Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

witaj Upsssss😍 dlaczego pychotnie?bo wlasnie jezdem po kaffci i szarlotce ,nawet trzech ;) a grzecznie jak na matke polke przystało :P a ta data...szczegolna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się że zadowolona Jesteś i w dobrym humorze :) :) Myslałem o dacie czemu szczególna ale nie chce być wścibski więc zostawiam to Tobie czy chcesz się podzielić na topiku tą informacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie....ta data kojarzy mi sie z takim małym osobistym rajem wspolnie z kims spedzonym jakis dosc długi czas temu...;) ten moj lajf to cieżki padół ale co tam,nie moge ciagle smecic :) dzis o tym nie mysle,o kłopotach,problemach,smutkach pomysle jutro ;)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze bo nie ma co rozpamętywać złych rzeczy mimo że czasami trudno bardzo ehhh Diablo będzie lepiej :) :) Musimy w to wierzyć wszyscy bo każdy ma jakiegoś mola co go gryzie czasami Ducha widziałem ale się jakoś nie odzywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz....wolność to tak cudowna rzecz...i nie mowie tylko o jednym znaczeniu...tylko wolnej duszy,nieskrepowanych myslach,glosno wypowiadanych pogladach...o byciu sobą...rozkoszuje sie tym,ze moge byc sobą...z wadami i nikłymi zaletami :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablo nie bądź taka skromna myśle że tych zalet by się soro znalazło :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierz mi na słowo Skarbie-na jednej dłoni nawet ich nie zliczysz :P jam posiadacz samych wad :) wlasciwie nie mam zalet ale nie chciałam tego mowic głosno :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ściemniasz Diablo chcesz żebym Cię chwalił he he he masz dużo zalet może nawet nie ze wszystkich zdajesz sobie sprawe :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie Tobie serio...zresztą wiekszosc tu wie,jaki krytyczny mam do siebie stosunek...a jestem strasznie surowa jedynie dla siebie...a rozpad zwiazku i drobne niepowodzenia odbieram bardzo osobiscie...nie mnie oceniac jakie mam zalety.mam trudny charakter.podobno :P zawsze słucham krytyki.pochwał nigdy.dlatego wszyscy wiedzą,ze nie mają mi nic dobrego mowic bo ja i tak wiem swoje :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem nie pokorny i będe Cię chwalił kiedy uznam to za stosowne he he :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ci wartosciowi zajeci :P:P:P czesto tak jest,ze jak dostalismy bardzo silnego koopa w tyłek,patrzymy przez pryzmat tego,jak bylismy traktowani...i uogólniamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda.czesto ktos mi mowi 'ja nie dałabym rady będąc na Twoim miejscu' ale wiesz co? człowiek tylko tak mysli,ze nie podoła...a w gruncie rzeczy moze znieść bardzo wiele...a wtedy dostaje bardzo twardej skóry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie szukam...zwyczajnie zaczepiają mnie albo dwudziestoparolatkowie albo wyhaczam kogos po rozmowie ,kto jest naprawde nabytkiem w dzisiejszych czasach ale zajety...:O nie pogadasz :P nie mam szzcescia w milosci :P poki co nie ubolewam bo rozkoszuje sie wolnym oddechem ...ale jak juz zahaczamy o temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duch ma racje nie każdy jest dobry a nawet nie wiesz ile osób nas czyta po cichu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja grzeczna jezdem dziewuszka :P tylko habitu mi zabrakło ale nie byłoby mi do twarzy:P:P w szarosciach :P bez różu :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są problemy ,ktore musze rozwiazywac w realu ale są takie,na ktore nie ma rady ani ukojenia.gdzies tam zostało poszarpane całe moje wnetrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 Będę miała jutrio takiego kaca . Jarka zdrowie. Desz- właściwie to rok. Dziś czwart lipca - rocznica zawarcia związku. Cudnie było. . Co u Ciebie słychać? Mam nadzieję, że nie naspamujesz mi w skrzynkę jak kiiedyś 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mawronka :) :) Wy o poważnych rzeczach a ja walcze z tymi małymi bzykającymi potworami :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh ja nie mam komarów ;) bzyczą tylko muchy alle takie co wpadają i wypadają z powrotem :D raidem do kontaktu ich potraktuj...jak mieszkałam w terenie :P to na noc włączałam Raida i byl spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego to akurat było mnóstwo. Na komary najlepsza jest siatka w okno i nie martwisz się. Minął rok a się chyba nic nie nauczyłam, kocham kłopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam blisko Wisły więc komarów właśnie po wysokiej wodzie są całe roje a siadka to dobry pomysł ale musze poczekać aż skończą remont dachu bo przy okazji i coś zmoimi oknami będą robić no nie wszyscy wiedzą ze na poddaszu mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×