Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość nowa gracha
A kto pyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaaaaaaaaaaaaaa:) Widzę, że mimo pustek na naszym topie, Ty zaglądasz. Co u Ciebie? Tak ogólnie, no i jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Niemożliwe! Ty też tu jeszcze zaglądasz? Witaj , Niente! Odpowiem na pytanie- cóż, czas płynie a j a dziwaczeję na starość. Jeśli dam radę poopowiadam Florkowi. Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gracha! Fajnie, że się odezwałaś! Starość? Jaka starość kobieto?:o Toż przed Tobą jeszcze co najmniej drugie tyle życia, co za Tobą:P Wiem, wiem, jest chwilami tak męczące, że chciało by się już stąd zabrać, wiem coś o tym... Gracha, jak możesz to podaj mi adres mailowy do Florka, bo nie zapisałam i nie pamiętam:( Z hasłem raczej problemów nie będzie, ale loginu ni w ząb :o Pozdrowionka!🌼 Dla Cheryll także🌼 (a nuż zajrzy?:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Dziękujemy i wzajemnie! 🌻 Niente, agent wie już wszystko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agent wie, ale ja nie wiem jak do niego trafić:( Proszę o adres mailowy Florka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Niente, dziękuję za wieści. Postaram się odpisać, chwilowo nie mogę, przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Niente, niech mi Florek wybaczy formę. Na razie nie umiem inaczej, Pozdrawiam. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gracha! Florek dopiero dzisiaj przeczytał maila, za co przeprasza. Obiecywał mi, że albo później, albo jutro na pewno odpisze. Pozdrawiam! - pozdrowionka również od Florka!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Przelotem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
....czy mnie jeszcze pamiętasz... baju baj, baju baj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Gracha...pamiętam, pamiętam, sklerozy nie mam, gorzej natomiast z pozbieraniem myśli i w ogóle siebie. Trochę działo i dzieje się u mnie, niestety, tych złych rzeczy, dlatego nie zaglądałam tu dłuższy czas. Przyznaję się bez bicia:o. A co u Ciebie? Widzę, że zaglądałaś i to całkiem niedawno...Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow ! Wciąż wszystkie żyjecie ? No no, niedługo zaczną w Was inwestować niczym w wino :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Witajcie! Niente, bicia nie będzie. Gdybym mogła w czymś pomóc, to chętnie, jeśli Florek zechce pośredniczyć. Młody! Uważaj! Każde słowo na temat wina(niezależnie od kontekstu) może być uznane za prowokację.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyno i Chłopaku!:)🖐️)) Szkoda, że zupełnie Cheryll zamilkła:( Mam nadzieję, że jednak od czasu - do czasu, tak jak my, zagląda i dla Niej-----> 🌼 Gracha, tak, Folrek coś przebąkiwał, że musi nadrobić zaległości, bo się opuścił w wiadomościach na bieżąco, a to bardzo niekulturalne :P A tak poza tym, Gracha, byłaś gdzieś trochę na wakacjach? Jak Twoje samopoczucie? A Ty Chłopaku byłeś gdzieś?;) Jak tam Twoja miłość, ok? Wciąż poza Lublinem jesteś? No i dla Was: 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Niente, uwielbiam Twoje :o . :p :D u mnie wyjazdów jeszcze nie było, ale już niedługo...;) Niente, pogoń proszę Florka, najlepiej przed piątkiem, chcę czymś się pochwalić. Padam na ... dziób. Pa,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, Gracha...było odezwać się do Florcia. On wlazł dzisiaj na swoją pocztę, bo myślał, że się jemu czymś pochwaliłaś, ale jednak pustki...Tak czy siak, powiedział, że jutro coś naskrobie do Ciebie i to Ci przekazuję:) Byłaś na starówce? Na pewno byłaś, jak i rok temu:) Byłam dzisiaj...ale jak dla mnie, zdecydowanie za dużo "ludziów":o. Nawet przyglądałam się czy gdzieś tam się nie pałętasz?:P...ale nie zauważyłam, buuuu:( Pozdrowionka!:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Byłam Niente, byłam... Całe trzy dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Florek też mnie nie znalazł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Można, można. Tylko ostrzegam, nowi zmywają po wszystkich przez pierwszy tydzień. ;) Witaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Luzik, mamy tylko plastikowe! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
No, proste, żeby były czyste! Kolejna kwestia-kilka słów o sobie. My to mamy za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam 18 lat,od wrzesnia ide do lo wieczorowego dla doroslych bo z powodow zdrowotnych zawalilam dwa lata..no ale mniejsza... lubie muzyke taniec i takie tam;) powiedzmy ze mam chlopaka;) heh no i chyba narazie tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Ciekawie brzmi "takie tam" i "powiedzmy". Rozumiem, że puki co, nie masz szczególnej ochoty na spowiedź powszechną. ;) Dziś już znikam, czas zalegnąć. Dobranoc! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×