Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

echhh mam problemy jak zwykle..moze jutro wejde na gygy to Ci opowiem🌻 alle troska innych postawiła mnie nieco na nogi a swietnie spedzony czas jakoś upozytywnił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz ? o tym nie pomyślałem :O :D może nie zmarznę za bardzo bo mnie zaraz stamtąd wyciągniesz :D Nie chcę się narzucać ,to dlatego tak powiedziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi...Maleńka co Ty opowiadasz :( ja siem chciałąm tylko humorkiem z Wami podzielic bo mam nieco lepszy niz jak tu wpadałam do tej pory :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi...ostatnio usłyszałam cos co mnie nieco wytraciło z rownowagi i szukam przyczyny,spisku bądż zasadzki :P :O na zasadzie "popełniłem błąd.tesknie" i co na to powiesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabolico ,co Ty tu sugerujesz :D lubię gorące dziewczyny :D to jesteśmy umówieni na długie zimowe wieczory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiem co on kombinuje???odezwe sie jutro na gygy dzis nie rozwine tego tematu.mam jednak metlik w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi :) oczywiście że zostane bo fajnie sie wśród Was czuje ,jak bym tu już od dawna siedział ,dziekuje za miłe słowa,przyjecie :) a skąd to pytanie? czyżbyś wyczuwała ze chcę odejść sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie o djabła pytam tylko o faceta djabeł to wiem gdzie siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh tyle jęzorów namnożyłam ,ze jakby to złączyc w jeden to wyszedłby jęzor aż z Poznania do Warszawy :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:Pdługaśny znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwiecej ich w moim kierunku :P :D ale ja sie tak łatwo nie zniechecam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie :O Upsssss lubuje w naszej najdroższej Fifi to i Diabliczka musiała kogos usidlic -padło na Oliviera :D i love sie szerzy :D topikowo ;) 😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałem tylko nadmienić że to Ona Diabliczka mnie znalazła i tu zaprosiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna blondynko,czy Tobie w ogóle można sie sprzeciwić ,nie przyznac Ci racji :D Upsss ,podobno masz tu dziewczynę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×