Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Karolka86

zerwac czy nie zerwac - oto jest pytanie.

Polecane posty

Gość Karolka86

jestem z facetem od 3 msc, juz po 3 tygodniach minąl z jego strony czas takiego maxymalnego zauroczenia. pozniej pisał mi smsa 1 na dzien albo i w ogole...na moje odpisywał po 3,4 godzinach chociaz nic nie robi...no właśnie- facet ma 25 lat, ma zajecie na 5 roku dwa razy w tygodniu po 2,5 godz. i nie nie robi, przy czym non stop narzeka ze nie ma kasy. Fakt ma nadzianych rodziców, ale cholerajak ma tyle wolnego czasu i tak mu zle ze nie ma swojej kasy to kto krolewiczowi broni pracować? on nawet za sok za 2,99 nie zapłaci, tylko zrzutka po 1,50... Nie mówiąc juz o tym ze mnie gdziekolwiek przez 3 msc-e zaprosił czy kupił głupiego kwiatka, no ale SOK?! Boje sie po prostu ze to typ takiego wygodnego narcyza, z ktorego za kilka lat "wyrosnie" taka niedorajda życiowa. Teraz jak teraz, do szczescia nam wiele nie trzeba ale pozniej... wydawało mi sie ze jestem zakochana, ale teraz sama nie wiem, z kazdym takim wyskokiem coś we mnie gaśnie :/ a moze to ja wyolbrzymiam? :/ nie wiem juz sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×