Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ilona18

nie mam orgazmu podczas stosunku...

Polecane posty

Gość karaluszek.ddff
.E tam a jak u Ciebie z dwoma osobnikami płci męskiej? bo mi kobiety wyznawały, że mają ochotę, ale zawsze się bały... albo o związek albo o swoją psychikę myślisz, że jak to częste doświadczenie u kobiet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enduu
Jeszcze zapomnieliscie drogie panie o orgazmie z ejakulacją , to dopiero jest orgazm !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
Mam ochotę na dwóch facetów i wcześniej czy później na pewno to się wydarzy. Zresztą, co tam się będę ograniczać, dlaczego tylko dwóch :p W końcu dziurki mam trzy ;) Myślę, że wiele kobiet o tym skrycie fantazjuje, ale głównie ze względu na to jak zostały wychowane, na otoczenie, ma pewną blokadę psychiczną. Jeśli są w związku i jednym z tych facetów ma być partner/mąż to wiadomo, że boją się, że później się związek popsuje. I tak może być jeśli partnerowi zabraknie odpowiedniego podejścia. Ja jeśli już się zdecyduję to na pewno nie z mężem tylko z kochankiem i z kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pewnie zalezy od osoby i sytuuacji. jesli jestem z facetem i robimy duzo rzeczy, praktycznie czasami na raz-anal, mineta, lód, sex, to naprawde przez kilka minut leze i czuje te niesamowite skurcze i ta przyjemnosc.:) wez sprobuj sama, moze nie bedzie to tak dlugo trwalo, ale na pewno poczujesz chociaz jak to jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluszek.ddff
.E tam.... No to faktycznie ostra kocica z Ciebie... oj z taką to i ja mógłbym być tym kimś hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
" W końcu dziurki mam trzy " Zapomniałam, że mam jeszcze dwie ręce. :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
Jak już to suczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluszek.ddff
No wiesz... ja tam lubię nóżkami ale przy tych dwóch operatorach dziurek nogami ciężko by Ci było coś robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona lubisz byc
roochna przez stado murzynow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
"ale przy tych dwóch operatorach dziurek nogami ciężko by Ci było coś robić " Dla chcącego nic trudnego :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluszek.ddff
.E tam.... Podziwiam Twój zapał i chęć dobrej zabawy ;-) Ilona18 Wydawało mi się, że pisze tutaj zrozpaczona nastolatka, zawiedziona swoim życiem seksualnym, a okazała się bardziej perwersyjna niż większość forumowiczów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
Właśnie "Ilonko" ja też wzięłam Twój nick na poważnie, dlatego tak ostrożnie podchodziłam do tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluszek.ddff
.E tam.... Masz niezłe doświadczenie i dużo pomysłow, poopowiadaj troszkę to może i ja urozmaicę coś w życiu seksualnym od teraz topic +18lat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
Ja bym zaryzykowała od 21 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhaha:P no no:P co do stada murzynów-to nie wiem czy lubie, bo nie probowałam:D ej a co robicie ze sperma przy lodziku??? bo ja w sumie , pytam aceta, gdzie chce konczyc, jak robie mu loda, ale czasami biore sprawy w swoje rece i hmm...polykam-bo smakuje extra:P albo konczy w moich ustach i wtedy daje jemu do ust, albo rozcieram ja po naszych cialach. a wy co robicie?? jakies pomysly szukam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhaha:P no no:P co do stada murzynów-to nie wiem czy lubie, bo nie probowałam:D ej a co robicie ze sperma przy lodziku??? bo ja w sumie , pytam aceta, gdzie chce konczyc, jak robie mu loda, ale czasami biore sprawy w swoje rece i hmm...polykam-bo smakuje extra:P albo konczy w moich ustach i wtedy daje jemu do ust, albo rozcieram ja po naszych cialach. a wy co robicie?? jakies pomysly szukam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluszek.ddff
Przystaję na te warunki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
Jeśli mówimy o mężu to zazwyczaj połykam. Lubię ten smak, więc nie marnuję :) A on się całować po nie chce. Z kochankiem czasem się całujemy po, czasem nie różnie to bywa. Swoją drogą zaraz mąż wróci, więc dzisiaj to ja już tu za dużo nie popiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluszek.ddff
a to masz i męża i kochanka :-) no proszę jaka niewyżyta hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
Dwóch kochanków :P Ale to głównie dlatego, że z każdym się spotykam sporadycznie. Dlatego szukam trzeciego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluszek.ddff
a skąd jesteś ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobra jestes:D ale nie, zdradzac to bym nie chcialaa swojego faceta:P a calowanko ze sperma w ustach jest nieziemsko fajne:P sprobojcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
"a calowanko ze sperma w ustach jest nieziemsko fajne sprobojcie" Mój mąż się brzydzi swojej spermy :P A co do zdrady to też kiedyś uważałam, że nigdy nie zdradzę i zdradzić nie chciałam :) I to wcale nie było tak dawno :) Jestem z Warszawy, ale musisz wiedzieć, że zanim się oddam to ja gadam przez net przez pół roku :) Nie jestem łatwa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluszek.ddff
ja nie próbowałem, ale lubię jak kobieta połyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluszek.ddff
no proszę stolica... to po sąsiedzku moja droga piszemy ;-) a kto powiedział, że ja jestem łatwy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
"a kto powiedział, że ja jestem łatwy ?" Przepraszam, wiem nie powinnam generalizować, ale założyłam, że jak facet to łatwy ;) Zwracam honor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluszek.ddff
jakby to powiedzieć kilka kobiet trzymając mnie już za kutasa nie doprowadziło do seksu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
Znaczy się, jesteś wyzwaniem... Co to się porobiło na tym świecie... Żeby faceta trzeba było zdobywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluszek.ddff
eee tam... po prostu trochę wspólczesnego romantyzmu by się przydało... i może by to na mnie zadziałało np. chcę Cię poczuć we wszystkich dziurkach, chcę pić Twoją sperme, rób ze mną co chcesz i może bym się i uwiódł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
Dobrze, że dodałeś, że współczesnego, i jeszcze dałeś przykład, bo z tradycyjnym romantyzmem średnio sobie radzę ;) :p W każdym razie fajnie, żeś zdradził sposób na siebie, teraz już będę wiedziała jak działać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×