Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ilona18

nie mam orgazmu podczas stosunku...

Polecane posty

Gość .E tam....
Obecnie głównie gumki, ale w dni niepłodne kochamy się bez zabezpieczenia. A niedługo przerzucam się na tabletki, głównie ze względów zdrowotnych, ale z przyjemnego skutku ubocznego też skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilona ale ja sie nie denerwuje:) siedze czytam i pisze ludzkie podjecie:) tyle a czasem sie z tego smieje bo jajca jak berety:) ale dobra nie wpierdzielam sie juz w temat wam panie :) a ty illona daj jej spokoj moze taka jest bo mama jej nie przytulala? i chce zwrocic na siebie uwage? pomysl madrzejszy ustepuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1973
super ja uwielbia ( ale spermy nie rusze) dla mnie jedyna granica jest anal probowalam ale nie przynosi mi przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
Sperma jest pyszna :D I anal też jest fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, daje juz jej spokoj:P no mi sperma smakuje, nawet bardzo:P a anal...nie wiem, jakos tez nie jestem przekonana, probowalam, ale nie odczuwam wiekszej przyjemnosci:P moze kiedys sie przekonam, jeszcze wszystko przede mna:PP a jak reszta z was? co z analem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1973
e tam ....rzuc namiary zeby anal sprawial przyjemnosc masz jakis sekret?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie "e tam" opowiadaj, jak to jest u ciebie z analem? no podziel sie z nami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
Czy ja wiem czy sekret? Myślę, że to przede wszystkim jest indywidualna sprawa każdej osoby. Ogólnie powiedziałabym, że zasady dotyczące analu są następujące: 1. Lewatywa-niby jest czysto i tak dalej, ale jak zrobisz sobie lewatywę to masz spokój, że niespodzianek nie będzie. 2. Trzeba się za anal zabierać powoli-dobrze byłoby gdyby facet najpierw popieścił pupę palcami, najpierw jednym, potem dwoma, może trzema. Wersja dla odważnych-anetka czyli analna minetka :) 3. Nawilżenie-zwłaszcza dla początkujących to jest bardzo ważne i naprawdę potrzeba dużo nawilżenia. 4. Trzeba się rozluźnić. 5. Jak facet penetruje tyłek Ty się dotykaj. A tak w ogóle to nie każdemu anal sprawia przyjemność i tyle. Czasem potrzeba na to czasu. Dziś nie sprawia przyjemności, spróbuj za rok. A tak w ogóle to ja jestem zboczona i lubię ostre doznania, więc nie patrzcie przez mój pryzmat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh fajnie ze to napisalas wsztsko:) ale nie masz jakieo takiego, noe nie wiem obrzydzenia, ehh no wiem ze to moj tylek, ale mimo wszystko, jakos zle sie czuje z tym ze facet mnie tam dotyka i po prostu w pelni czuje moja pupe. nie czujecie sie skrepowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
Jak napisałam, ja jestem zboczona i robię dużo "gorsze" rzeczy, więc mnie to nie przeraża, ani nie czuję się zniesmaczona, ani nic z tych rzeczy. Jeśli chcesz spróbować to radziłabym się z tym nie spieszyć. Ja spróbowałam dopiero jak miałam 23 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no ok, dzieki za rade:P a powiedz mi jeszcze z ta lewatywa.. jak ty to robisz? i czy zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
W zasadzie jest tak, że ten anal, mimo, że przyjemny to uprawiam nie tak znowu często, więc lewatywę robię zawsze. Jak? Za pomocą gumowej gruszki i przegotowanej letniej wody. Z tego co wiem są też jakieś specjalne zestawy do lewatywy, ale się nie znam, nie kupowałam. Tak w ogóle lewatywa od czasu do czasu jest zdrowa. A ja bez lewatywy sobie analu nie wyobrażam, bo lubię głęboki anal i jeszcze kilka innych "zabaw", do których lewatywa się przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak juz jedziemy tym torem, to mozesz powiedziec jakie zboczone rezczy robisz?? ehh moze ja bym cos swojemu wymysliła:) powiedz mi co takiego zboczonego robisz. moze faktycznie, troche szalnestwa i fantazji uprzyjemni mi ten seks, od razu mowie jestem odwazna, wiec nic mnie nie zaskoczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
Skarbie nie chcę Cię demoralizować :) Zwłaszcza jeśli masz tyle lat ile w nicku. Ale tak ogólnie rzecz biorąc to bawię się w BDSM, czyli: BD-bondage and disciline=wiązanie i dyscyplina DS-domination and submission-dominacja i uległość SM-sadism and masochism-sadyzm i masochizm lub sadomasochizm W to wlicza się wiele zboczonych rzeczy jak choćby lód po analu :) Dlatego lewatywa się przydaje. Jeśli chodzi o lód to nie taki zwykły lód tylko głębokie gardło czy wręcz brutalne rżnięcie gardła. I na tym może skończę, żeby dalej nie demoralizować. Ogólnie rzecz biorąc można to ując pod pojęciem ostry, brutalny seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluszek.ddff
.E tam Kobiety powinny być w łóżku takie jak Ty :-) Pozdrawiam gorąco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiedz jak kazda inna
dziewczyny, a czym się różni w odczuciach orgazm łechtaczkowy i pochwowy? jak to sie "czuje"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj... no napisalam , ze seks nie daje mi przyjemnosci, ale nie znaczy ze go nie uprawiam:PP rżniecie gardla juz przerabialam, loda po analu tez i wiem dlaczego jestes za lewatywa:/ hehehe. a co do sado macho... pewnie nie wyglada jak u ciebie, ale o taaaaaak. kocham dostawac po tylku, porzadnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwowego nie mialam, wic nie wiem, ale ponoc jest jakby pelniejszy i lepszy od lechatczkowego. a lechatczkowy...wez sie sama pomiziaj, jak ci nie wyjdzie to sciscnij nogi i sie spręz-dojdziesz moment:) u mnie to fala goraca, uczucie takiej niemocy i zajebistej przyjemnosci,....nieee tego nie da sie opisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiedz jak kazda inna
a jak dlugo trwa ta przyjemnosc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy, jesli robie to sama, to chwile, krotka chwile. ale jesli robie to razem z facetem, tuz po pozycji 69 albo po innych jego pieszczotach, to kilka dlugich minut"::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
Ja pochwowego też nie miałam. Łechtaczkowy-błogie skurcze trwające kilka sekund. To tak opisując technicznie. Ale kilkakrotnie słyszałam od kobiet, który przeżyły i ten i ten, że wiele się te orgazmy od siebie nie różnią. Może jedynie intensywnością(pochwowy intensywniejszy), ale w gruncie rzeczy różnica polega na tym jak się do niego dochodzi, a nie jak się go odczuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie czemu tak jest?? bo boje sie ze wpadne, i to wsyztsko! poprostu sie boje,i nie mowecie mi ze gumka jest bezpieczna....bo peka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uprawiasz dziiki seks juz ladnych pare lat i nie mialas?? kurde, no to lipa troszke. no ale nic, nie kazda ma to szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
Ilonko cieszę się, że Cię nie zgorszyłam :D Większość osób tego nie rozumie, więc się nie ujawniam ;) A co do "eksperymentów" próbowałaś minetki z palcem w cipce i z palcem w tyłku? I idąc dalej podwójnej penetracji? Niekoniecznie z dwoma facetami, ale facet i wibrator, albo facet i korek analny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek 26 ....
ilona18 do książek gówniarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
" uprawiasz dziiki seks juz ladnych pare lat i nie mialas?? kurde, no to lipa troszke. no ale nic, nie kazda ma to szczescie" A kto mówi, że ładnych parę lat? :p No dobra, 5 lat to już całkiem sporo :) Ale nie orgazm dla mnie najważniejszy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
A na strach o ciążę najlepsze są tabletki :) Ewentualnie prezerwatywa + kalendarzyk i albo wstrzymanie się od seksu w dni płodne, albo brak wytrysku w pochwie w dni płodne. Ale nigdy sam kalendarzyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ludzie, nie patrzcie na to co mam w niku, bo nick jest zupelnym przypadkiem, akurat wyskoczyla mi jakas reklama i tak po prostu dalam, widze ze sie tym strasznie sugerujecie:P probowalam jednoczesnie analu , palca w cipce i mojej reki na lechtaczce, nie powiem-jest zajebiscie:P nie zgorszylas mnie:p dziewczyno, takich jak ty powinno byc wiecej:P ostrych lasek , a nie jakichs lelum polelum:P a ty krzysiu sie nie odzywaj, bo sam pewnie walisz konia teraz czytajac to, wiec najpeirw sie spusc gdzie trzeba a potem pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiedz jak kazda inna
Ilona - naprawdę az kilka chwil? :D bo e/tam mowi o kilku sekundach, nie ukrywam Twoja wersja brzmi lepiej? hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×