Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

a mnie dzis zaczynaja piersi bolec:) czyli jestem na "dobrej drodze" do @, ale dzis rano troszke zaspalam i niestety temp nie zmierzylam bo z tego pospiechu wylecialo mi z glowy..hehe no coz tak czasem bywa no ale jutro zmierze i zobacze czy skoczyla. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NASZA TABELA
********************************************************* *** ******************* NICK😘 .........WIEK ..............OSTATNI OKRES :P :O :(...............SKĄD ;) ********************************************************* ***************************** MOONIAA123....34................25.06................... ...mazowieckie KAMA26...........28................10.07................ .....dolnośląskie ANKA76............34................14.07............... .........śląskie INKA LINKA.........22................14.07......................o polskie NADZIEJA86.......24.................17.07................ ......śląskie MALINECZKA.....28.................24.07............... .. ...sląskie BEA.................29................25.07............ ........wielkopolskie EWELA125........21.................26.07................. ......dolnośląskie SODALITE.........35................27.07................. ....Illinois KASIULA1983.....27...............29.07............ ........małopolska AGA_TON.........26.................01.08.............. .. ... mazowieckie _NETI_.............26.............. 02.08................ ......lubelskie ******************************************************** ***************** U D A L O S I E!!! 😴😴😴................TERMIN ********************************************************* ***************** ❤️OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r. ❤️GREEN_DAY..................... ********************************************************* *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Zazdroszczę tym,co sobie wypoczywają:)Mój mąż zaczyna od pon.urlop i zobaczymy co z tego będzie:) U mnie pogodasię troszkę psuje,ale wczoraj zdąrzyliśmy jeszcze na rowery pójść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. oh...dziewczyny jakie mnie zmęczenie wzieło od wczoraj.tj.24dc i chyba za chwile zaczną sie nastroje:(strasznie tego nie lubię.bo wtedy nie potrzebnie wstrzynam kłótnie.jescze tydzien do wizyty.juz nie moge sie doczekac.pozdrawiam was i zycze udanego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neti ja sie wlasnie tego obawiam, ze ja tez mogę miec problem z przeciwciałami w sluzie i we krwi. Mam skierowanie na te badania ale nie wiem czy chcę wiedzieć... powiedz mi ile te badania kosztują? Słyszałam, ze nie są tanie.... i jak wyglądało to badanie na wrogi sluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka76 ja w drugiej fazie też się robię kłótliwa, nie wiem czemu ;) kasiula1983 ja mam p/ciała we krwi, w śluzie nie mam - test pct wyszedł mi dobrze. Ten test ze śluzem robił mi mój ginekolog, pobiera śluz po iluś tam godz po stosunku i patrzy na plemniki po mikroskopem, czy są czy się ruszają, ocenia też parametry śluzu. itd. Chyba płaciłam 30zł. Za p/ciał z krwi to anty-tpo, anty-tp około 30złx2 =60zł, przeciwplemnikowe 60zł, przeciwjądrowe 50zł. Warto zbadać jak jeszcze tego nie zrobiłyście tarczycę, nieuregulowana tarczyca może ponoć nieźle namieszać i murowane problemy z zaciążeniem. MOONIAA123 odezwij się co u Ciebie, jesteś na szycie tabelki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nie odzywam sie ale czytam was na bierząco ja z mezem po niedzieli idziemy na badania mam nadziej ze wszystko bedzie dobrze bo np: u mnie owulacjia jest,ból owulacyjny tez jest ,noi sluz płodny a nawet mi sie ostanio poprawil po tym wiesiolku a moze ja nie mam owulacji??? a objawy sa ale podejrzewam ze moj mąz ma slabe nasienie trzymajcie kciuku dam wam znac jak badania itd a u mnie ten dni wlasciwie po juz starankach nawet dokladnie niewem ile dni bo juz nawet nie liczylam ale sluz by takze ten dni juz byly ale nie nastawiam sie ani na to ze @ nie przyjdzie pozdrawiam was i zycze milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Mi dziś tempka do 37,0 skoczyła,a wczoraj miałam 36,85,a wcześniej jeszcze nizsze,więc nie wiem o co chodzi:) U mnie jakoś leci,wczoraj sobie zrobiłam dobre ciasto z toffi mniam mniam:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) U mnie wlasnie sie rozpadalo i grzmi:/ Bylam w laboratorium zapytac ile kosztowac mnie beda badania i wyobrazcie sobie ze jak wszystko zebralam do kupy to wyszlo...250 zł:( Badania na toxo, grupa krwi , itp. SZOK. Musze isc do lekarza pierwszego kontaktu i wydębic jakies skierowanie... Nie na wszystko bo nie wszystko est refundowane ale chociaz na czesc. Dzis rozmawialam z kolezanka ktora urodzila rok temu corcie - sluchajcie, starali sie 5dlugich lat... Ona jest w moim wieku a jej maz dosc duzo starszy wiec jej nie zalezalo zeby miec dziecko 'juz' od razu po slubie ale starali sie. Myslala ze juz wogole nie beda miec dzieci. I wiecie co mi powiedziala? Jak sie czlowiek ochla to najszybciej 'zrobi' sobie dziecko hehe. Okazalo sie ze totalnie sobie odpuscili, duzo imprezowali, bawili sie i nagle szok, dowiedzieli sie ze zostana rodzicami... Wiec moze cos w yum jest, niby ona twierdz ze zadnej blokady psychicznej u nich nie bylo bo ona nie podchodzila do tego tak ze musi byc w ciazy juz zaraz a jednak moze cos tam w psychice sie zadzialo i nie udawalo sie. Pisze wam o tym zebyscie nie tracily nadziei nigdy:). To ze sie nie udaje to nie znaczy od razu ze jest beznadziejnie, wiem ze mi sie to teraz latwo mowi ale glowka do gory dziewczynki!!! Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uparta mama
Opiszę Wam krótko moją historię macierzyńską. Pierwsze dzidzi bez problemu. Potem starania o drugie rok czasu i udało się, ale niestety ciąża wcześnie obumarła. Kolejne starania po kilku miesiącach od poronienia ( zużyciem testu owulacyjnego) ciąża od razu, ale i ta obumarła. No więc w tej sytuacji badania genetyczne i szereg innych, także nasienia męża, wszystko w normie. Lekarz twierdził, że to tylko przypadkowe nieudane ciąże, co się w naturze zdarza. Uparłam się, że jescze raz - ostatni spróbujemy zaciążyć choć psychicznie było ciężko się zdecydować. Znowu z pomocą testu owul. ciąża od razu. Jestem w 38 tygoniu ciąży (bez komplikacji). Mam nadzieję, że urodzę szczęśliwiea i będziemy mieć dawno wymarzoną dwójke dzieciaków. Nie poddawajcie się, różnie to bywa jak widzicie, starajcie się nieustannie i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wychodzi na to, ze moj alarm i panika w tamtym miesiacu na temat cyklu bezowulacyjnego byly przesadzone, rzeczywiscie moglo tak byc, ze przyszla wczesniej, sugerujac sie wystepujaca owulacja 18 dc mierzylam od 14 czy 15 dc zamiast od 10 jak pisze pudelko :(, a moje cykle juz sie robia nieregularne, zawsze mialam dlugie 30-32, a ostatnio kilka razy wystapily krotsze - 25 i taki byl w poprzednim miesiacu, mozliwe, ze w tym rowniez, w tym badalam owulacje tak jak nakazuje instrukcja i... mam ja wczesniej, dzis 12 dc i pokazuje usmiechnieta buzke. Znalazlam amerykanska darmowa strone gdzie mozna sobie mierzyc co sie tylko chce i duzo jest o cyklach, miesiaczkach i tam wlasnie moglam wsadzic dane swoich nieregularnych miesiaczek i na podstawie tego oni obliczaja wieksza rozpietosc dni plodnych jaka moze wystapic, podaja rozne warianty w zaleznosci od cyklu, ta moja owulacja z dzisiaj to sie zgodzila wlasnie z nimi :) http://www.mymonthlycycles.com/home.jsp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj znowu buzka, czyli jajo w drodze, do tego pobolewanie prawego jajnika caly ranek, mamy zamiar sprobowac upolowac jajo za moment, kolacja bedzie spozniona, wczoraj nic nie dalo rady polowac, a tez buzke pokazywalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Sodalite powodzenia:) a u mnie 28dc.i oczekiwanie.piersi bolą tak że nie da sie dotknąć.a w tamtym mies.nie bolały.w czwartek lekarz.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Czesc! Solidate i Anka trzymam kciuki:)))) Bolace piersi to dobry znak;) A u mnie jakas znizka formy, mam chyba malego dola bo ciagle chodze przygnebiona:( Az sie boje jesieni jak zaczna sie pochmurne, deszczowe dni, depresja murowana. A gdzie reszta dziewczynek? Chwalcie sie co u was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Acha no i oczywiscie staranka ida u nas pelna para hehe, biore wiesiolek i maz tez lyka witaminki, zobaczymy co z tego bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Ja już niestety po urlopie jestem, ciezko się wraca do rzeczywistości a urlopik byl króciutki. U mnie @ przyszła regularnie 28 dnia czyli 04.08, znów nic, ale już się przyzwyczaiłam. Byliśmy z męzem u szwagierki nad jeziorem, jeziora jednak to nie nasze klimaty - w przyszlym roku tradycyjnie uderzymy nad Bałtyk :) Wybawiałm przez tydzień małego 4 tygodniowego synka szwagierki. Myslałam, że będe wyła jak wrócę, ale było ok. Także te wszystkie emocje chyba już za mną. Dostałam od przjaciólek w prezencie książkę- "Dziecko z chmur" - przeczyatalam w kilka godzin, oczywiscie poryczalam się, ale nie jestem pewna czy adopcja to ansza droga, chyba nie nadszdł jeszcze czas. Neti widze , ze przez wiele już przeszliście, mnie szwagierka, której się zwierzyłam powiedziała, że na naszym miejscu skorzystalaby z banku sperwmy, przynajmniej w połowie dziecko byloby nasze. Poczulam sie dziwnie - to nasz wspólny problem, a rze tego typu zabieg poczuałabym się jakbym zdradziła męza, a co Wy o tym sądzicie? Wezmę z Was przykład i też zacznę mierzyć tempkę, w sumie wszystko aldnie widać... Olcia gratuluje - kruszynka coraz większa. Green day - na pewno wszystko będzie dobrze, masz bardzo fajny termin porodu, z reszta obie - taka wiosenną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz sam mi pupe w gore trzymal, bo ja nie chce takich praktyk, mi wystarczy, ze sprawdzam owulacje, ale on mowi, ze w pracy dwie zony jego kolegow... staly na glowie, nie, no bez przesady - nie moj styl i chyba bym sie glupio czula, ale nie wstawalam wczoraj od razu, a jak chcial mi pupe do gory trzymac to niech trzyma, ech. Ciekawe kiedy teraz dostane okres bo mam to wszystko juz pokielbaszone widze. Pozatym chce sie zapisac na takie sztuki walki, na razie wzielam na probe, bylanm 5 razy, podoba mi sie, ale mam miesiac na podpisanie kontraktu na rok i jeszcze mysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama ja pewnie tez bym sie czuła nie fair w stosunku do mojego męża. A on jakby sie czuł? Cały czas by myslał nad tym, ze to dziecko nie jest z jego plemnika. Myslę, ze u nas cos takiego nie wchodziłoby w grę. Wiem, ze jest za adopcją w najgorszym wypadku ale nie zebym miała dziecko innego faceta. W koncu ja tez czekam na to, az zacznę dostrzegać w moim dziecku rysy mojego męża, albo kolor włosków itd. ostro zabieram sie za te badania co mam do zroebienia. Myślałam, ze dzis mi babeczka zrobi badanie w kierunku chlamydi i innych bakteri ale ona nie wykonuje takich specjalistycznych badan. Jutro zadzwonie do naszego szpitala i sie dowiem. Ale powiedziała mi, zebym zrobiła te badania co mi zalecił ten lekarz z krakowa i mam się go trzymac bo to bardzo dobry człowiek i z sercem pomaga pacjentkom. Zna go bo studiował razem z jej córką. Zrobię wszystkie badania od początku, nawet hormony pomimo ze były ok w zeszłym roku - chcę zeby miał wszystko na bierząco. Na przyszły tydzien umówie sie do gina, niech mi napisze gdzie mogę wykonać te wszystkie badania. Bo ja mam swojego gina ale kikedys mnie wysłał do specjalisty do krakowa (luty) ale odpusciłam sobie tą bieganinę po lekarzach - stwierdziłam, ze jak odpuszcze to cos zaskoczy ale nie zaskakuje nic :P No i teraz porobie sobie te badanka, wraz z badaniem na niedrozność jajowodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Widze ze odpoczywcie na urlopach:)))) Pisalyscie o adopcji, pewnie ze to jest jakies wyjscie, ale mysle ze w waszym przypadku to jeszcze za wczesnie, jestescie mlode wiec czas jest a adopcja to juz ostatecznosc. Dzis dowiedzialam sie ze szwagra kuzynka jest w ciazy a lekarze dawali jej praktycznie zero szans na dziecko - metodą naturalną. Kierowali ja na in vitro poniewaz pierwsza ciaze miala rok temu pozamaciczna i lekarze wykonali zabieg w nienajlepszy sposob, uszkodzili jej jajowod, drugi byl ponoc niedrozny a tu niespodzianka... Tez zastanawiali sie nad adopcja. Poczekajcie jeszcze i badzcie dobrej mysli:)))) A ja widze juz u siebie lciutko zaokraglony brzuszek:-) Jest taki 'inny' hehe. Poza tym dokuczaja mi mdlosci:( i delikatne bole brzucha czasami wiec sie troszke stresuje. Opisuje wam to wszystko po to zebyscie wiedzialy co was niedlugo czeka;))))))) Teraz czeka mnie badanie na przeziernosc karkowa a jutro odbieram wyniki badan laboratoryjnych, za ktore zaplacilam prawie 2 stowki...Dam wam znac. Milej nocki, buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbhfljkFH'D
OlciaK_LODZ a moglabym wiedziec ile sie staralas? bo z braku czasu niestety nie moge przeczytac wszystkich stron tego topiku a jestem tu od niedawna kiedys myslalam ze jak bede chciala miec dziecko to zajde za pierwszym razem.. w wieku 18lat mialam wpadke (pekla gumka) i od razu polecialam do gin po tabletki. dostalam wtedy jedna zapobiegawczo (nazwy nie pamietam) ale wtedy pani gin... powiedziala ze wiecej razy nie moge jej zarzyc i ona sobie to zanotuje... czy myslicie ze tego typu tabletki moga uposledzac uklad rozrodczy i sprawiac trudnosci z zajsciem w ciaze? jedna moja dobra kolezanka poronila w 7tc (to bylo w kwietniu) a dzis moja druga znajoma napisala ze poronila w 8tc:( nie wiem czemu tak sie dzieje ale coraz bardziej boje sie ze nie moge miec dzieci:( z gory przepraszam za literowki jezeli wystapily.. i zycze wam kochane milej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ale ja mam cykl popierniczony dziś mam 26dc,a mój mikroskop pokazał mi wczoraj i przedwczoraj paoprotki,czyli jak one się ukażą,tzn,że niedługo nadejcie owulacja Dziwne.W 22dc znowu mi temka podskoczyła i teraz się utrzymuje w granicach 37,1!Ale zembate te wykresy mi wychodzą:) Olcia,ale fajnie,że już Ci brzuszek widać,SZCZĘŚCIARO:) Co do banku spermy,to my byśmy nie umieli z tego skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja co Wy za wynalazki macie, mikroskop? Ile to cudo kosztuje i jak działa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki. widzę że jestem pierwsza w tabelce.dzisiaj 29dc .zawsze dostawałam na 29dc jak w zegarku.(dosłownie,co do godziny)ale teraz drugi miesiąc po hsg nie wiem kiedy.oby wogóle nie przyszła.jutro lekarz:). dziewczyny chyba kupie sobie pieska.tzn moze dostane na urodzinki.mam upatrzonego juz.tylko ze mam maly problem,moze wy mi pomozecie.jesli któras z was ma szczeniaczka.jak najlepiej go wychowac.zeby nie szkodził i był szczesliwy.(ja mam tyle miłości do obdarowania)nigdy nie mialam pieska.tylko rodzice mieli.mysle ze bedzie super:)tylko ze nie wiem jescze na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *** ******************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* ***************************** MOONIAA123....34................25.06................... ...mazowieckie ANKA76............34................14.07............... .........śląskie INKA LINKA.........22................14.07......................o polskie NADZIEJA86.......24.................17.07................ ......śląskie MALINECZKA.....28.................24.07............... .. ...sląskie BEA.................29................25.07............ ........wielkopolskie EWELA125........21.................26.07................. ......dolnośląskie SODALITE.........35................27.07................. ....Illinois KASIULA1983.....27...............29.07............ ........małopolska AGA_TON.........26.................01.08.............. .. ... mazowieckie _NETI_.............26.............. 02.08................ ......lubelskie KAMA26...........28................04.08................ .....dolnośląskie ******************************************************** ***************** U D A L O S I E!!! ................TERMIN ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r. GREEN_DAY..................... ********************************************************* ***************** Uaktualniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC! Dzisiaj moj dzien wolny, pozalatwialam wszystko i leniuchuje. Wczoraj jeszcze poprawilismy, jakby to Jajo sie gdzies tam blakalo, tym razem maz nie upieral sie by mi pupe trzymac po - dal mi spac :) Pani o tymczasowym nicku alfabetycznym - tak samo myslalam, ze jak bede chciala to zaraz zajde :) I tez kiedys ( wieku lat 19 zazylam tego typu tabletki jako plan B), wiem, ze nie mozna z nimi przesadzac, ale... nie wiem jak sie maja do plodnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja powracam i spadam na sam dol tabelki:) dzis pierwszy dzien @:( anka76 jesli chcesz spokojnego psiaka to nie kupuj rasy husky. my mamy takiego, ma juz 1,5 roku ale do dzisiejszego dnia zawsze cos zniszczy. juz zdazyl zjesc swiezo posadzone roze i wyciagnal nam rybe z oczka, pozarl mi tez nowe buty:/ a gdy zostal sam w domu to zbeszczescil drzwi wejsciowe bo chcial wyjsc na dwor hehe taki szkodnik i nadal mam nadzieje ze z tego wyrosnie. zycze wam kochane milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *** ******************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* ***************************** MOONIAA123....34................25.06................... ...mazowieckie ANKA76............34................14.07............... .........śląskie NADZIEJA86.......24.................17.07................ ......śląskie MALINECZKA.....28.................24.07............... .. ...sląskie BEA.................29................25.07............ ........wielkopolskie EWELA125........21.................26.07................. ......dolnośląskie SODALITE.........35................27.07................. ....Illinois KASIULA1983.....27...............29.07............ ........małopolska AGA_TON.........26.................01.08.............. .. ... mazowieckie _NETI_.............26.............. 02.08................ ......lubelskie KAMA26...........28................04.08................ .....dolnośląskie INKA LINKA.........22................11.08......................opolskie ******************************************************** ***************** U D A L O S I E!!! ................TERMIN ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r. GREEN_DAY..................... ********************************************************* *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×