Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

chodziłam chodziłam :P:P:Pgorzej jak wiatr zawiał :P uciekam Skarby😍😘 Morfeo mię wzywa a ja posłuszne sfierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh mnie tylko Tir potrzebny :P:Pkierowcą bede sama :P:P w Kołobrzegu...byłąm co roku...zayebiste wspomnienia...:P:P:P wiecej nie pofiem :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diaboliczko to być może sie już widzieliśmy :) To dobranoc,spokojnych snów :) Fifi ,załóż ,załóż ,tylko żeby Ci za zimno nie było,wiesz ,ta klima :p :D :D A jak następnym razem gdzieś w Polskę się wybiorę to jedziesz ze mna :D Ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablo ,teraz to ja przez Ciebie też nie zasnę :P :D :D eh,ten wiatr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie :) będzie mi bardzo miło:) Fajnie tam jest,łąki lasy,jeziora,mili lidzie ,przynajmniej ja to tak spostrzegam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy będę niegrzeczny jak zapytam co Ty tam teraz robisz ? :) j oglądam ten film,no i piszę na kafe,już Tylko z Tobą ,bo Upsss jednaj nas opuścił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Upssss,miłych snów :) Olivier mnie również będzie miło ...:)...ja doskonale znam Pojezierze Brodnickie ...też są tam piękne miejsca ,lasy , małe jeziorka ..ja je nazywam :"turkusowe oczka wodne" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo,jaka ładna nazwa :) to pewnie od ich koloru :) Faktycznie jest ich tam dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam muzę,nie wyobrażam sobie jej nie słuchać :) ale ja jak słucham to musze na dobrym sprzęcie bądź jak jest późno to na dobrych firmowych słuchawkach(koss porta pro),bo inaczej mam niedosyt :O w samochodzie też musi być dobre car audio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie za bardzo :O Chociaż powiem Ci że dwa lata temu byłem z rodzinką a spływie kajakowym na Krutyni i było super,Jakieś fajne nazwy,Ruciane Nida,Sorkwity,Zgon itd :) Było super :) w Mikołajkach też byłem nad tym wielkim jeziorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to tego rodzaju muzyka jak ta którą zagrałaś teraz :) Ogólnie lata 80 ,choć i współczesnej tez słucham ,zwłaszcza w samochodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat tych nie znam ,ale wszystko przede mną :) Ja muzykę poważną również słucham ale bluesa,rocka,metalu i tego typu nie słucham :) raczej spokojnej ,nastrojowej ,lirycznej.pop,dance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ,ja już uciekam do spania :) Miło mi sie z Tobą rozmawia,ale musze rano o 6:45 wstać :P tzn na tą nastawię budzik ale czy wstanę to nie obiecuję :P :D Spokojnej nocy Ci życzę :) Dobranoc :) Papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×