Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Dzien dobry:) U mnie tez bialo... Prinzesska super sprawa, slub - kurcze ja bym chciala jeszcze raz hehe i wiele rzeczy bym zmienila, napewno pozbylabym sie tego stresiora ktory mnie opanowal;) POWODZONKA w starankach! I juz piatek i weekendzik:-D Cieszycie sie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się w ogóle nie stresowałam,nawet u fryzjera mówiły,ze jakoś ta panna młoda w ogóle się nie stresuje:) Co do weekendu to ja się nie cieszę,tylko denerwuje przed nim;) Prinzeska trochę załatwiania przed Wami,ale będzie dobrze:)Co do staranek to powodzenia:) Olcia tak wyszło,ja już spać nie mogłam i po zakupach już byłam i śniadanku:)Nie przesilaj się z tym sprzątaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam :) U nas też rano sypnęło śniegiem ale już go nie ma bo jest na plusie:) Wczoraj był pan od szafek wymierzył wszystko będę miała takie szafeczki jak chciałam. Szwagier skończył już ściany dzisiaj zaczyna kłaść podłogę, coraz bliżej końca :) Jutro wychodzimy z m na imprezę sylwestrową do sąsiadki:) tak na sylwestrową, nie spędzaliśmy go razem bo my w górach byliśmy i teraz sobie robimy taką:) Moja córa idzie spać do moich rodziców, koleżanka swoje daje też do rodziców i jeszcze jedna daje córę do teściowej. Bo my wszyscy dzieciaci i najśmieszniejsze że wszystkie dzieci w jednym wieku. No tylko jedna biedna Daria ma 6 lat, a moja mała, Kubuś i Amelka po 3 latka mają. Mieliśmy robić w tamtym tyg ale dzieciaki były wszystkie chore :) więc dziecioki do dziadków a rodzice bawią się całą noc:) Olcia - jak nie masz potrzeby to lepiej poleż sobie albo idź na spacerek niż lataj ze szmatą:) Prinzeska - jejciu kiedy ja miałam swój ślub, ale w sumie nic bym nie zmieniła bo fajnie było. Powodzenia w starankach. Ja dziś mam 36dc @ brak, śniło mi się dzisiaj że jestem w ciąży eheheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominam dziś Dzień Babci :) Ja do swojej dzwoniłam ale chyba w domu jej nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki gdybym nie latala ze szmata to bym chyba zwariowala w domu;) Musze cos robic, a sprzatam sobie po wolutku, na spokojnie i bez pospiechu:) Nie lubie siedziec bezczynnie, zreszta kto lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie zazdroszcze wam tych imprez hehe, wiecie jaka mam ochote zeby sie pobawic tak na luzie, wypic piwko... Piwo za mna od dluzszego czasu chodzi i tak to juz chyba jest ze jak nie mozna to sie czlowiekowi chce:P To samo z pepsi - staram sie nie pic ale wczoraj tak mnie 'naszlo' ze musialam cala szklane sobie zapodac bo o niczym innym nie myslalam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia - ja w ciąży wypiłam 1 Redsa takiego zimnego, a colę piłam litrami tak mi się chciało gazowanego. Jak to mówiłam moja lekarka najważniejsze żeby nie pić alkoholu i nie palić a jak na coś mam ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) ja juz po obiadku teraz bede lezakowac:) snieg sypie juz powoli znow zaczyna byc bialo. dzwonilam do mamy zeby w moim imieniu zlozyla babci zyczenia bo nie doslyszy i bysmy sie nie dogadaly ale gula ze mnie bo moglam wyslac kartke i na pewno by sie ucieszyla do mojego slubu jeszcze 1,5roku ale zleci szybciutko:) na razie jestem na etapie "obczajania" i ogladam suknie i rozne pierd.olka kasia fajna impreza:) tez bym gdzies na taka imprezke poszla:) ja tez mialam ochote na piwko i jak kiedys moj pil to ukradlam mu malego lyczka i tak mi nie smakowalo.... bylo strasznie gorzkie niz zazwyczaj i zaraz musialam popic czyms slodkim... dawno nie pilam to pwnie dlatego tak mi nie smakowalo:) pozdrawiam papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* **************************** GOSIEK82....28...starania zawieszone......Pl- lubelskie, Irlandia EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie ATKA87.............23.................15.09.............. ......dolnoslaskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie KAMA26...........28................28.10................ .....dolnośląskie MOONIAA123....34................03.11.........13 cykl... ........maz. ANULEK_24.........24...................03.11............. podlaskie MALINECZKA.....28.................10.11.............. .. ...śląskie _KaSiA_...........27...........22. 01..............zachodn iopomorskie KB83...............27...............21.12................ .....śląskie ANULLA1003........31................22.12............... ......Łódź MAMA URWISA.....28..............27.12.....................małopo lskie NADZIEJA86.......24..................1.01................ ......śląskie SODALITE.........35.............9.01.................. ....Illinois ***************************************************** ********************* U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r......córeczk a GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... BEA.................................... 26.05.2011 r .......synek INKA LINKA............................16.06.2011r................ .. PATI....................................09.06.2011r...... ............... Dzisiaj @ przyszła, bezboleśnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* **************************** GOSIEK82....28...starania zawieszone......Pl- lubelskie, Irlandia EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie ATKA87.............23.................15.09.............. ......dolnoslaskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie KAMA26...........28................28.10................ .....dolnośląskie MOONIAA123....34................03.11.........13 cykl... ........maz. ANULEK_24.........24...................03.11............. podlaskie MALINECZKA.....28.................10.11.............. .. ...śląskie _KaSiA_...........27...........22. 01..............zachodn iopomorskie KB83...............27...............21.01................ .....śląskie ANULLA1003........31................22.12............... ......Łódź MAMA URWISA.....28..............27.12.....................małopo lskie NADZIEJA86.......24..................1.01................ ......śląskie SODALITE.........35.............9.01.................. ....Illinois ***************************************************** ********************* U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r......córeczk a GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... BEA.................................... 26.05.2011 r .......synek INKA LINKA............................16.06.2011r................ .. PATI....................................09.06.2011r...... ............... ja też się aktualizuję, chociaż raz dostałam @ przyzwoicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* **************************** GOSIEK82....28...starania zawieszone......Pl- lubelskie, Irlandia EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie ATKA87.............23.................15.09.............. ......dolnoslaskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie KAMA26...........28................28.10................ .....dolnośląskie MOONIAA123....34................03.11.........13 cykl... ........maz. ANULEK_24.........24...................03.11............. podlaskie MALINECZKA.....28.................10.11.............. .. ...śląskie _KaSiA_...........27...........22. 01..............zachodn iopomorskie KB83...............27...............21.01................ .....śląskie ANULLA1003........31................16.01............... ......Łódź MAMA URWISA.....28..............27.12.....................małopo lskie NADZIEJA86.......24..................1.01................ ......śląskie SODALITE.........35.............9.01.................. ....Illinois ***************************************************** ********************* U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r......córeczk a GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... BEA.................................... 26.05.2011 r .......synek INKA LINKA............................16.06.2011r................ .. PATI....................................09.06.2011r...... ............... również się zaktualizuję...:) czytam Was dziewczynki na bieżąco i każdej z osobna kibicuje...jednak nie udzielam się bo ostatnio gorszy czas:)...buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki! Gdzie wy sie podziewacie hmmmm? U mnie dzis kicha, obudzilam sie z bolem serca, klulo strasznie i do tego jakies kolatania... Juz mialam sie zbierac do lekarza 1 kontaktu ale jakos zwloklam sie z lozka i staralam sie przetlumaczyc samej sobie ze moze jest to spowodowane uciskiem dzidzi na narzady wewnetrzne??? Kurcze, spanikowalam i chyba jeszcze bardziej to wszystko odczuwam kiedy sie zdenerwuje... Przepraszam ze was zanudzam ale musialam sie wygadac. Teraz juz mi lepiej, jeszcze troszke czuje jakby uklucia ale nie jest tak zle. A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ogladalam oh karol 2 wczoraj, polecam!!! Nie bylam jakos pozytywnie nastawiona do filmu ale stwierdzilam ze obejrzalabym jakis lekki film, najlepiej komedie i wybralismy sie do kina. i sie podobal ten filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) rzeczywiscie cos tu cisza nastala. Kasia to pewnie leczy sie po imprezce hihi:) olcia ja tam sie nie znam ale moze lepiej idz do lekarza? moze to nic powaznego ale chyba lepiej sprawdzic. wczoraj moj M wyjechal do Niemiec i przyjedzie w czwartek rano wiec siedze sama. nie lubie jak wyjezdza bo spac nie moge, zamartwiam sie czy bezpiecznie dojechal i wroci a poza tym te samotne wieczory... mnie dalej w krzyzu boli tzn z rana jest dobrze i moge cos w domu porobic ale jak pozniej na chwile usiade i wstane to zaczyna bolec. boli tak po lewej stronie i uciska gdy chodze co doprowadza ze kuleje. i tak do wieczora. chyba cos uciska...jakos sie przezyje do wizyty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki jak wam mija dzien? ja dzis jestem strasznie ospala. olcia moze te bole sa spowodowane spadkami cisnienia? za oknem ponuro, poza tym w zaawansowanej ciazy jest zawsze jakis ucisk...mam nadzieje ze juz ci przeszlo i jest oki. ale tak jak inka linka, nie znam sie na tym wiec jesli nie przejdzie to wybierz sie do lekarza. inka mnie tez cos lamie w kosciach, i to bez powodu dlatego zaczelam sie martwic bo moja kumpela nabawila sie w ciazy odwapnienia kosci. a mnie boli kregoslup, korzonki, czasami nogi zwlaszcza kosci. to sa uroki ciazy chyba i nic sie na to nie poradzi. trzeba wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulla, kb piszcie!!! nie musicie nam sie zwierzac jesli nie macie ochoty ale nawet o pierdolach mozemy poklikac wazne zebysmy mialy ze soba kontakt. buziaczki dla was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie:) U mnie było nerwowo.Tzn.w sobotę było ok,przyjechali teściowie i było w porządku,ale w niedzielę mieli moi rodzice przyjechać i jak sie okazało.Mama sama przyjechała autobusem,a tata osobno autem po niej,bo znowu się chyba pokłócili.Potem przyjechała tylko moja siostra,bo szwagier został z chrześniakiem w domu,bo ten jest chory i ma 38stopni gorączki ,wymiotuje itp.nie było z moimi o czym gadać siedzieliśmy jak kołki.Do dupy z tym wszystkim.Za rok to już chyba nawet nie robimy do rodziców urodzin,ani my nigdzie na ur nie pojedziemy!Bo to nie ma sensu! Dziś byłam u dentysty brrrr.... jeszcze teraz czuję,jak mi wierci.Ja panicznie boję się dentystów,a jak słyszę te wiertarki,to nogi się pode mną uginają.Straszne,ale mam to za sobą-bez znieczulenia!:(i znowu 2oozł poszło!koszmar! Olcia może idź do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, dziś mam lepszy humorek, bo rano dzwoniłam do szpitala i mam w piatek histeroskopię. Ogłaszam trzymanie kciuków za mnie aż do piatku, żeby wyszło że mam drożne jajowody, chociaż troszkę !!!!!!!! a najlepiej całkiem drożne i że tamten wynik był nieprawidłowy. dziewczynki do tych wierzących, bardzo was proszę również o modlitwę, bo to nasze być albo nie być!!!!!! wczoraj spałam prawie cały dzień, bo w sobotę byłam w pracy, a dziś już nie chodzę taka do tyłu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór kochane:)... Olcia może rzeczywiście lepiej wspomnieć o tej sytuacji medykowi....bo w sumie nie wiem co to może znaczyć... nadzieja z rodziną to wiesz...różnie bywa:) czasem bardzo różnie....wiem to po swojej...a np z rodziną mojego M. super mi się układa przynajmniej na razie:) tfu tfu żeby nie zapeszyć!:) ja się nie odzywam bo mam plan nie nakręcania się na dzidzi:)....próbuje zapomnieć o tym jak bardzo chcę...po raz setny odpuścić:)...: co jak wiecie jest średnio możliwe:)...teraz są TE DNI:P...staram się robić swoje i nie myśleć ale trudno oj trudno....zresztą nie ważne co ma być to będzie... nadzieja a Ty teraz się testujesz jakoś na dniach?....bo nie wiem czy dobrze kojarzę, że miałaś stymulację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka współczuje stresiku związanego z wyjazdami M.....nie fajne uczucie na pewno więc trzymaj się ciepło...ja jak mój pracuje na nocną zmianę...to nie mogę zasnąć...a jak jest w domu to zasypiam w 5 minut....uzależnienie czy jak?:)....całuski kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kb 3mam kciuki:)Powodzenia! Anulla no jeśli @ nie przyjdzie to testuję,może w sobotę!Ale podejrzewam,że jednak@przyjdzie,bo nie mamy aż takiego szczęścia w życiu,żeby nam się za 1razem udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o filmy i kino to ja też nawet polecam " weekend" C. Pazury uśmiałam się choć pewne sceny są niespecjalne ( za dużo krwi i matrixa:)....a skoro mówisz Olcia, że Och Karol jest oki to muszę iść na to bo właśnie się zastanawiałam co to z tego będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja "przyjęłam" na świat: teraz dwa maluszki....koszmarne uczucie....bronisz się przed zazdrością i smutkiem...ale jak tu znosić to na luzaka: ) jeśli chcesz tego tak bardzo?....trudna sytuacja....ale dzidzie piękne i zdrowe i to najważniejsze:)... nadzieja życzę Ciz całego serca by się Wam poszczęściło....i nam też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he...jakbym była położną to już bym ześwirowała na maksa....- tak przenośnia, 2 bliskim koleżankom urodziły się dzieci...:):)::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×