Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kadu gadu

Czemu nowa żona mojego ex męza tak się mną fascynuje?

Polecane posty

Gość kadu gadu

Zbiera o mnie różne informacje, ogląda często naszą kasetę ze ślubu(nawet przy naszej córeczce jak jest u niech), pyta się małej co mam robi, czy jeszcze pracuje tam gdzie pracowała. Czemu u niej taka fascynacja moją osobą?Jestem młodsza i atrakcyjniejsza pod względem fizycznym, ale dla mojego eks meza to ona jestteraz jedyna wyjątkowa, powiem ze denerwuje mnie tym wypytywaniem i szpiegowaniem mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera przeciez nie
ta kobiecina zazdrosci ci wygladu to ze jestes atrakcyjniesza to ze to wlasnie z toba przezywal najwspanialsze chiwle na siecie jakimi sa narodziny pierwszego dziecka a jak córeczki to juz wogole faceci wariują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadu gadu
zona mojego byłego meza nie jest dziwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladnie sie wypowiadasz o nowej zonie bylego meza, dobrze to o tobie swiadczy. Mysle ze po jakims czasie przejdzie jej fascynacja twoja osoba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcą czerpać z kogoś dobre wzo
ależ jest. Jakby nie była dz... to by nie była z twoim mezem. Kazda druga to dz... I jesli ty masz nowego partnera to tez jesteś dz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadu gadu
dzieki, dobrze wiedziec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O RANY!!!
ależ jest. Jakby nie była dz... to by nie była z twoim mezem. Kazda druga to dz... I jesli ty masz nowego partnera to tez jesteś dz... Jaka porażająca, prosta, glupia baba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na każdy topik wchodzi chyba ta sama baba, tylko ma dużo ników na potrzeby forum i obraża prawie każdą kobietę, że kochanica i dzieci mieć nie powinna bo wstyd, że dziwka bo druga. Ma poważny problem i należy do tych co chyba zawsze będą się miały za pierwszą i jedyną żonę męzczyzny, który dawno ma już szczęśliwą i NORMALNĄ rodzinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty co 1985
to chyba ją śledzisz, prawda? Bo tak doskonale wiesz gdzie i co pisze? A ja jestem inną osobą i też uważam że jeśli się było lub jest kochanką, to jest się szmatą. Nawet z tytułem drugiej żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dobre, no wiesz, każdy ma swój pogląd...głównie taki w jakiej sam znalazł się sytuacji. Porzucona żona, nie umiejąca się pogodzić z sytuacją, zawsze drugie żony będzie uważałą za zło wcielone, czyt.szmate po twojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadu gadu
a ty co 1985 to chyba ją śledzisz, prawda? Bo tak doskonale wiesz gdzie i co pisze? A ja jestem inną osobą i też uważam że jeśli się było lub jest kochanką, to jest się szmatą. Nawet z tytułem drugiej żony. Słuachaj muszę cie zmartwic bo jego żona nie była NIGDY jego koachanką a tym bardziej nie jest teraz. A jesli przedmalzenstkie uprawianie sexu to dla ciebie bycie kochanka to powtornie musze cie zmartwic zdecydowana wiekszosc polek to kochanice w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadu gadu
Energiczna tak NK to podstawa :O Mogliby chociaż zablokować żebym nie widziała ze mnie oglądają. Ale od pwnego czasu zablokowałam galerie bo nie wiem czy nie zapisze sobie ona tych zdjęć np i bóg wie do czego ich użyje :( Córka nasza jest szczerą otwartą dziewczynką i nie chce jej motać w głowie że na pytania cioci ma odpowiadać mijająco, ale jak pochamowac te pytania z jej strony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira bez męża
Tak sobie myślę, bo chociaż mój status jest nieco inny, pewne elementy tych "rozgrywek" mnie również dotykają... Nie byłam nigdy jego zoną, ale kilka lat spędziliśmy ze sobą pod jednym dachem, dziecię również nam się urodziło... Ja niańczyłam niemowlę, figurę po porodzie też nie miałam super, a on kochał to co piękne. Niestety żona po porodzie nie wygląd super - co skomentował "nawet włosów nie chciało ci umyć" I rozstaliśmy się. Teraz on ma żonę. Choćbym i coś złego na jej temat napisała - zgrzeszyłabym Chcę o nim zapomnieć, jego żona nie daje mi szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia dziekie siodło
ta kobieta poprostu ci zazdrosci ze bylas jego pierwsza, ze dałas mu córeczke, ze z toba przezywal te najpiekniejsze i niepowtarzalne chile w zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×