Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam księgowej

poszukuję księgowej

Polecane posty

Gość andekos
Skontaktuj się z Wiatrowskimi z Częstochowy. Jak dla mnie - spoko, sprawdzone biuro. Robią nam kpir, zawsze wszystko na czas, o jakichkolwiek błędach nie wiemy - dwie kontrole już mieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam biuro rachunkowe Elephant finance z Warszawy (ul. Elektoralna 19b), wszystko załatwiają przez internet i nie ma potrzeby biegania raz w miesiącu z fakturami do ich placówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej będzie jak skontaktujesz się z biurem Pani Magdy Witczak. Tutaj jest strona jej biura www.biurorachunkowesrem.pl. pracownicy na pewno chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. In plus na pewno jest to, że przyjeżdżają po dokumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez obawy możesz zlecić obsługę prawną i podatkową firmie, której ofertę możesz przejrzeć na stronie pod adresem www.flor-czech.eu. To nie tylko profesjonalna ale również kompleksowoobsługująca przedsiębiorstwa kancelaria działających na niemieckim rynku. Polecam, bo sama często korzystam i doceniamjakość usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biuro www.lcco.pl daje gwarancję bezpieczeństwa ponieważ posiada ubezpieczenie OC i bierze odpowiedzialność za prawidłowość obliczeń i prowadzenia księgowości dla klientów. Stąd nie ma się czym przejmować ani martwić o kary finansowe. Zresztą w ich przypadku zupełnie nie ma czym, bo znają się na wszystkim i prowadzą księgowość fachowo i rzetelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od wielu lat na warszawskim rynku działa biuro adamus.net.pl z którego sama korzystam i jestem bardzo zadowolona więc możesz ich spokojnie dopisać na swoją listę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w zawiłych sprawach związanych z księgowością pomogły publikacje wydawnictwa prawno-podatkowego http://www.unimex.pl/i1/o-nas/ Fachowe, ale przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edward222
Znalezienie dobrej księgowej w rozsądnej cenie nie jest prostą sprawą, wiem coś o tym:) Najtaniej chyba wychodzi outsourcing księgowy, tylko trzeba sprawdzić jakie biura rachunkowe mają warunki i czy mają OC. Osobiście mogę polecić http://www.wadmex.pl/. Prowadzą mi księgi rachunkowe i solidnie podchodzą do zlecenia. Są mili i dyspozycyjni, z dużym doświadczeniem. Nie zadzierają nosa i co najważniejsze mają czas dla Klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka44
Można wybrać taki outsourcing usług lub skorzystać z programu do małej księgowości np. http://www.ksiega-podatkowa.pl/wersja-testowa Akurat ten ma darmową wersję, wiec każdy może sprawdzić, czy odpowiadają mu takie rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina_a
Ja od dłuższego czasu korzystam z usług biura Avalis z Warszawy i jestem bardzo zadowolona. Wszystko tak jak należy, księgowe tam są bardzo dokładne i skrupulatne, a do tego miłe. Wszystko na czas i bez żadnych błędów, co jest miłą odmianą po moich wcześniejszych doświadczeniach z księgowymi. Firma ma rozbudowaną ofertę, także warto się zapoznać z ich działaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol0
Przy otwieraniu swojej pierwszej w życiu firmy zdałem się w dużym stopniu na fachowców z biura rachunkowego Sastax z portalu www.sastax.pl Poprowadzili mnie przez cały formalny proces za rękę, nie musiałem się stresować terminami, przepisami i całą resztą. Firma godna zaufania, z profesjonalnym podejściem także w kwestii ochrony danych klienta, a wiem, że niektóre biura dość lekko podchodzą do tej sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vaster
Ja prowadze niewielką firmę i korzystam z usług biura rachunkowego GRAŻYNA prowadzonego przez Panią Beatę Baliszewską. Jest z nią świetny kontakt a rozliczenia są na czas i bezbłędne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biuro Rachunkowe Tributo
Zapraszam do skorzystania z usług mojego biura rachunkowego. Dlaczego my? - jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze różnego rodzaju podmiotów, - oferujemy różne formy współpracy: oryginały lub skany dokumentów, oferujemy odbiór dokumentów u klienta - w cenie usługi otrzymują Państwo jasną i czytelną informację o podatkach poszerzoną o zestawienie przychodów i kosztów ułatwiające nadzór i analizę sytuacji finansowej przedsiębiorstwa - zawsze informujemy o ważnych dla naszych klientów zmianach w prawie podatkowym - ciągle podnosimy swoje kwalifikacje - posiadamy ubezpieczenie OC dla biur rachunkowych Zapraszam do współpracy! Biuro Rachunkowe Tributo Julia Rybakowska tel. 530-562-192, e-mail: biuro@tributo.pl ul. Szczęśliwa 3/11, 53-445 Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fonfariks
Ja tak samo jak Vaster moge polecić biuro rachunkowe Pani Beaty Baliszewskiej. Prowadzę sporą firmę a rozliczenia od samego początku robi dla mnie Pani Beata i muszę przyznać, że jest w tym na prawdę świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek Ka
Od kilku lat blisko współpracuję z biurem rachunkowym https://kazimierscy.pl. Mogę ich polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zorientuj się czy może będzie tobie opowiadać biuro rachunkowe www.frux.org.pl ja bardzo je lubię, jeszcze nigdy się na nim nie zawiodłam i śmiało mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z doświadczenia wiem, że korzystanie z usług księgowej jest dość kosztowne. Dlatego skupiłam się na poszukaniu innych rozwiązań. Pomocą może być firma InFakt, którą znajdziemy pod linkiem https://www.infakt.pl/polecam/mdko . Fachowcy dostępni są od poniedziałku do niedzieli. I na samym początku dostajemy korzystne rabaty, więc dodatkowym plusem jest to, że zaoszczędzimy pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam we Wrocławiu, i jesli tutaj szukalibyście takiego biura księgowego to zdecydowanie polecam http://www.mitaxx.pl/ Perfekcja w kazdym calu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×