Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

Jak Diaboliczki z 5 elementen czuwają nademną to musi być wszystko ok już jestem z Wami :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten jest czynny do 24 i nazywa się jak moja córka ma na imie Paula zresztą córka właścicieli też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio pomyslałam,ze juz niedługo czeka mnie trzydziecha a pozniej to juz samo w dół poleci ,znaczy wskaznik bedzie coraz mniej przychylny...wiec niezbyt tffórczo mnię to natchnęło :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie czuje tego tak byłem kilka razy we Francji i tam ludzie nie przywiązują takiego znaczenia do wieku to my jakoś tym za bardzo się przejmujemy człowiek ma tyle lat na ile się czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz Di?;) poczekamy zobaczymy ;) Fifi...jestes naszym muzyczno-duchowym Mistrzem🌻 ja dezerteruję Słoneczka moje idę śnić o domu z okiennicami,trawnikiem,psem ;) i Ksieciuniu :) :D:) do juterka😍😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsssss...to prawda,tylko ,ze w naszym kraju upierdliwa teoria "Tobie juz nie wypada"...np moja rodzina zawsze mowi-Tobie juz nie wypada sie tak ubierac i zachowywac... a we mnie wciaz jest niepokorne i rojbrowate dziecko ;) wariat:) szaleniec;) tylko czasem tę nature usypiam ;) na potrzeby codziennosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe swiat wg starszych pań :P:D prawda jest jednak taka,ze podłosc ludzka nie zna granic a czasem piekło lepiej i doskonalej tworzy sam człowiek niz ów Diabeł :O papasiu ide asiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co nie wypada przeciesz Wy młode d....... jesteście i wszytko Wam wypada i nieważna metryka tylko to co pod deklem siedzi ważne żeby nie stetryczeć za młodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmójcie się Wy macie jeszcze dużo przed sobą hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upssss nie wiadomo ile komu zostało i co komu pisane więc trzeba żyć tak żeby nie żałować niczego, choć to nie jest takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×