dla wszystkich tych, którzy tu jeszcze czasem zaglądają...🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Zdrowych, wesołych, Niente! Ciągle tylko przelotem, nie mam dostępu do internetu, działam, by to zmienić.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej Gracha!
I jak, net już masz?:) To ja, niente:) Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×