Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

kochane koleżanki.zrobiłam test i nic.nie udało się ,czyli @przyjdzie prędzej czy pózniej.dzisiaj jest31dc.ide sie wypłakac a potem wróce;(:(:((jestem zalamana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam na tą stronkę z ostatniego linka:) Anka szkoda,czasem dobrze jest się wypłakać:(3maj się.Ja to pierniczę i testu nie zamierzam robić narazie,bo i tak pewnie @lada dzień przyjdzie:) Dziewczyny czy Wam też się tak robi,że jak piszecie coś na kafe i chcecie wysłać to musicie wykasować swoją stopkę(żeby 2razy się nie pojawiła)i przepisać takie hasło?Nie wiem,czy jasno to wytłumaczyłam:)Mi się tak robi,ale czasami,mimo to mnie to wkórza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu nie smutaj się! W końcu do każdej z nas dzidziuś przyjdzie :) Mnie juz @ nie rusza zupełnie a przeciez we wrzesniu bedzie 3 lata jak się kochamy bez zabezpieczenia. Ale co tam, ja staram się doceniać to co mam, nie skupiam sie juz tylko i wyłącznie na zajściu w ciążę. Najwspanialsze rzeczy przychodzą wtedy kiedy się ich nie spodziewamy. Pamiętam jak poznałam mojego męża. Miałam taki okres, ze byłam strasznie cięta na facetów bo któryś z kolei porządnie mnie wkurzył, nie pozwałałam sie ikomu do mnie zbliżać, nikomu, byłam zła jak osa jak ktoś próbował się do mnie zblizyć na dyskotece czy gdzieś tam. Z tego wszystkiego wybrałam się z kuzynką pod namiot do Mielna, zeby zapomniec o takim jednym i nawet w tym Mielnie nie pozwoliłam sobie nawet na najmniejszy flirt, tak miałam dosyć facetów i nie chciałam juz zadnych związków, stawiałam na dobrą pracę i pieniądze hehe a jak wróciłysmy do domu to w ten sam dzien poznałam mojego M, zupełnie nieoczekiwanie w barze prz piwie :D Takze naprwdę trzeba czasami odpuścić, zając mysli i ręce czymś innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się dziewczyny że dołączyłam do was.nie mam komu sie wypłakac.i szczerze o tym porozmawiac.(moje przyjaciółki juz nie są nimi z różnych powodów)mam super wyrozumiła mame.ale nie chce jej zadręczac.ja nie lubie kiedy ktoś sie mną przejmuje albo płacze przezemnie.mieszkam za granicą.a tu prawie nikomu nie mozna ufać;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie też już to zauważyłam, zauważyłam,ale oststnio linka nie kopiuje ani posta,a tak mi sie robi:)Aha,skopiowałam linka od Sodalite,żeby go w osobnej karcie otworzyć i to mogoło mieć wpływ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytajac wasze odpowiedzi jescze bardziej sie rozryczałam.ale to dobrze.bo wtedy może szybciej mi przejdzie.dziekuje za wsparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka ja wprawdzie nie mieszkam za granicą,ale po ślubie się przeprowadziliśmy i tu nie mam nikogo znajomego:(Więc skądś to znam,zresztą ja o dzieciach i prywatnych sprawach nie rozmawiam z koleżankami,bo to nie ich sprawa,ale tu każdy jest anonimowy,więc jest inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno pranie i zabieram sie za obiad ;) Poogladalam swoje zdjecia za tamtego roku i zaczelam tesknic za szczupla sylwetka, ponad 10kg extra robi roznice :( Nadzieja, nie musi widziec, ze czytasz jesli uwazasz, ze mu sie to nie spodoba, ha ha ha. Babki powinny miec swoje sekrety :) Anka76 - jest czas, nie martw sie na zapas, wiadomo, ze przykro ale bedzie dobrze :) Mloda jestes przeciez. przytulam :) Czasem musze wykasowywac stopke, cos jest nie tak, haslo tez czasem pisze. Kasiula83, ja mialam tak z mezem, "Miałam taki okres, ze byłam strasznie cięta na facetów bo któryś z kolei porządnie mnie wkurzył, nie pozwałałam sie ikomu do mnie zbliżać, nikomu, byłam zła jak osa jak ktoś próbował się do mnie zblizyć na dyskotece czy gdzieś tam.", z nikim sie nie chcialam umawiac, mialam swoje przejscia, odeszlam od kogos i nie chcialam byc z nikim, dobrze mi bylo samej. A moj maz nie popuscil, 3 lata sie o randke pytal, nie dal sobie powiedziec nie, w koncu sie zgodzilal i to byl strzal w dziesiatke :) *** NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** BEA.................29................27.06............ ........wielkopolskie MALINECZKA.....28.................24.06............... .. ...sląskie GREEN_DAY......29.................30.06................. ...wielkopolskie KASIULA1983.....27..............ok.31.06............ ........małopolska AGA_TON.........26.................01.07.............. .. ... mazowieckie _NETI_..............26...........ok.01.07................ ......lubelskie SODALITE.........35................02.07................. ....Illinois KAMA26...........28................10.07................ .....dolnośląskie anka76............34............ok.11.07............... .........śląskie NADZIEJA 86.....24................14.07......................slaskie< br /> ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!! ................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? ********************************************************* *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to dla Ciebie jest, jak skonczysz to mozesz mu podrzucic, ale to chyba nie dla faceta, z serii i dla niego i dla niej sa Barbary De Angelis: "Czy wiesz wszystko o kobietach" "Czy wiesz wszystko o mezczyznach" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu zle podalam :( Sekrety kobiet. Co twój partner powinien wiedzieć o tobie Sekrety mężczyzn, które powinna znać każda kobieta Ale autor ten sam, czasem kupuje to parom na prezent bo fajne :) ale Zolzy rzadza, nie mam kolezanki, ktora by ode mnie nie pozyczyla i ktorej by sie nie podobaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taką książke Mężczyzna od A do Z - tez fajna, a o zołzach to czytałam i się stosuję hehe ale tak naturalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, przesylam wam kwiatuszki na szczescie, taka dobra energie:) 🌼 🌼 🌼 🌼 Atrams niczego nie mozesz byc pewna na tym etapie, ja nawet w 28 dc czulam sie tak jak na @... Moze podwyzszona temperatura dala mi do myslenia i cos podswiadomie ciagnelo mnie do apteki po test (a wczesniej tak nie bylo, nie testowalam tylko czekalam spokojnie na @). Takze wiesz, musisz czekac, oczywiscie zycze ci wszystkiego dobrego i spelnienia marzen:-D U mnie nadal upaly a ja chodze zdechła:-((( Rano po przebudzeniu mam niezła temperature, sluchajcie (oczywiscie pod pacha) 35,7 np... I jestem strasznie slaba. Noj lekarz jest na urlopie, mamcia moja rozmawiala ze swoja kolezanka ktora jest lek. 1 kontaktu i powiedziala ze tak moze byc, tak reaguje organizm ale ja oczywiscie mam stresiora:-((( Co prawda temp. w pochwie 37,4 wiec luzik ale to 35,7 mnie dzis zabiło:((((( Mowie wam, czlowiek staje sie strasznie przewrazliwiony, wszystko mnie martwi, chyba mi hormony szaleja. Ale zycze wam tego kochane... bo nawet najgorsze nudnosci, wymioty itp. nie maja w takim przypadku znaczenia. trzeba sie przemeczyc:/ Fajnie ze wpisujecie pomysly na obiadki, ja zawsze mam z tym problem. Pytam meza co by zjadl a on zawsze: co ugotujesz to zjem. A mnie cos trafia bo wolalabym zeby mi konkretny pomysl podrzucil;) BUZIACZKI:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Olcia,ale ja i tak jakoś czuję,że @się zbliża wielkimi krokami.Niewiem,może to ta kobieca intuicja?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Olcia,ale ja i tak jakoś czuję,że @się zbliża wielkimi krokami.Niewiem,może to ta kobieca intuicja?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze poprostu nie wierzysz w to ze moglo sie udac??? Trzeba myslec pozytywnie:-D Brak @ jest juz czyms pozytywnym:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smacznego:) Ja poprostu czekam na @ i się na nic nie nastawiam!Dość tego!Tylko wolałabym,żeby już przyszła,a nie na weekend!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki::) nadzieja86 tez bede trzymac kciuki aby ta menda nie przyszla sluchajcie moja kupela 2 lata staral sie o dzidzie i dzis mi mówi ze chyba jest w ciazy 4 dni po terminie @ i ma 2 bladziutka kreseczke i wiecei co jej pomoglo?? salfazil tzn nie jej tylko jej męzowi co prawda to prawda nie kazdemu pomaga ale jej maz bral tylko miesac byc moze to pomoglo a mnie od kilku dni pokuwaja janiki jakos dziwnie i mecza mnie te upaly to jest tragedia najchetniej to bym wlazla do lodówki i przesiedziala tam bo dla mnie jest zdecydownieza cieplo:/ a wy jak znosicie te potworne upały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malineczka,jak pisalam wyżej nie sądzę,żeby @się nie pojawiła:)Mam tylko od jakiegoś czasu białay śluz,ale rzadnych oznak ciąży,tak jak kiedyś wrażliwe i większe piersi,bolące sutki.Nic z tych rzeczy,jedynie mi się okres spóźnia. Mój mąż też bierze salfazin:) A ja w te upały ograniczam wychodzenie z domu do min.Mam wiatraczek,więc sobie go czasem załączam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula1983 no to dzaiła ,działac !!! hehhe ja mojemu jutro to kupuje i w dalszym ciagu biore castagnus to juz drugie opakowanie a od nastepnej@ znow zaczynam cykl z wiesiołkiem ale sie nie nastawiam daje calkowicie na luz jak mowilam chce sobie kupic psa hehehe to bedzie moja dzIecinka:P nadzieja86 wiesz nigdy nic nie wiadomo tak do konca nastaiwiasz sie na @ a tu akurat nie przyjdize tak jak bylo z olcia:P zreszta bedzie co ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka76 :( strasznie mi przykro ze się nie udało. Wypłacz się to pomaga, schodzi to napięcia oczekiwania czy się udało, człowiek nabiera nowych sił do walki. Szkoda, że musimy co miesiąc przechodzić takie rozczarowania :( Pisz do na kiedy masz potrzebę. U mnie o staraniach wie mam i siostra, ale nie mam już siły zadręczać ich moimi problemami, zresztą czasem ciężko im zrozumieć co ja czuję, bo ona nie miały tego problemu. Innym nie mówię, bo to są intymne sprawy, zresztą nie ma się czym chwalić ;) nadzieja86 kciuki zaciśnięte :) OlciaK_LODZ ja się Tobie nie dziwię, sama bym była totalnie przewrażliwiona jakby się wreszcie udało. Może jak jesteś taka osłabiona to na jakieś zwolnienia pójdź albo kilka dni urlopu sobie weź. malineczkaa z tym safazinem to ja trochę nie wierzę, bo plemniczki się odbudowują ponoć przez 3 msc. Mi lekarz mówił, ze trzeba brać min 3msc i dopiero potem można robić powtórne badanie nasienia, żeby zobaczyć czy pomogło. Może u Twoich znajomych to był efekt placebo, ale efekt wspaniały :D Mi mąż kupił wiesiołek, ale testów owu nie kupił:( Stwierdził, ze nie potrzeba bo i tak będziemy działać. *** NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** BEA.................29................27.06............ ........wielkopolskie MALINECZKA.....28.................24.06............... .. ...sląskie GREEN_DAY......29.................30.06................. ...wielkopolskie KASIULA1983.....27..............ok.31.06............ ........małopolska AGA_TON.........26.................01.07.............. .. ... mazowieckie _NETI_..............26........... 01.07................ ......lubelskie SODALITE.........35................02.07................. ....Illinois KAMA26...........28................10.07................ .....dolnośląskie anka76............34............ok.11.07............... .........śląskie NADZIEJA 86.....24................14.07......................slaskie< br /> ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!! ................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? ********************************************************* ***************** Dziewczyny, które mierzą temp jak macie na jakiś stronach www to może podeślijcie linka fajnie by było móc sobie zerknąć i zobaczyć w jakiej fazie cyklu jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was.@przyszła dzisiaj rano:( NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** BEA.................29................27.06............ ........wielkopolskie MALINECZKA.....28.................24.06............... .. ...sląskie GREEN_DAY......29.................30.06................. ...wielkopolskie KASIULA1983.....27..............ok.31.06............ ........małopolska AGA_TON.........26.................01.07.............. .. ... mazowieckie _NETI_..............26........... 01.07................ ......lubelskie SODALITE.........35................02.07................. ....Illinois KAMA26...........28................10.07................ .....dolnośląskie anka76............34................14.07............... .........śląskie NADZIEJA 86.....24................14.07......................slaskie< br /> ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!! ................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? ********************************************************* *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×