Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

hej nadzieja86.czyżbysmy miały tak samo?no to będziemy działać za niedługo razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka76 tak mi przykro ale glowa do góry!!! bedzie dobrze zobaczysz !!!tu zawsze sie mozesz wyzalic _neti_ tzn jak ci powiem niewem byc moze pomogl salfazin jej m organizm róznie reaguje innym pomaga szybciej a innym wcal w kazdym badz razie tak mi pisala ze jej m bral miesac ten preparat a wczesniej sie staral ponad rok niewem ale udalo jej sie i to najwazniejsze! a mnie te upały juz mecza i to bardzo chica ze sie nie da poprstu ciekawa ktora nastepna zaciązy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smasia81
czesc dziewczyny jestem nowa na forum, i borykam sie z podobnym problemem, 5 lat bez zabezpieczen i dwa lata usilnych staran. Okolo rok temu zglosilam sie z na pierwsza wizyte do lekarza, setki badan i wszystkie w normie, w ostatnim cylku mialam robiana droznosc jajowodow, bezposrednio po badaniu powiedziano mi ze wynik jest w normie, jedyna rzecz jaka mnie nie pokoi to ze po badaniu dostalam @ 4 dni przed terminem, a zawsze miesiaczkowalam bardzo regularnie; teraz czekam na kolejna wizyte u lekarza, na ktorej dostane tabletki stymulujace jajeczkowanie, choc nie wiem czy ma to sens bo moje jajeczkowanie jak najbardziej w porzadku, a potem iui i eventualnie ivf tak ze ktoras z metod musi wkoncu zadzialac - grunt to sie nie poddawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja86 i jak tam ???oby ta menda nie przyszla, miałbysmy kolejna przyszla mamuske :)najwazniejsze to pozytywne myslenie ja tezczasem nie daje rady a njgorzej jak przychodzi@to jst ogrmnie rozczarowanie ze znow sie nie udalo ale otem znowstaram sie mylsec pozytywnie ze a noz nastepny miesac bedzie szczesliwy i tak co miesac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nową koleżankę:)No nie jest łatwo zajść w ciążę.My 3lata się staramy,a w marcu poroniłam:(Tobie przynajmniej szereg badań zrobili:) Hej Malineczka:)No@nie ma,tempka taka jak wczoraj37,05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja86 oooo to dobry znak i jescze ta podwyzszona tempka hmmm trzymam kciuki bardzo bardzoo mocniutko!!!! aj ka sie wogole czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smasia81 witam równiez nowa staraczke masz racje grunt to sie nie poddawac to wyobrazam sobie co musials przejsc badani,badania.badania.i zadnej relanej diagnozy ale czego sie nie robi zeby zajsc wkoncu w upragniona ciąze ja jak bym kiedys byla to niewiem czy bym do konca uwierzyla w to ze wkoncu sie udalo ale czy to nastapi pozyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja86.ja myslałam ze ty juz dostałas,bo w tab.jest 14-ty.a ty jeszcze czekasz;)oczywiscie zyczę ci zeby nie przyszła ta wstrętna @.o jakim programie pisałaś?do mierzenia tempki?daj namiary jak możesz.witam smasia81.trafiłaś w dobre miejsce.tzn u nas jest bardzo miła atmosfera i dziewczyny sa bardzo przyjazne:)od razu poczujesz się lepiej:)no a ja zaczynam od początku.1 dc dopiero:(.za 2 tyg moj mąż bedzie miał badanie.mam nadzieje że wszystko bedzie dobrze.mój mąż jest bardzo wyrozumiały, i bez żadnego oporu podda się temu badaniu.tylko ja się przejmuję że muszę go narażać na taki stres;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smasia81
dzieki dziewczyny za dobre slowa, naprawde duuuzo bym dala za jajakolwiek diagnoze, przynajmniej wiedzialabym na czym sie skupic i gdzie uderzac, a tak to tylko krazenie w kolko, bez zadnych sukcesow. ostatnio zapalila sie we mnie mala lampka nadzieji, poznalam klika dziewczyn ktore korzystaly z tej samej poradni co ja i w tej chwili wybieraja mebelki do pokoju malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smasia81
Anka76, pamietam jak moj maz poddawal sie badaniu, musial dwa razy oddawac probke -bo badaja bardzo duzo wspolczynnikow i potrzebna dosyc duza probka nasienia; wiem ze to stresujace dla mezczyzn, ale nie taki diabel straszmy. wyniki mojego meza jak najbarziej w normie, choc powiem ci ze z dwojga zlego, lepiej jak nasienie jest slabe bo to lepiej leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka w tabelce jest 14,bo chyba Sodalite proponowała,żeby zminić na datę oststniej miesiączki,dlatego,że większość ma nieregularne:)A więc tak sobie czekam na tą jędzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NASZA TABELA
NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** BEA.................29................27.06............ ........wielkopolskie MALINECZKA.....28.................24.06............... .. ...sląskie GREEN_DAY......29.................30.06................. ...wielkopolskie KASIULA1983.....27..............ok.31.06............ ........małopolska AGA_TON.........26.................01.07.............. .. ... mazowieckie _NETI_..............26........... 01.07................ ......lubelskie SODALITE.........35................02.07................. ....Illinois KAMA26...........28................10.07................ .....dolnośląskie anka76............34................14.07............... .........śląskie NADZIEJA 86.....24................14.07......................slaskie< br /> ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!! ................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? ********************************************************* *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za tabelkę nadzieja86.mam nadzieje za nadal nie przyszła @.trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Czesc laski:-) juz nie moge sie doczekac weekendu, wybieramy sie nad jeziorko zeby sie troche odstresowac:) olcia tym twoim samopoczuciem kiepskim to wiesz, nie masz sie czym przejmowac, my sie zle czujemy i zle znosimy upaly a co dopiero ty. organizm sie przystosowuje do nowej sytuacji wiec rozne moga byc reakcje. nie denerwuj sie wcale:-)))) nadzieja, czyzbys jako kolejna z naszej tabelki spadla do tej drugiej??? zycze ci tego z calego serducha, ta temperatura nastraja pozytywnie:-D daj znac jak tam. witam nowa koleznke:) super ze wyniki meza sa oki, widocznie w czyms innym tkwi ptoblem, a jak twoje cykle? regularne masz? moze powinnas zapodac sobie np wiesiolek? w kazdym razie powodzonka w dalszych staraniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:))) Jej jaki upal... Juz nie wiem jak mam sobie z nim radzic... Jestem na zwolnieniu ale w domu jest masakra, duszno strasznie:((( A wy jak tam funkcjonujecie??? Nadzieja co u ciebie? Dolaczasz do mnie???? Zajrze tu wieczorkiem jak juz zrobi sie chlodniej;) POZDROWIONKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)Więc @brak,a tempka 37.2!Dziś 32dc i jestem po luteinie,więc powinno mi się poprawić z tymi cholernymi cyklami,a tu nic:)Ale coś Wam powiem dziewczyny,tylko ja tego nie biorę na poważnie!Jakiś tydz.temu przyśniło mi się,że byłam u lekarza,na wizycie,wprawdzie to było po dacie spodziewanej@,ale lekarz już stwierdził ciążę.Ucieszyłam się!A to dobre nie?!Ale jak się obudziłam,to się przeraziłam,ze się w tym śnie tak ucieszyłam,bo powiedziałam sobie,że jak jeszcze kiedyś zajdę w ciążę,to się już tak nie będę cieszyć,bo potem w razie czego jest ciężej znieść np.poronienie! Olcia czas pokaże,czy do Ciebie dołączę,ale ja się nie nastawiam. Właśnie nam facet poprawił internet,oby był taki już na stałe:)Bo już nas to wkórzało,te ciągłe problemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! nadzieja86 cos mi sie wydaje ze@ nie przyjdzie wogóle!!!! niema @ a to dobry znak chyba bedziesz w tabelce nieco nizej jak jednej sie udalo to i bedzie następna bo mnie to raczje nie dotczy jak zawsze::/:(trzymamc za was wszystkie kciuki zeby kazda po kolei zaciązyla ja nastawiam sie na@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malineczka ja też się nastawiam na @,bo po tym poronieniu to mam okropnie rozregulowane cykle!Ale nie wiem,czemu mi się znowu spóźnia,skoro brałam luteinę? Anka udało Ci się na ten likn wejść?Ściągnęłaś sobie ten program?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja86 wiesz nigdy nic nie wiadomo ale reszta zobaczymy kochana co bedzie ja sobie tez sciągnelam ten link prowadzilam to juz kilka mieesięcy temu ale pozniej jakos zaprzestalam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od kilku cykli ten program wykorzystuje i jestem zadowolona.Tylko jak mi się te cykle pochrzaniły,to on zwariował i mi w tym cyklu owulację pokazał dopiero w 29dc,a ja dziś mam 32dc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tych stron do robienia wykresów jest sporo każda znajdzie coś dla siebie :) http://www.skarbmamy.pl/(bezpłatny) 28dni.pl (30 dni darmowy potem trzeba płacić) nmpr.bfe.pl www.wunschkinder.net (po niemiecku) http://www.fertilityfriend.com (po angielsku) a tu macie instrukcje po polsku http://www.mamo-tato.pl/article_show.php?a_id=13&s_id=1&ss_id=3 ja używam tego ostatniego i jestem zadowolona, kiedyś miałam zainstalowaną kartę, ale jakoś mi się nie podobało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wcisnęła mi się spacja to są dwa oddzielne programy nmpr.bfe.pl www.wunschkinder.net (po niemiecku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej neti:D.Mi ktoś polecił kartę i misię spodobała,ale każdy ma coś sprawdzonego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×