Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Monia skok niby był,nawet 2 razy,ale ten pierwszy 11dnia to był jednodniowy tempka na następny dzień spadła znacznie i malała każdego dnia,potem znowu mi podskoczyła 22dc i się utrzymywała do @! Dziś kupiłam sobie mieszankę ziół Ojca Sroki na owulację i poprawienie pracy jajników!Zaobserwowałam też dziś 1śluz:) Co do ślubu to my23września mamy 4lata,ale ten czas leci.Nie mieliśmy wesela w eleganckiej dużej sali,tylko w małej z zewnątrz wyglądającej nieciekawie,ale w środku było ładnie.Miało być ok60os.(nie mamy dużej rodziny)a przyszło ponad 40os.Byłam wściekła,ale co zrobić.Jeszcze prosiliśmy,żeby dali znać czy będą,bo wiadomo,ze trzeba zgłosić ilość osób na sali,to część rodzinki nawet nie raczyła się opowiedzieć,ja na oststnią chwilę musiałam do nich wydzwaniać.Teraz mam ich za przeproszeniem w 4literach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Hej:) Green suknia przesliczna!!!!!!!!! Cudo! Jak znajde swoja kiece to tez wam pokaze;) Moje weselicho tez nie bylo wielkie, 60 osob, na sali nie w restauracji. U mojej kuzynki natomiast tak jak u ciebie nadzieja nie przyszlo prawie 20 osob... i tez zapowiadali ze beda. No coz ludzie sa czasami niepowazni. U mnie @ brak nadal. jak sie nie pojawi do piatku to moze sie skusze na test??? objawow zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z rodziną to się dobrze na zdjęciu wychodzi,a najlepiej jeszcze z brzegu w moim przypadku:) Bea oby ta flondra nie przyszła. Ale ja jestem dziś zakręcona:Wczoraj stwierdziłam,że zrobię dziś rybę na obiad.Ale rano po zmierzeniu tempki.położyłam się i przysnęłam,po 9tej wstałam.I myślę,że zanim pójdę do sklepu to ta ryba jak ją kupię nie zdąrzy mi się odmrozić,więc postanowiłam wyciągnąć z zamrażalki kotlety mielone,byłoby szybciej.Otworzyłam ją i mój mnie zagadał i tych kotletów nie wyciągnęłam.Potem robię obiad.Zrobiłam żurek wstawiłam ziemniaki i chciałam te kotlety usmażyć już tłuszcz sobie rozgrzałam patrzę,a kotletów jednak nie wyciągnęłam.:)I mówię trudno będzie jajko sadzone,otwieram lodówkę,a ostatnie 2 jajka do żurku ugotowałam i zapieprzałam do sklepu(dodam,że poraz drugi,bo wcześniej śmietany zapomniałam:) )Nie wiem co się dzisiaj ze mną dzieje!Dawno mi się tak nie przysnęło,zawsze mierzę tempkę o 6.30 i wstaję odrazu,bo spać nie mogę,a teraz tyle pospałam.Mój się ze mnie już śmiał,a nie chciał mnie budzić,żebym sobie pospała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja tak czasami jest, ja tez jestem niekiedy zakrecona maksymalnie... mowia ze kto nie ma w glowie to ma w nogach hehe, ja tez czasami ide po cos do sklepu i przychodze bez tej rzeczy. Moze to wina zmeczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Hello! Dziewczynki ja tez czasami mam takie dni ze chodze z glowa w chmurach;) Okazuje sie pozniej ze jade autkiem i nie mam prawka bo zostalo w drugiej torbie a non stop powtarzalam sobie ze musze je zabrac... Albo ide do sklepu po sol i przychodze z cukrem. Moj tato ostatnio pobił rekord: poszedl do sklepu po olej a przyniosl mamie plyn do zmywania naczyn..... @ nadal brak, zastanawialam sie czy nie zrobic testu ale poczekam jeszcze do jutra. Chyba bo nie wiem czy wytrzymam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sukienki cudne! Czy u was tez powiało jesienią?? Patrzac na ogrodek az mi sie zal robi jak widze kupe lisci:(( Uwielbiam lato i szkoda ze sie juz konczy. Co tam u was slychac? Bea czyzbys dolaczyla do brzuchatek? Zycze ci tego!!!!!! I trzymam kciuki:) Pisalyscie o tym ze ludzie bez uprzedzenia nie przychodza na wesele, wiecie co to sa niepowazni ludzie, kurcze przeciez wszystko kosztuje, a poza tym przeciez mozna by w to miejsce poprosic sobie kogos innego, nawet znajomych z ktorych sie 'rezygnuje' bo sa jakies ograniczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi weselami to dokładnie Olcia.Mi kilka osób z rodziny nie dawało znać i musiałam do nich na ostatnią chwilę wydzwaniać i pytać czy przyjdą:( U mnie w sumie nic nowego:)Zaraz będę robić ogórki kiszone,a wczoraj upiekłam ciasto marchewkowo orzechowe i zrobiło furorę.Dałam mojemu 2kawałki do pracy,a on poczęstował kolegę i mie smsa pisze,żebym temu koledze przepis napisała:D.Jak ja usłyszałam kiedyś ciasto marchewkowe to się w głowę pukałam myśląc,czego to ludzie nie wymyślą itp.Aż tu w sobotę byliśmy u znajomych i koleżanka upiekła to ciasto,jak je spróbowałam to mi bardzo posmakowało,więc teraz sama je zrobiłam:) A tak poza tym,to nic mi się nie chce,a mam robotę.Nie umiem się za nic zabrać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Czesc wszytkim, Nie wiem od czego zaczac. Kupilam wczoraj test ale go nie zrobilam bo zaczal mnie bolec brzuch wiec pomyslalam ze wsystko juz jasne. Rano wstalam ale @ nie ma. Stwierdzilam co mi tam, zaden pieniadz, zrobie test. Na poczatku nic nie bylo widac, pozniej taki rozowy cien. Robilam test Qiuck vue nie wiem czy dobry, moze jest tak ze po lekach wynik jest jaki jest? Cos tam widac, slabo bo slabo ale jednak maly cien jest. Dziewczyny nie chce mi sie wierzyc zeby po 16 cyklach nagle sie udalo. Co prawda biore ten wiesiolek, leczylam hormonki bo mi szalały, maz lyka witaminki ale i tak jest to dla mnie niepojete. No co, trzeba poczekac jeszcze, bol narazie ustal wiec nadal nadzieja jest. Ale czytalam w necie ze czasami wychodzi cien kreski a pozniej o tak z tego d... wiec nie schizuje. Ciasto marchewkowe... hmmm nadzieja mam takie same uczucia mieszane jak ty opisywealas;) Tez mi sie wydaje ze kicha ale skoro piszesz ze pyszne to ja poprosze przepis, jesli jest latwe do zrobienia bo mi czesto zakalce wychodze, nie mam zdolnosci heh. Ja tez mam kupe roboty, sterty prasowania ale pogoda mnie nie nastraja do dzialania, deszcz leje od rana:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati.Pati
Cien nawet najmniejszy drugiej kreseczki na tescie oznacza ciaze:-) Raczej w te strone sie nie mylą wiec GRATULACJE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati.Pati
Przyznam ze tez bym tak chciala, sama staram sie od 2 latek bez skutku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea fajnie by było:)Ale masz rację nie ma co schizować.Wybacz,nie będę pisała,że już Ci gratuluje,bo sama dostałam niezłą szkołe i inaczej do tego podchodzę.Jak będziesz miała wyraźne 2kreski,to się będę cieszyć,ale myślę,że na gratulacje przyjdzie czas,jak dziecko się zdrowe urodzi.Dlatego dziewczyny nie będę się spieszyła z gratulacjami,jeśli któraś zajdzie,co nie znaczy,że się nie będę cieszyła i Wam zazdrościła:D Mój mikroskop zaczyna pokazywać małe paprotki,narazie jest ich mało,co miało by świadczyć o okresie przedowulacyjnym,ale zobaczymy,czas pokaże co będzie. Dziś mam słabszy dzień:(dowiedziałam się,że moja sąsiadka w moim wieku jest w ciąży.A postarała się o to dlatego,że z pracy ją chcieli zwolnić,a teraz ma na nich haka,przynajmniej teoretycznie:(Ona ma chłopaka,są już długo ze sobą,więc kto wie,może będzie i ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie rzadko tu do wasza ogladam bo malo co wchodze na kafeterie za pare ni męzulek i dzie na badania wiec sie dowiemy wszystkiego ,pozatym dalismy na luza w tym miesacu w sumie niech sie dzieje co chce Pati.Pati witaj tez sie staram j uz 2 lata a badałas sie ty i twój mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati.Pati
Staramy sie juz dlugo i czasami mam juz dosc tych wszystkich badan, biegania po lekarzach. Mam juz 33 lata wiec najmlodsza nie jestem, moja mama mowi czesto ze to ostatni dzwonek na pierwsze dziecko. Ostatnio cos drgnelo, pojawily sie cykle owulacyjne, poprawily mi sie wyniki; wyniki meza sa oki. zobaczymy co z tego bedzie. trzymajcie rowniez za mnie kciuki. Malineczka tak, mamy za soba cala mase badan, w sumie moje hormony nie byly w najlepszym stanie, poza tym mialam cykle bezowulacyjne, wiem bo chodzilam na monitoring i albo pecherzyka nie bylo albo nie bylo dominujacego i tak w kolko. mialam hsg, tu wyszlo bez zadnych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati wiem coś o tym,bo my staramy się ponad 3lata!Też już nie mam siły:(Również za Ciebie 3mamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się pojawiło zdjęcie tego ciasta marchewkowego:)prawda,ze apetycznie wygląda?hehe aż korci,ale muszę ćwiczyć słabą,silną wolę.Wczoraj z moim poszliśmy pobiegać trochę i dziś też mamy taki zamiar,a w przyszłym tygodniu idę z sąsiadką biegać haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamotanana
Tak dla pocieszenia powiem wam, że nam udało się po 5 latach - dopiero gdy zupełnie odpuściliśmy. Nadzieja musi być :) ona i wiara :) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,mój miikroskop właśnie pokazał duże,wyraźne paprotki i dużo ich;)Jakiś czas temu coś przegryzłam,ale mam nadzieję,że to mi wyniku nie sfałszowało:)Potem jeszcze raz sprawdzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamotanana
Życzę szybciej :) Napisałam ponieważ, nam nikt nie dawał szans na naturals. W styczniu powiedziałam sobie "a mam was w d..." (znaczy lekarzy, kliniki td ;-) ). No i stało się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze podziwiam Cię,bo my całkiem nie potrafimy odpuścić,tzn,ja bym była w stanie dać sobie spokój,ale mój mąż chce próbować.Oboje się boimi,że jak całkiem odpuścimy to w ogóle nie zajdę w ciążę,albo jeśli,to będziemy czekać "do usranej śmierci"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sliczne suknie:) ja chce miec wlasnie taka skromna prosta bez udziwnien nie zadna princessa:) mam do was pytanko bo nie mierze temperatury w tym cyklu i chcialabym sie was zapytac kiedy po owulacji zanika sluz plodny i czy moze on byc przezroczysty z domieszka bialego? wiem pisze pozno ale spac nie moge. dzis brat mojego faceta zdal prawko wiec wypilam drina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *** ******************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** BEA.................29................25.07............ ........wielkopolskie EWELA125........21.................26.07................. ....dolnośląskie KASIULA1983.....27...............29.07............ ........małopolska AGA_TON.........26.................01.08.............. .. mazowieckie _NETI_.............26.............. 02.08................ ......lubelskie KAMA26...........28................04.08................ .....dolnośląskie INKA LINKA.......22................11.08.....................opolskie ANKA76............34................12.08............... .........śląskie NADZIEJA86.......24.................19.08................ ......śląskie MALINECZKA.....28.................20.08............... .. ...sląskie SODALITE.........35................23.08................. ....Illinois MOONIAA123....34................15.08................... ...mazowieckie ********************************************************* *************** U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r.............. ... .............. GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×