Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

ja raz miałam owulkę ok 30dc, czasem się zdarza. a uzywasz testów owulacyjnych? bo jak tak to czasami zle pokazują wynik np mnie zawsze pokazywały 1 krechę a owulkę miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu 76 ... musisz koniecznie skupić mysli na czymś innym!! I nie4 poddawaj się złym nastrojom - ja rozumiem ze czasami nam się zdarza być złym ale jesli tak się zdarza baaardzo czesto to to nie jest dobre. Mówię Ci to z dobrego serca i własnego doświadczenia. Musisz być silna... dla swojego przyszłego dziecka:) Co mu będzie po matce, która sie bedzie cały czas załamywała ?? (sorry za ostre słowa ale ja sama tak do siebie kiedyś mówiłam i beształam się za to moje załamywanie i to mi pomogło stanąc na nogi). Powinnas wziąc się za swoje złe nastroje już teraz bo jak popadniesz w depresje to głupie rady w stylu weż się w garść juz nie pomogą. Moja kuzynka jak czasami do mnie dzwoni kiedy ma złe chwile w zyciu to zawsze mi mówi: Kasia kopnij mnie w dupe, powiedz coś ostro do mnie zebym się opamiętała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Co wy dziś tak wcześnie?:)Ja po mierzeniu tempki wstalam,poszłam do sklepu,bo chcę się z rana wziąć za mycie okien w dużym pokoju,póki nie ma słońca,a po południu w małych pokojach,bo tam już wtedy słońca nie będzie:)hehe-Jakoś sobie trzeba radzić:D Co do nastrojów,myślę,że każda z nas ma czasem takie chwile,że czuje,że już siły nam brak.zadajemy sobie pytanie"Jak długo tak będzie?No jak? SENS ISTNIENIA Jaki jest sens istnienia, Gdy w życiu nic się nie zmienia? Marzenia pozostają marzeniami, A zwykłe dni,zwykłymi dniami. Zagubiona w tym świecie, Błądzę gdzieś w przestrzeni W nadziei, Że mój los się odmieni. Są takie dni, Gdy brakuje wiary, Człowiek czuje się jak dłoń mały, Zamknięty w swoim małym świecie. Mam jedno wielkie marzenie, Ale ciągle czekam na jego spełnienie. 2.11.2009r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:-) Dziewczynki nie moge sie doczekac srody, ide do lekarza i mam takiego pietra ze szok:((( To oczekiwanie jest straszne. Trzymajcie kciuki:-) U mnie wlasnie nadchodzi burza, pewnie sie zrobi chlodniej i cale szczescie bo mam juz dosc tej duchoty. Nadzieja, czyzby ten wiersz byl twojego autorstwa?????? Chwal sie!!! Caluski dla was:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe to o tych bezowulacyjnych cyklach. Ja dzien 21 i nadal nie pokazuje owulacji Nie wiem, czy to przez ta dziewczyne w pracy co dziala na nasze Micronesia - znowu jej sie spoznia 3 tygodnie, ma bardzo nieregularne, kalkulatory tez roznie pokazuja, te na internecie , jeden mi pokazal, ze moge miec owulacje ... nawet 24 dnia , wiec sprawdzam testami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,to jest wiersz mojego autorstwa:D Olcia,bedzie dobrze,uśmiechnij się:D.O tak,właśnie,szeroko,od ucha do ucha hehe:) Ja zdążyłam umyć okna tylko w dużym pokoju,bo zaczyna padać!kurde,ale sie naprasowałam te firanki:)Teraz idę obiad robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednakudało mi się jeszcze umyć też okna w małych pokojach hehe,ale to było migiem i tak mi je zaraz deszcz ochrzci:D No to spadam:)Jutro urodziny szwagra,a w niedzielę moze na rower jakby nie padało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEA.................29................27.06............ ........wielkopolskie MALINECZKA.....28.................24.06............... .. ...sląskie KASIULA1983.....27...............29.06............ ........małopolska GREEN_DAY......29.................28.06................. ...wielkopolskie AGA_TON.........26.................01.07.............. .. ... mazowieckie _NETI_..............26........... 01.07................ ......lubelskie SODALITE.........35................02.07................. ....Illinois KAMA26...........28................10.07................ .....dolnośląskie anka76............34................14.07............... .........śląskie NADZIEJA 86.....24................14.06......................slaskie< br /> ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!! ................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? ********************************************************* ***************** co tu takie pustki dziewczyny?u mnie nareszcie zrobiło sie chłodno ja dzis czekam na @ ale jak narazie sie jeszcze nie pojawiła przez weekend nie bede tu zaglądała a więc zyczy wszystkim miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien 22 dc a mi dalej nie wyswietla: http://www.amazon.com/Clearblue-Digital-Ovula tion-Tests-20-Count/dp/B002VLYAOI/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=hpc&q id=1279800322&sr=8-1 bezsens, wogole zawiesilam starania w tym miesiacu bo chcielismy sprobowac podejsc do owulacji po kilkudniowej abstynencji, maz czekal czekal i sie nie doczekal, a na mnie to puste kolko wyswietlane zadzialalo tak, ze... spadlo mi libido i mi sie wogole jakiegokolwiek przytulania odechcialo. Zaczelam nawet myslec, ze moze rzeczywiscie lepiej w co drugi dzien od 10dc conajmniej przez 10 dni jak powiedziala lekarka i jak sie ma cos wydarzyc to sie wydarzy, bez zadnego sprawdzania, naprawde mnie to jakos przygnebilo, ze mi nic nie wykazuje i zaczynam pamietac ze mialam juz chyba tak, ale zwalilam to na mala ilosc testerow, ech, moze ja mam co drugi cykl bezjajowy Bo co Miesiaczka byla 2, skapa ale byla, hormony mialam badane - maja byc w porzadku (wystapilam o wydruk, zeby mi przyslali do domu - wczoraj zadzwonilam) a tu nie ma owulacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GREEN_DAY
Hej! Solidate, niestety z wiekiem podobno liczba cykli bezowulacyjnych sie zwieksza, tak mi powiedzial lekarz bo wychodzilo na to ze tez mam co ktorys bez owulki:( A co do staran, to rzeczywiscie 'dzialanie' codziennie niebardzo przynosi efekty poniewaz jakosc nasienia spada; chociaz moja kolezanka powiedziala mi ze za kazdym razem (ma 3 dzieci) starali sie codziennie.... I udawalo sie po 2-3 miesiacach. Dziewczyny, dzis powtorzylam test - jest druga kreska:-))) Ciemniejsza niz poprzednia ale jest. Czekam na wizyte u lekarza ale nie bede sie spieszyla, nie ma sensu. Bola mnie piersi i pobolewa brzuch jak na @ wiec sama nie moge w to wszystko uwierzyc. Bedzie co ma byc. Chociaz przez moment jestem szczesliwa - oby tak zostalo:-) W koncu troszke upaly odpuscily. U mnie burza za burza, troszke popadalo. Fajnie jest, jest czym oddychac. Dzis ide na imieninki do siostry Ani takze zajrze jutro lub w poniedzialek. Milego weekendu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GREEN_DAY
aaaa nadzieja chyle czola, ładny wierszyk:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREEN_DAY Gratulacje 🌻 wspaniała wiadomość ❤️ och jak bardzo bym chciała doczekać tych dwóch magicznych kresek Solidate no ja też mam raczej późne owulacje teraz chyba miałam z 18/19dc bo wtedy mnie bolała jajnik, testów owu nie robiłam, a skok tempki był kilka dni później. Może jeszcze owulacja przed Tobą i nic straconego. malineczka kciuki zaciśnięte, mam nadzieję, ze @ nie przylezie i dołączysz do naszych zaciążonych koleżanek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. ja już po urlopie:) chyba ostatnim w tym roku, no może jeszcze we wrześniu się gdzieś wyrwiemy :) pogoda dopisała chociaż jak dla mnie było zbyt gorąco. piach tak parzył w stopy, że ciężko było po nim chodzić. przez te kąpiele w morzu dopadła mnie niestety infekcja:( zaraz po powrocie popędziłam do ginekologa a ten zapisał mi leki. mam tego mnóstwo, maści, globulki i tabletki. i kolejny miesiąc w plecy :( niby woda była w miarę czysta ale pewnie powódż zrobiła swoje, rożne paskudztwo spłynęło razem z rzekami, więc nawet się nie dziwię, że coś złapałam. dodatkowo w tym tygodniu moje dwie dobre koleżanki urodziły, więc pewnie się domyślacie jak się czuję :( na dodatek jedna z nich wcale nie chciała tego dziecka, myślała o rozwodzie bo mąż się puszczał na prawo i lewo, a jak przyszedł poród to poprosiła by on jej towarzyszył. a dziś stwierdziła, że gdyby nie on, nie dałaby sobie rady... oczywiście to jej życie i nie zamierzam się wtrącać ale tak między nami dziwię się, że po tym wszystkim chce nadal z nim być. a jeszcze dzień wcześniej wyzwała ją od najgorszych i kazał wypieprzać z domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green Day, gratuluję i jednocześnie trochę zazdroszczę. mam nadzieję, że rozumiesz i nie masz mi tego za złe :) trzymaj się cieplutko i dbaj o Was dwoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Czesc:) Jak wam mija weekend? Bo mi zdecydowanie za szybko:( Green day, GRATULUJE raz jeszcze!!!!! Super wiesci. Aga urlop sie pewnie udal, pogode mieliscie jak w grecji czy chorwacji hehe. no wlasnie te upaly daly w kosc niektorym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki.green day gratuluje z całego serca:)wyobrazam sobie jaka musisz byc szczesliwa.a u mnie....tak sobie.na kazdą mysl o dzidzi chce mi sie wyc.chyba zaczne sie powoli rozglądac za psyhologiem,bo zwariuję.och jak ja nie lubie poniedziałku:(pozdrawiam:)dzisiaj mam 13 dc.ale nie jestem pewna czy bedą jakies działania w tym miesiącu:(troszke sie pożarłam z mężem:(dlaczego to tylko kobieta ma pilnować tego wszystkiego.liczyc sprawdzac itd.przynajmniej u mnie tak jest.facet tez mogłby sie wziąsć troche za siebie.dobra zmykam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuchi81
Cześć dziewczyny! Gratuluję tym, którym się udało. Mam 29 lat, staram się z mężem od 05.2009 i nic. Miałam robioną prolaktynę wyszła nieco za wysoka, więc łykam castagnus, miałam monitorowany cykl, raz mam owulację raz nie. U męża wyniki plemników też nie powalają. W przyszłym miesiącu idzie na powtórne badania. I jeśli się poprawią ja idę na hsg, jeśli nie lekarze zabierają się za męża. Chyba ostatecznie też zdecyduję się na inseminację, bo te nasze starania to jak zabawa w kotka i myszkę. W zeszłym roku nawet 3 razy bylismy na urlopie, ale to też nie przyniosło żadnego efektu. Rodzina patrzy na nas już podejrzanie, zwłaszcza, że tylko my nie mamy dzieci, a tym bardziej że zdecydowalismy sią na psa. Przez te prawie 1,5 roku miałam różne nastroje złości, zazdrości, obwiniania, depresji itp. Teraz staram się z tym jakoś żyć. Najgorszy jest tydzień przed @, który właśnie się zaczął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** BEA.................29................27.06............ ........wielkopolskie MALINECZKA.....28.................24.06............... .. ...sląskie KASIULA1983.....27...............29.06............ ........małopolska GREEN_DAY......29.................30.06................. ...wielkopolskie AGA_TON.........26.................01.07.............. .. ... mazowieckie _NETI_..............26........... 01.07................ ......lubelskie SODALITE.........35................02.07................. ....Illinois KAMA26...........28................10.07................ .....dolnośląskie anka76............34................14.07............... .........śląskie NADZIEJA 86.....24................14.06......................slaskie< br /> mooniaaa123....34................25.06................... ...mazowieckie inka linka.........22................14.07......................o polskie ewela125........21.................26.07................. ......dolnośląskie ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!! ................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? ********************************************************* ***************** Witam koleżanki.Mam małe zaległości na forum. Dobrze,że u mnie się upały skończyły bo właśnie dostałam @.Wczoraj dostałam małej depresji,bo odwiedziła nas siostra męża która jest w ciąży.I jak zobaczyłam ten mały,ślicznie zaokrąglony brzuszek to mnie takie nerwy wzieły. A na dodatek jak poszłam do toalety to zobaczyłam, że mam okres.I to już był cios w samo serce. Dziewczyny piszcie co u Was?!Pozdrawiam Was serdecznie i miłego tygodnia życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREEN_DAY gratuluje to kolejna zaciazana na naszym topiku a ja w sobote niestety przyszła@ jak zawsze ale nie przujełam sie moglam sie tego spodzewac postanowilam od tego cyku dac sobie calkiewcie na luz juz nawet nie licze dni płodnych daje sobie narazie spokoj widocznie sobe jeszcze sporo czasu poczekam:/o ile wogole bede czekac ale napewno wrzucam na luz bede do wastu zaglądac od czasu do czasu i zycze kolejnych kreseczke dla wasdziewczynki GREEN_DAYto fajnie ze ci sie udalo jak ty to zrobilas hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GREEN_DAY
Dziewczyny dziekuje za mile slowa, nie wiem jak ja to zrobilam... Pomyslalam ze zrobimy mala przerwe w starankach, zaczelismy dopiero wtedy kiedy powinnam miec owulke i okazalo sie ze po pierwszej probie temp,. poszla ostro w gore wiec chyba sie 'wstrzelilismy'. Poza tym lykalam olej z wiesiolka a mezowi zakupilam salfazin. Slyszalam rowniez ze dobrze jest zapodac sobie kolacyjke z czerwonym winkiem i tak tez zrobilismy - mowie wam caly rytual w tym miesiacu. No ale zobaczymy co bedzie dalej, ja narazie nie moge w to wszystko uwierzyc. Witam nowa kolezanke, Martuchi81 zycze powodzonka!!!! Mam nadzieje ze uda sie bez inseminacji a jesli nie to przy pierwszej probie IUI:)))))) Tym ktorym sie w tym cyklu nie udalo chcialabym napisac ze nie wolno wam rezygnowac i przestac wierzyc... Ja jestem tego przykladem. Mialam chwile zwatpienia i mysli takie ze cos jest nie tak, ze nigdy sie nie uda a tu prosze.. UDA SIE WSZYSTKIM, zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GREEN_DAY
Ewela ja pamietam jak odwiedzalam po kolei kolezanki ktore zachodzily w ciaze - wszystkie dumnie nosily brzuszki a ja czulam sie taka bezradna, nieudolna. Ale poczekaj, niedlugo i ty bedziesz sie chwalic:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green Day - sprawdzam , ale u mnie nadal nie ma, najwidoczniej cykl bezjajowy :(, tak sprawdzam, zeby sie upewnic, ze sie nie przesunelo, ale to juz przeciez 24 dzien cyklu i jaKBY mialo byc to by bylo. Nie pisalam o codziennych staraniach, tylko co 2 dwa, tak proponowala lekarka. Zaczelam sie zastanawiac nad tym, by wlasnie nie sprawdzac, tylko tak jak ona mowila, co DRUGI dzien od 10 dnia cyklu, tylko ona mowila, przez conajmniej 10 dni, a ja juz nie wiem nic kiedy co u mnie, wydawalo mi sie, ze mam 18, a teraz to albo jest co drugi miesiac, albo wogole pokrecone :( Napisze wiecej wieczorem bo mialam zajety weekend, witam nowe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie:)U mnie ostatnio pada,a mi ciągle się chce spać,moze to po tym magnesie i wit.B6? GREEN_DAY dzięki,czasem tak sobie coś skrobię:)Gratuluję Ci i ja również Ci zazdroszczę,ale co zrobić? Aga Tobie to dobrze,że gdzieś wyjechałaś,ale szkoda,że infekcję ze sobą przywiozłaś:( Ewela,domyślam się co czujesz,bo moja siostra 2miesiąc po ślubie mi napisała smsa,że jest w ciąży,a ja akurat od gin.wychodziłam i nie miałam dobrego humoru,wracając płakałam:(Dodam,że siostra jest starsza,ale ja wcześniej wyszłam za maż:) Witam nową koleżankę:)Martuchi81tak,najgorszy jest tydz.przed@to czekanie i nerwy...Ja dzis mam 10dc,więc znowu wszystko przede mną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha,Sodalite mi też czasem się nie chce przytulać.Nieraz mam tak,ze codziennie bym chciała,a niekiedy długo mi się nie chce i mi tego nie brakuje.Nie wiem skąd to się bierze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dziś mam chyba jakąś depresję,czy coś w tym stylu.Za nic się zabrać nie umiem,nic mi się nie chce oprócz spania,"jestem to jestem"wszystko mi jest obojętne,jakoś tak dziwnie się czuję i dziwny ten dzień był:(Jakiegoś doła złapałam cholernego.Oby jutro było lepiej. A tak na marginesie,macie może pomysł na jakąś kolację dla dwojga?Nie coś wyszukanego,bo mąż nie lubi nowości zabardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×