Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eks_slask

macanie w busie

Polecane posty

Gość gość
cześć nakręcony. Jestem facetem tłoczno w tym busie? Napisz na maila jak chcesz pogadać: chetnyogier@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha pomacajta się chłopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś jak jechałem w busie na uczelnię, wsiadła na przystanku taka bruneta MILF w kozakach. Wypachniona, wykąpana, chodzący powiew świeżości. Stała przede mną, tyłem do mnie. Był taki tłok, że miałem dosłownie twarz w jej włosach. Od samego zapachu tak się podnieciłem, że nie wiedziałem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze że się znam na teleportacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostattnio trzepano mi w busie przez dwie 15 latki konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WielkiKogut
Hej kociaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam d**eczki? Gotowe na ocieranko? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bydgoszcz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam 2 sytuacje niechciane w tym jedną w c***j dziwną i niesmaczmą Raz facet stal za mna i dociskal do mnie swoim penisem. Niestety nie bylo gdzie usiasc, podchodzilam do przodu miedzy siedzeniami a on jak cień za mną. Mial twardego i chyba mu sie podobal moj tyłek. Innym razem siedzialam na takim poczwornym miejscu i usiadlo na przeciwko mnie 2 typów i babeczka obok. Jak ona wstala to sobie ja klepneli w tylek i mowilo co by to nie robili. Ja zamiast spieprzac stamtad siedzialam jak sierota. Jeden mi zaczal lekko wpychac noge między kolana. Potem coraz lewniej stopą miedzy stopy.Mialam sukienke wiec pewnie myslal ze cos zobaczy.ale najgorsze bylo gdy wyciągnął telefon i chcial ukradkien, a może nawet zrobil, zdjecie moich nog. Oboje ci facecu byli leeko podchmieleni.To bylo tak paralizujace mnie doswiadczenie ze Mimo ze autobus byl pelny mi bylo wstyd i normalnie nie moglam sie ruszyc zeby wstac i isc gdziekolwiek albo wyjść z autobusu. Niedawno widzialam tego faceta znowu w busie i az podskoczyl jak mnie zobaczyl. Bardzo dziwna nieprzyjemna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×