Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

Upssss a kto powiedział że życie jest proste? nic nie przychodzi łatwo trzeba się porządnie napracować nad wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm wypiłem 6 jeszcze jedno mi zostało kiepsko działa niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Wiesz przedemną stoi litr Finladii tylko wódki sam nie pije zresztą wogule żadko pije więc na dziś piwo mi wystarczy a jutro się obudze i wcale nie będzie lepiej :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo do jutra nic się nie zmieni a napewno nie na lepsze :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje ale czasami się udaje przejść najgorszy moment tylko mnie nie ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka kulka
a mi sie juz zyc w ogole nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka kulka
jestem sama cale zycie, nikt mnie nie kocha.........mam nerwice , depresje, siedze non stop w domu, nie ma znajomych, wypieli sie na mnie bo maja swoje rodziny i spotylkaja sie w gronie zameznych osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka kulka
gdyby nie to ze jesyem zasrany tchorzem dawno bym sie zabila no i gdyby mnie jedno przy zyciu nie trzymalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Julka trzeba coś zmienić napewno można pomyśl na spokojnie napewno coś się zmieni :) :) Duchu to nie takie proste ja już mam bagaż doświadczeń i to całkiem duży a u mnie jest wiele przyczyn złożona sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu górna część do Julki a reszta to odpowiedź dotycząca mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka kulka
niestety to nie takie latwe, nerwica mnie wykancza, nie mowiac juz o depresji, nie mam zadnych checi do zycia. Nie mam ochoty w ogole wyjsc. Po prostu mam lęki i to mnie dobija wiec nawet nie ma mowy o zmianie srodowiska bo sama nigdzie nie pojdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz teraz jest bardzo popularne zwalanie na dysleksje ja nie wiem całe życie błedy robiłem i tak mi zostało miałem kiedyś straszne problemy w szkołach wiem że to może razić przykro mi nic na to już nie poradze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka kulka
a ta nwerwica to oczywiscie na tle sercowym , teraz doszly problemy z glowa - bole i zawroty.............po prostu zyc nie umierac.............nie wierze, ze bedzie lepiej bo co rusz mnie spotykaja same przykrosci. czuje sie glupia i niedowartościowana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka kulka
a moze mi sie nie wydaje tylko tak jest naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka kulka
a w ogole to rpzepraszam, ze zawracam glowe i tak mi nikt nie pomoze.......przynajmniej sobie ulzylam cos skrobiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka znam kogoś o podobnych problemach i jeżeli chcesz to moge troszke Ci podpowiedzieć , zacznij od badań tarczycy tyko nie sam poziom hormonu ale dokładniejsze badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka kulka
upssssssssssss robilam badania hormonu plus usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu byłem po% fakt ale błędy i na trzeźwo robie zdaje sobie z tego sprawe a za prawde napewno się nie obrażam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupia nie jesteś bo zdajesz sobie sprawe że coś jest nie tak a niedowartościowana napewno ale to można zmienić a nerwice też się leczy nie jestem gospodarzem tego topiku ale myśle że jak chcesz to zaglądaj do nas :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke wpadłam sie przywitac bo zaraz mam gosci :O ale kaffe z Wami wypiję😘 Dzien Doberek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu ja się drobiazgami nie przejmuje a po% fakt człowiek mniej się kontroluje i to nie tylko pisania się tyczy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×