Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariollllcia

ZAPRASZAM Sprzedaje ciuchy z zamknietego sklepu od 4.90

Polecane posty

Hej ! Chciałam sprzedać niepotrzebne ciuchy (w których wiem,że już nie będę chodzić albo które są nowe jeszcze z metką po zamknięciu małego sklepiku z ciuchami trochę mi zostało nowych koszulek. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę mi napisać e mail i rozmiar ciuchów . A podeśle wszystkie ciuchy w tym rozmiarze. Jeśli ktoś się zdecyduje na mje ciuszki to zrobimy to legalnie przez allegro albo szafa.pl. Na prawdę warto Mam o koło 70 ciuchów nowych i 50 używanych ale stany bardzo dobry. Oryginalne rzeczy mam np: Prada, vero moda , reporter House itp. Proszę podawać emaile i odrazu wysylam zdjęcia Rozmiar mam od XXS do XXXL Tamten jest nie aktywny bo ktoś podpisuje sie dla mnie wtedy nie bylam zalogowana a juz jestem i ten nikt nikt nie podkradnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhkghkhkhk
a ty dobrze się czujesz chcesz cos sprzedać to tu wrzuć jakieś chociaż kilka zdjęć a nie myślisz że ludzie się rzucą z podawaniem maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhkghkhkhk
a wogóle widać różnica podszywu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyście mogli podawajcie email ja się odezwe do was i odpowiem na wszytkie wasze pytania albo trzymajcie moj kwiatuszekk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edssu
xs / s edytas.I993@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesniara
dorota1975@o2.pl rozmiary 42 i 44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra7508
aleksandra7508@wp.pl rozmiar 42/44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze sie zastanawiam
skąd sie biorą tacy ludzie.Wystawiają tu ciuchy,czyli nie maja za bardzo co z nimi zrobić,przeważnie dlatego,że są to straszne szmaty.A ceny mają jak za nowe ładne rzeczy :O Naprawdę myślicie że ktoś wam kupi te stare niemodne szmaty za więcej niż 10 zł? :O To w lumpeksach są lepsze,tańsze,przymierzyć można i bez kosztów wysyłki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaQpocholiczka1111119
skąd wiesz że stare niemodne szmaty?? ej autorko po co tak wysyłać na mejle weź tu wrzuć linki do fotek ciuchów. no tak z 5 pokaz, w rozmiarze S , i w cenie do 20 zł, masz jakieś leginsy/bolerko/cardigan/sweterki na guziki/tuniki/bluzki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaQpocholiczka1111119
hahah widziałam na allegro! ciuchów nawet nie obejrzałam ale ceny mnie powaliły!! :D 40-50 zł :D lol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci ,że może by coś sie znalazło ale teraz tych rzeczy nie mam obok bo jestem w pracy.Ale powiem Ci szczerze ,że nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam link do allegro ale tam mam mało ciuchów wystawionych. Ja jestem z dolnośląska. Bardzo bym prosiła o twoj email albo nr gg najlepiej to się ze wszystkim dogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładne Ja też mam taki rozmiar 38-39 jak by były w moim rozmiarze to może bym sobie wzięła OTO mój nr gg: 24041674 Jestem dostępna piszcie na niego będzie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×