Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

przykro mi....i właśnie podchodząc do inseminacji boję się tych wszystkich złudnych nadziei nakręcania, naiwnej wiary w sukces....trzymaj się ciepło nadzieja!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale jak nie spróbujemy to może kiedyś będziemy mieć żal do siebie, że nie podjęłyśmy wyzwania...więc chyba warto podjąć to ryzyko....i liczyć się z różnymi emocjami w związku z tym.... miejmy nadzieję, że jednak pozytywnymi:)...ściskam! idę na kurs prawa jazdy zaraz:D...ale jaja będą:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia!!!Może i masz racje,decyzję dopiero podejmiemy,narazie dajemy sobie spokój od jeżdżenia do lekarza!Może miesiąc,dwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja - szkoda, myślałam, że może jednak... :( kb - bardzo dziekuję za opis, i cenne uwagi. szukam takich informacji. zazdroszczę Ci że masz to już za sobą. Anulla - jak tam było na kursie? prowadziłaś już czy pierwsza lekcja była teoretyczna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* **************************** EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie ATKA87.............23.................15.09.............. ......dolnośląskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie MOONIAA123....34................03.11.........13 cykl... ........maz. ANULEK_24.........24...................03.11............. podlaskie MALINECZKA.....28.................10.11.............. .. ...śląskie MIESIĄCZKA ROK 2011 KB83...............27...............22.02................ .....śląskie ANULLA1003........32................06.04............... ......łódzkie _KaSiA_...........27...........18. 03..............zachodniopomorskie MAMA URWISA.....28..............25.01.....................małopo lskie NADZIEJA86.......25...............12.04................ ......śląskie SODALITE.........35.............30.03................. ....Illinois KAMA26...........29................12.02................ .....dolnośląskie DONA77...........34................04.04..........kujawsk o-pomorskie GOSIEK82.........28................28.03.............. Irl KORA-31..........30.................10.04................małopolskie ***************************************************** ********************* U D A Ł O SI Ę!!! ................TERMIN ...... PŁEĆ ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r......córeczk a GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... BEA.................................... 26.05.2011 r .......synek INKA LINKA............................16.06.2011r................ .. PATI....................................09.06.2011r...... ............... ********************************************************* ******************************** NASZE NARODZONE MALEŃSTWA ********************************************************* ******************************** OlciaK_LODZ......Iga.....04.03.2011..........3500g....... .54cm.....cc.. *********************************************** **************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kb - właśnie zobaczyłam że mieszkasz w woj. śląskim. gdzie miałaś zabieg? czy nie przypadkiem w Grzawie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka - dzięki za przyjęcie, z pewnością zostanę tutaj, zawsze lepiej popisac z dziewczynami, wtedy "NIE JESTEM SAMA..." :) Kora - również dzięki za przyjęcie:), 4 lata starań ponad? i nic:( A pierwsze ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - nie przejmuj się, nie chcę tego pisac , ale przez kilka-kilkanaście dni dołączymy do Ciebie z @... Piszę tak, bo pocichu chcę, żeby któraś z nas dołączyła do "udało się" jak mówi i piszę się na odwrót to wiadomo co z tego potem wychodzi :) chciałabym żeby chociaż co miesiąc jedna z nas pochwaliła się:) byłoby super ale to za piękne, żeby było prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kb - witam również, czytałam Twoje posty, życzę szybkiego powrotu do zdrówka i do dzieła do pracy, na ile tylko siły pozwolą:) trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja - nie wierzę przyszła@??????????????? A co do Ciebie to miałam na prawdę "nadzieję", ach szkoda słów:( pisałaś coś o Luteinie, ja też biorę doustnie od 17 dc przez 10 dni, od pazdziernika zeszłego roku jeżdziliśmy po lekarzach i wszystko ok, badania takie , siakie, usg i inne i wszystko ok, po prostu działac no ostatnio byłam u lekarza 05 kwietnia teraz, w sumie nie wiem po co , chyba z nałogu, bo ostatnio byłam aż 24 i 28 marca tego roku, to te nerwy , ale mój ginekolog powiedział, że do czerwca powinno się już udac, staram się o tym nie myślec ale jak tu nie myślec, sama wiesz jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulla - witam, Ty to masz jakieś dodatkowe zajęcie kurs prawa jazdy, a propos jak poszło dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak przyszła @!Rozumiem jak to jest,człowiek się"uzależnia"od tego myślenia,to działa jak narkotyk!Wciąga i nie idzie przestać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! jak dziś nastroje...Kasia gdzie się podziewasz?:)..zawsze obecna a tu proszę:)...daj znać jak tam mała.... wczoraj miałam pierwszą "lekcję" teorii i powiem Wam, że już nie mogę doczekać się jazd...:D choć nie wiem czy ja tak do końca nadaje się na kierowcę:P...ale pozytywne jest to, że skupiam myśli na czymś innym i nie zastanawiam się aż tak bardzo czy będzie insem. czy nie będzie....a jak będzie to co z niej wyniknie:) przesyłam Wam ciepłe przytulasy i fluidki bardzo pozytywne na dobry dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* **************************** EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie ATKA87.............23.................15.09.............. ......dolnośląskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie MOONIAA123....34................03.11.........13 cykl... ........maz. ANULEK_24.........24...................03.11............. podlaskie MALINECZKA.....28.................10.11.............. .. ...śląskie MIESIĄCZKA ROK 2011 KB83...............27...............24.03................ .....śląskie ANULLA1003........32................06.04............... ......łódzkie _KaSiA_...........27...........18. 03..............zachodniopomorskie MAMA URWISA.....28..............25.01.....................małopo lskie NADZIEJA86.......25...............12.04................ ......śląskie SODALITE.........35.............30.03................. ....Illinois KAMA26...........29................12.02................ .....dolnośląskie DONA77...........34................04.04..........kujawsk o-pomorskie GOSIEK82.........28................28.03.............. Irl KORA-31..........30.................10.04................ małopolskie ***************************************************** ********************* U D A Ł O SI Ę!!! ................TERMIN ...... PŁEĆ ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r......córeczk a GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... BEA.................................... 26.05.2011 r .......synek INKA LINKA............................16.06.2011r................ .. PATI....................................09.06.2011r...... ............... ********************************************************* ******************************** NASZE NARODZONE MALEŃSTWA ********************************************************* ******************************** OlciaK_LODZ......Iga.....04.03.2011..........3500g....... .54cm.....cc.. *********************************************** ************************** z tego wszystkiego nie dodałam ostatniej @, wiec sie uaktualniam teraz. nadzieja ja tez mialam ciuchutką nadzieję, ze jednak juz teraz sie udalo u Ciebie, ale głowka u góry zobacz ile nas jeszcze zostało... kora ja miałam zabieg w myslowicach, u lekarza u ktorego się lecze w novomedice. na marginesie to dr wojcieszych cudny lekarz z powołania :) ciesze sie ze na niego trafilam. a Ty bedziesz miec w Grzawie? gdzie to jest? kora a Ty juz masz jedno dzieciatko prawda? anulla trzymam kciuki, sama mam prawko od niecalych dwoch latek wiec pamietam jeszcze moj kurs i jazdy :) dobrze ze sie zajmiesz tym prawkiem i mysli zrzucisz jeszcze na cos innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja - głowa do góry, na dniach dołączymy zobaczysz, chociaż bardzo bym chciała inaczej, napisz mi proszę bo pisałaś coś o Luteinie, ja tez to mam brac, od 17d.c przez 10 dni i znowu od 17d.c i znowu 10 dni i tak do czerwca, Luteina do ssania a Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kora - tak mi przykro nie wiedziałam o poronieniu:( ale masz też już 1 dziecko , głowa do góry będzie i drugie zobaczysz:) Tak teraz do mnie doszło,że to ja mam największą chyba różnicę wiekową córa 13lat w maju i co dalej? ach:( i nic sie nie dzieje , a niby wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten pochmurny dzien:( dzis chodze taka ospala:o czytam Was regularnie ale u mnie nic ciekawego sie w sumie nie dzieje nadzieja glowka do gory kochana:) ja cie przytulam mocno zreszta przytulam Was wszystkie:)🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, u nas od 3 dni leje i głowa mnie boli spać się chce. Mam 28dc brzuch zaczął boleć czekam na @. Siostra jutro robi test bo po południu ma iść na imprezę swoją urodzinową bo ma 30 więc rano będzie testować. Dziś ma 32dc żadnych plamień piersi pełne bolące zero bólu brzucha więc jutro zobaczymy. U nas końcówka ospy jutro na kontrole idziemy do lekarza. Wczoraj byłam na zakupach z koleżankami kupić coś sobie na wesele bo na majówkę jedziemy w góry na wesele do brata m i oczywiście nic nie kupiłam:( wybredna jestem i nic mi się nie podoba. Skończy się na tym że założę swoją czarną albo pożyczę od siostry. Jem śniadanko i od rana boli mnie głowa:( nadzieja - a już myślałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kb- słyszałam dobre opinie o novomedice i dr wojcieszynie - chyba tak sie nazywa. ja poki co lecze sie u ginekologa w k-wie, a zabieg mam w grzawie bo dosc dobry szpital i szybkie terminy zabiegów. zobaczymy co powiedzą mi po l., może też zacznę się leczyć u twojego lekarza :) inka - jak sie czujesz? jak maleństwo? :) kasia - trzymam kciuki za twoja siostre!! mam nadzieję że będzie miała piękny prezent na urodziny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIOSTRA MOJA W CIĄŻY!!! Wyszły dwie krechy i dzwoniłam dzisiaj to mówi że ją strasznie mdli. Boże strasznie się cieszę!!!! A ja? a ja dziś dostałam @. Cykl równo 28dni nigdy tak nie miałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* *************************** MIESIĄCZKA ROK 2011 KB83...............27...............24.03................ .....śląskie ANULLA1003........32................06.04............... ......łódzkie _KaSiA_...........27...........15. 04..............zachodniopomorskie MAMA URWISA.....28..............25.01.....................małopo lskie NADZIEJA86.......25...............12.04................ ......śląskie SODALITE.........35.............30.03................. ....Illinois KAMA26...........29................12.02................ .....dolnośląskie DONA77...........34................04.04..........kujawsk o-pomorskie GOSIEK82.........28................28.03.............. Irl KORA-31..........30.................10.04................ małopolskie ***************************************************** ********************* U D A Ł O SI Ę!!! ................TERMIN ...... PŁEĆ ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r......córeczk a GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... BEA.................................... 26.05.2011 r .......synek INKA LINKA............................16.06.2011r................ .. PATI....................................09.06.2011r...... ............... ********************************************************* ******************************** NASZE NARODZONE MALEŃSTWA ********************************************************* ******************************** OlciaK_LODZ......Iga.....04.03.2011..........3500g....... .54cm.....cc.. *********************************************** **************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Kasia super wiadomosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJE:) teraz trzymam kciuki zeby bylo dobrze. Teraz trzymam kciuki zebys jak najszybciej dolaczyla do siostry:) Kora a u Nas wszystko dobrze:) tylko musze duzo lezec:( w sumie teraz to przychodzi mi z latwoscia, bo i tak pogoda brzydka:( milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka - dzięki:) bardzo się cieszę ale wszystko wskazywało że tak więc czekałam rano na smsa że 2 krechy:) U nas od tygodnia pierwszy raz słońce i nie ma wiatru. Cały tydzień lało i wiało. My dziś z małą na 14 do lekarza właściwie już nic nie ma małe strupki zostały. W środę m miał stłuczkę najechał babie na tyłek bo oczywiście tel zadzwonił, ma zestaw głośno mówiący ale zaczął się gapić na numer telefonu i zdążył uciec w bok. Zderzak reflektor błotnik do wymiany. Dobrze że ma AC więc wszystko mu zwrócą. No i oczywiście mi zabiera auto:( ale dziś zostawił bo do lekarza z małą jadę. inka - Ty odpoczywaj bo już tylko niecałe 2 miesiące więc już niedługo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz zauwazylam ze zdublowalam "teraz trzymam kciuki":o szybko pisalam i jakos tak wyszlo:O Kasia dobrze ze mezowi nic sie nie stalo ale szkoda auta. moja tesciowa coraz wieksze szkody w naszym aucie robi. raz obdarla nadkole z tylu, raz zahaczyla o kraweznik i pekl zderzak z przodu a wczoraj przydzwonila tylem w inne auto bo jej sie "wsteczny pomylil z jedynka":O na szczescie tym razem nic nie uszkodzila ale nawet jakby to ma gdzies zeby kase za szkody zwrocic.o tankowaniu juz nie wspomne...a przeciez na wode auto nie chodzi... juz mojemu mowilam zeby jej auta nie dawal no ale takie moje gadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe inka dobre wsteczny pomylił się z jedynką:) widzę że ona jeździ jak moja sąsiadka. Jak wyjeżdża z garażu a ma obok nas to wszyscy uciekają, bo ona chyba liczy do 3 zamyka oczy wsteczny pizda i jedzie:) ten samochód jej już taki poobijany że masakra wiecznie coś klepią w nim w garażu a raz to koleś z nauki jazdy za nią przyjechał pod dom i darł się na nią kto dał jej prawko a ta dziewczyna z L-ki zapłakana siedziała za kierownicą musiała nieźle przeskrobać coś. No cóż ja uważam ogólnie że kobiety nie powinny mieć prawa jazdy:) To jak będzie chciała auto to powiedz że owszem ale trzeba zatankować bo nie ma benzyny a wy kasy nie macie ciekawe czy też tak chętnie weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×