Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

dziewczyny ktora jest następna w naszej tabeli??? czyżbym to byla ja? ale niestety dołancze do reszty ktora dostała@ bedzie co ma byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny jak tam po weekendzie? u mnie od soboty pochmurno. mam do was kolejne pytanko:) czy jak jest krotka faza lutealna to znaczy ze z hormonami cos nie tak? ja mam 8-9dni i tak dopiero sprawdzilam ze jest za krotka bo powinna trwac minimum 12dni. moze tu tkwi problem z moja ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny jak tam po weekendzie? u mnie od soboty pochmurno. mam do was kolejne pytanko:) czy jak jest krotka faza lutealna to znaczy ze z hormonami cos nie tak? ja mam 8-9dni i tak dopiero sprawdzilam ze jest za krotka bo powinna trwac minimum 12dni. moze tu tkwi problem z moja ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Spalona zywcem" - przeczytalam na jednym oddechu. Uwielbiam czytac ksiazki, mam mnostwo, jakby ktos mial ochote na czytanie czegos a nie wiedzial czego to cos polece :))) Neti: wize: http://strefamamy.pl/testy/dziecko-z-chmur-recenzja-ksiazki/ chyba jednak po to nie siegne, mozliwe, ze dobre, ale nie chce sie wglebiac w takie tematy, wystarczy, ze mnie zdolowal opis jak dochodzi do zaplodnienia i ze pomimo, ze sie "nie bronie" (czytaj: nie zabezpieczam) to nic sie nie dzieje :( A jak przeczytasz Dlaczego mezczyzni kochaja zolzy, to koniecznie daj znac jak ci sie podobalo :) I badz tu madry: Okres płodności kobiety występuje tylko raz podczas cyklu. Komórka jajowa dojrzewa w okolicach połowy cyklu, 14 dni przed kolejną menstruacją. W czasie jednego cyklu są tylko 3 dni, kiedy jajeczko może zostać zapłodnione. Ponieważ sperma może przetrwać 3 dni w pochwie i macicy kobiety odbycie stosunku płciowego nawet 3 dni przed owulacją może zaowocować ciążą. Zatem przez maksymalnie 6 dni jajeczko może zostać zapłodnione. I jak to mozliwe, ze sie kocha co drugi dzien i nie trafia :( Co do pieknej czerwonej sukienki to nie skorzystam bo mam ta: http://shop.nordstrom.com/S/2971454?Category=&Search=True&SearchType=keywordsearch&keyword=donna+rico+dress&origin=searchresults tylko inny odcien niebieskiego :D :) Nadzieja86 - a co trzeba zrobic przed badaniem nasienia, bo w koncu przyszlo skierowanie poczta i mozemy isc do szpitala bez umowienia, ale czy sa jakies zalecenia przed? NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** BEA.................29................27.06............ ........wielkopolskie MALINECZKA.....28.................24.06............... .. ...sląskie KASIULA1983.....27...............29.06............ ........małopolska GREEN_DAY......29.................30.06................. ...wielkopolskie AGA_TON.........26.................01.07.............. .. ... mazowieckie _NETI_..............26........... 01.07................ ......lubelskie SODALITE.........35................02.07................. ....Illinois KAMA26...........28................10.07................ .....dolnośląskie anka76............34................14.07............... .........śląskie NADZIEJA 86.....24................14.06......................slaskie< br /> mooniaaa123....34................25.06................... ...mazowieckie inka linka.........22................14.07......................o polskie ewela125........21.................28.06................. ......dolnośląskie ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!! ................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? ********************************************************* *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka linka -= jak najbardziej tutaj może tkwic problem. Pewnie jak pójdziesz do gina to może Ci przepisac Duphaston - lek podtrzymujący ciążę i wydłużający FL. Dobrze, ze to zauważyłaś. Faktycznie 8,9 dni to za krótko, możesz miec niedomogę ciałka żółtego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kurde dziewczyny juz po owulacji bols mnie jajniki raz prawy raz lewy nie bołalo mnie ciagle co jakis czas a ostanio to mnie pokuwaja znow dzis mnie jakos boli brzuch jak na okres a dopiero za pare dni ma przyjsc@ i jajniki takie promieniowanie:/ az sie boje jak mi to nie minie to pojde do gienka nie zeby bolalo fest ale jednak daje mi odczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Kasiula już na wstępie piszę,ze jeszcze ten cykl sobie odpuszczę z badaniami:) Sodalite więc tak:4-5dni przed badaniem nie można współżyć.Nasienie trzeba dostarczyć do ok pół godz.od ejakulacji,musi być przez ten czas utrzymywane w temp.przybliżonej do temp.ciała do ok.37stopni.Można też często nasienie oddać na miejscu,zależy czy są do tego warunki.Czasem w np.klinikach sa specjalne pomieszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Neti, robilas badania hormonalne? Chodzi mi o progesteron. To wlasnie on moze skracac te faze, jego niedobory. Chociaz to nie jest regula,ja mialam w normie a czesto @ pojawiala sie wczesniej a do tego jeszcze plamienia przed... Lekarz powiedzial mi ze powinnam miec monitoring poniewaz krotka faza lutealna oznacza najczesciej brak owulacji. Malineczka, nie przejmuj sie, kazdy cykl jest inny, tak moze byc. Mnie tez czesto bolal brzuch i klulo w jajnikach nawet na tydzien przed @ a do tego jeszcze sobie zawsze robilam nadzieje ze moze sie udalo bo nigdy wczesniej tak nie bylo... Dziewczynki ja za tydzien wybieram sie nad morze:) Maz ma urlop, pomyslalam ze nie bedziemy siedziec w domu, troszke odpoczniemy. Mam nadzieje ze nam pogoda dopisze i ze wszystko bedzie ok. Musze jeszze zaliczyc wizyte u lekarza i zaraz po niej wyruszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solidate tak jak napisala nadzieja, to sa jedyne wskazania. Najczesciej jest specjalne pomieszczenie, wiadomo zeby wyniki byly miarodajne najlepiej oddac nasienie od razu po jedo 'oddaniu';) Nadzieja, zrob moze podstawowe hormony, chociaz prolaktyne i progesteron. Juz bedziesz cos wiedziala. Zawyzona prl hamuje owulacje, podobnie zbyt niski progesteron. Ja robilam te badania w 21 dc. Wtedy wyszla mi podwyzszona prl ale kilka miesiecy bromka i sie udalo a gdybym tych badan nie zrobila to nadal bym siedziala i zastanawiala sie co jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Olcia ja już czasem mam dość i już mi się nie chce po lekarzach i badaniach latać,mówię szczerze jak jest.mi się już tej tempki nie chce mierzyć i testów robić,a ten mikroskop to mój mąż się na niego"napalił",bo on chce,żebym dalej robiła testy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula dzieki za odpowiedz:) w tym cyklu bede robic testy owul. i mierzyc temp. i zobacze czy w tym cylku bedzie znow krotka. jesli sytuacja sie powtorzy to pojde do gin. a moze byc tez tak ze temp nie wzrasta bezposrednio po owulacji tylko kilka dni po? mpj ostatni wykres 3dc 36,5 4 36,4 5 36,6 6 36,5 7 36,5 8dc 36,5 9dc 36,4 10 36,5 11 36,6 12 36,5 13 36,6 14 36,6 15 36,5 16 36,6 17 36,6 18 36,8 19 36,7 20 37 21 36,8 22 36,9 23 36,6 24 36,7 25 36,8 26 36,6-@ temp mierzona o tej samej porze od 7 do 7.15 w pochwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Czesc dziewczyny, Nadzieja glowa do gory, nie wolno ci sie zalamywac! Jasne ze lepiej nie schizowac, nic na sile, przyjdzie nasz czas to bedziemy w ciazy, ale warto sobie jakos troszku pmagac;)))) Inka, ladny masz wykres, jest skok tempki a przed nim spadek, rzeczywiscie faza lutealna troszke krotka, a jak dlugie masz cykle? Regularne sa? Mysle ze powinnas skonsultowac to z lekarzem, moze niepotrzebnie sie zamartwiasz:-) Dziewczynki znow wracaja upaly.... Ja mam dosyc. Olcia, bedzie ok, daj znac po wizycie jeszcze przed wyjazdem na wakacje co i jak:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Temp wzrasra zaraz po owulacji a tuz przed nia spada troszke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Nadzieja ja tez mam czasami takiego dola ze szok. Zwlaszcza kiedy kolejne kolezanki z pracy czy znajomi oglaszaja nowine o ciazy a ja nic. Moja babcia czesto pyta co sie dzieje ze juz tak dlugo dzidzi nie ma, mama czasami cos napomknie, wiadomo, tez sie martwia... A ja nic, staram sie dalej ale jest coraz trudniej.Musimy sie jakos trzymac, bedzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja86 nadzieja glowa do góry! bedzie dobrze ja tez bym musiala powedziec ze nie bedzie mi dane byc matka kaza chyba tak mysli ktora sie stara ,stara i ciagle nic napewno bedzie prędzej czy pozniej w ciazy napewno kochana ja ani sie nie nastawiam na @ ale nie podoba mi sie cos te moje bóle nigdy tak nie mialam nie nakrecam sie bo to niema sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea dzieki:) no cykle mam regularne. zawsze trwaly 28/29dni ale ostatnie 3cykle trwaly rowno 26dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Inka ja kiedy bylam ostatnio u ginekologa to powioedzial mi ze 2-3 cykle w roku moga byc bezowulacyjne i wtedy wlasnie @ pojawia sie wczesniej wiec wszystko mozliwe... Powinnas pogadac z lekarzem i jak bedzie trzeba to zrobic podstawowe badania:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smasia81
Czesc dziewczyny, Zastaawiam sie czy mozecie mi doradzic w jednej kwestii. Razem z mezem starmy sie o dziecko od opnad dwoch lat, niestety bez poodzenia. Wszystkie badania jakie robilam (a mialam ich mnostwo) wychodza w normie. Dlatego zastanawiam sie nad kwestia psychologii, i wlasnie tu mam problem, nie wiem do kogo sie udac: seksuologa czy psychologa. Amoze znacie badz slyszalyscie o jakims dobrym specjaliscie w okolicach Torunia badz Bydgoszczy, Z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, warunki spelnione, bo ostatnio mialam fochy a pozniej uznalam, ze i tak nie bylo od 10 dc co drugi dzien to przetrzymamy i sprobujemy jak tester cos pokaze, jeszcze nie pokazal owu, a myslalam, ze bedzie dzisiaj, moze jutro, ale jak maz sie tak na to napalil i to skierowanie nam przyslali tamtego tygodnia to... moze dzisiaj podjedziemy, bo nie trzeba sie umawiac a otwarci do 7, mysle, ze tam sa specjalne pokoje, bo oni sie tym zajmuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam z rana:) Sodalite w takim razie nie mam na co czekać! Smasia81 witam:)Ciężki mi trochę odpowiedzieć na twoje pytanie,bo sama się nad tym zastanawiałam,a staramy się dłużej od Was:(może najpierw psycholog,a jeśli to nie pomorze,to wtedy do seksuologa idźcie.Mi się jednak wydaje,że to sprawa bardziej dla psychologa.Niestety nikogo nie znam z tamtych okolic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×