Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

ja tez uciekam na obiadek, pozniej wybiore sie na spacer moze wlasnie do lasu jest masa grzybow. Wczoraj skoczylismy na godzinke i uzbieralismy pol reklamowki:) Trzymajcie sie dziewczynki, wieczorem powinnam tu zajrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea nie denerwuj się, w Twoim stanie to nie wskazane, chociaz czasem trudno opanowac nerwy - nie przejmuj się dla Ciebie 🌼 Swoją drogą też mi się marzy, zeby tak proste w sumie rady poskutkowały, ale czuję, ze nie bedzie lekko :( Olcia - to niedługo zobaczysz co tam drzemie - synus czy córcia :) jakieś preferencje co do płci- wiem, wiem, najwazniejsze żeby było zdrowe, moja szwagierka nastawiła sie na córcię, ale jak się okazalo że będzie synek to później jakoś nikt już nie myślał, że szkoda..a malec jest cudowny i sliczny - nie wyobrażamy sobie, żeby było inaczej :) Sangria witaj - razem raźniej Nadzieja - w sumie mikroskop wychodzi taniej, bo płacisz raz, a testy- mnie one nie pomogły, bo zaczynałam - testów bylo tylko 5 opakowanie 25zł i czsem mi sie kończyły zanim zaczęła sie owulacja, ale mierzenie tempki już mi bardziej odpowiadalo, ale zwykle i tak czuje owulację bo mnie boli bardzo jajnik... Prinzesska, mój najbardziej chyba obawia się wizyty urlologicznej, boi się badania, nie wiem jak go to tego przekonam... miał przepisywane jakies leki czy tylko witaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZA TABELA ******************************************************** *** ******************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** KASIULA1983.....27...............29.07............ ........małopolska AGA_TON.........26.................01.08.............. .. mazowieckie MOONIAA123....34................15.08................... ...mazowieckie NADZIEJA86.......24.................19.08................ ......śląskie MALINECZKA.....28.................15.09............... .. ...sląskie SODALITE.........35................23.08................. ....Illinois _NETI_.............27.............. 25.08................ ......lubelskie KAMA26...........28................04.09................ .....dolnośląskie EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie INKA LINKA.......22.................09.09.......................o polskie ANKA76............34................07.09............... .........śląskie SANGRIAA..........28................08.09................ ........pomorskie ***************************************************** *************** U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r.............. ... .............. GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... .................. Bea...................................01.05.2011 r...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usiadz z nim i porozmawiajcie na spokojnie...musisz mu uswiadomic ze to wazne by poszedl do urologa albo do androloga. Wytlumacz mu ze to badanie nie boli...faceci sie stawiaja bo ktos mu za ptaszka zlapie albo jajka ale nie pomysla o tym ile razy my musimy przed obcym rozlozywc nogi... Urolog zbada mu jadra,pobierze krem i zbada sperme. Powiedz mu ze mu pomozesz zeby oddal probe hehe,mysmy sie bzykali dla jaj tam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę powiedzieć że pierwszy raz widzę ten mikroskop zaciekawiło mnie to. Olcia - jest taki przyrząd na allegro Tens się nazywa znajdź sobie i poczytaj. Koleżanka go kupiła do porodu. Ja poczułam pierwsze ruchy dokładnie w 20 tygodniu, popłakałam się ze szczęścia. Później już nie było tak wesoło. Od 30 tygodnia mała była głową w dół, waliła mnie po żebrach, miałam napady duszności, wzywaliśmy pogotowie. W 9 miesiącu jak kopała to płakałam ale z bólu :( Co do płci wszyscy mi wmawiali że będzie chłopiec bo tak ładnie wyglądałam, ale ja miałam nadzieję na córeczkę i jak poszliśmu na usg 3D w 20 tyg i jak lekarz powiedział że córcia to ja się popłakałam ze szczęścia a mąż się skrzywił bo chciał syna. A teraz jest córeczka tatusia. Mąż kocha ją ponad życie i czasami mam wrażenie że mała jest najważniejsza na świecie od wszystkich innych:) ale cieszę się że tak właśnie jest. Co do cykli ja wiem że mam jajeczkowanie zaraz po @ właśnie wtedy zaszłam w ciąże i drugi raz około 20 dc. Koleżanka ma w połowie czyli około 14 dc a później ma przed samym @ i wtedy właśnie zaszła w ciąże. Więc różnie to bywa z tym jajeczkowaniem. Róbcie grochówkę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu zaraz po @ tzn mniej wiecej kiedy?musisz miec krotkie cykle tak?a drugi raz o co z tym chodzi?2 owulacje macie?????:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ciąże zaszłam w 9dc. A następną owulkę mam około 20 dc. Tak się zdarza. Nawet moja lekarka mi mówiła że często kobiety mają dwie owulację i nawet o tym nie wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu a Twoje cykle ile trwaja?matko doznaje na Waszym forum kolejnego szoku;)..ale Ci fajnie, chociaz z drugiej strony jakby sie nie planowalo dzidzi to podwojnie uciązliwe uwazanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati.Pati
Czesc wszystkim, witam nowe kolezanki:-D Nasze forum odzylo hehehe, az sie zdziwilam ze tyle stron naprodukowalyscie:) Piszecie o tych cyklach, ja mam najprawdopodobnie owulacje ok 11 dc a wczesniej myslalam ze mam 15-16. Ale odkad mierze tempke to skok jest zawsze wczesniej wiec kto wie. Zmieniamy taktyke;) Zapisalam sie tez na monitoring i w sumie zastanawialam sie nad tym mikroskopem, zobaczymy, najpierw sprobuje kontrole owu u gina a pozniej sie okaze. NASZA TABELA ******************************************************** *** ******************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** KASIULA1983.....27...............29.07............ ........małopolska AGA_TON.........26.................01.08.............. .. mazowieckie MOONIAA123....34................15.08................... ...mazowieckie NADZIEJA86.......24.................19.08................ ......śląskie MALINECZKA.....28.................15.09............... .. ...sląskie SODALITE.........35................23.08................. ....Illinois _NETI_.............27.............. 25.08................ ......lubelskie KAMA26...........28................04.09................ .....dolnośląskie EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie INKA LINKA.......22.................09.09.......................o polskie ANKA76............34................07.09............... .........śląskie SANGRIAA..........28................08.09................ ........pomorskie PATI.................30...............09.09......................wielkopolskie ***************************************************** *************** U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r.............. ... .............. GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... .................. Bea...................................01.05.2011 r...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tez jestem w szoku - dwie owulacje w ciagu jednego cyklu, niesamowite... :) Prinesska, ja wiem że mój musi do wszystkiego jakoś sam..tak samo było z badaniem nasienia, ile się ngadałam, napłakałam, a potem mi powiedział, że nie chciał, bo to bylo logiczne, że jeśli u mnie wszystko jest dobrze, to z nim coś jest nie tak...i bal sie potwierdzenia swoich domysłów. pamiętam, że strasznie przeżyłam kiedy odebraliśmy wynik...wyłam jak bóbr..teraz już mniej to boli chociaz często zadaję sobie pytanie dlaczego własnie my..zawsze się bałam nieplanowanej ciąży, chcialamm żeby wszystko bylo tak jak to sobie wymyśliłam , aż tu nagle klops,- wyrok: niepłodność- masakra. Grzebiąc na forach zauważam że nie jest to mały problem współczesnie i coraz więcej par się boryka za takim problemem jak my. Dobrze, że jest topik i można znalexc tu pocieszenie, bo faceci nie zawsze chca z nami rozmawiac...mój czasem się wycofuje, choć i tak staram się rzadko poruszac ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama Duzo zalezy teraz od ciebie takie sa niestety zadania kobiety. Musisz mu uzmyslowic ze problem nieplodnosci dotyczy was dwojga,nie tylko ciebie bo musisz zajsc w ciaze. Starania o potomstwo to cos pieknego dla zwiazku ale gdy nast schody ,jest to ogromnie trudne. Jesli nie bedziecie z soba rozmawiac to wasz zwiazek bedzie sie la mal podupadal. Albo sie chce z milosci do zony miec z nia dziecko i rodzine albo nie. Wiem jak to jest,bo u nas borykamy sie z najg problemami jesli chodzi o nieplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam mu czas do końca roku...na pewno będę się starała rozmawiać .oboje wiemy jak bardzo jest ważne to, aby doczekac sie potomstwa. Ja ze swojej strony moge zadbac o nasz tryb życia, spacery, odżywianie, już teraz zmieniłam sposób gotowania (bez tłuszczu, gotowanie warzyw bez wody, tak aby zachowały więcej skladników i witamin), łyka salfazin, spróbujemy jeszcze dodatkowych witamin, zdaje się, że Olcia pisała na ten temt, pamiętam nawet że o syropie na zbyt duże zlepanie się nasienia :) Po nowym roku zrobimy badania - na świeżo i zobaczymy co nam lekarz poradzi. Pamiętam jak dziś poszłam do swojej doktor z wynikami a ona powiedziała mi, że na naszym lokalnym terenie już nikt nie jest nam w stanie pomóc... Najwazniejsze to się nie poddawać, choć to trudne, nigdy ni zobaczyłam na teście dwóch kresek -wiem jedno będzie dobrze :) , dziś okropnie boli mnie głowa i to już 4 dzień z rzędu, nie wiem co z tym zrobić, nie moge łykac ciągle proszków, bo żołądek mi siądzie...macie tak czasem? Położe sie dziś wcześniej Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Kama, moja mame boli juz wlasnie tak jak ciebie czwarty dzien z rzedu glowa... ona ma niskie cisnienie, mysle ze od tego bo jak sobie mierzy to sie za glowe lapie, takie ma niskie wartosci... I tez nie chce non stop lykac lekow ale kiedy musi cos zrobic a bol jej utrudnia to lyka. Dobrze ze jest na emeryturze, do pracy isc nie musi wiec moze sie polozyc i polezec ale ile mozna znosic bol:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie nie bylo problemu z badaniami - moj maz na poczatku krecil nosem ale tlumaczylam mu ze im wczesniej bedziemy wiedziec tym lepiej dla nas i w koncu poszedl. Zreszta tak jak pisalyscie, my rozkladamy nogi przed lekarzami i nie marudzimy nic o wstydzie czy o tym jakie to nieprzyjemne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama26 koleżanka leczy się u speca od napro od początku tego roku, czyli już 9msc. Wcześniej leczyła się u gina, który zajmuje się niepłodnością i pracuje w klinice - miała monitoringi, stymulacje i nawet laparoskopie. Dziewczyny, sorry, ale padam ze zmęczenia, nie przeczytałam wszystkiego, ale w weekend obiecuje nadrobię i się poprawię. Serdecznie pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati.Pati
Dziewczyny pisalyscie o bolu glowy - moja mama ma czeste bole nawet migrenowe i kolezanka powiedziala jej ze na samym poczatku tego bolu trzeba wiac gaze, zamoczyc w wodzie ze spora iloscia octu i polozyc na czole i polezec. Sluchajcie, to dziala, ja juz nie jeden raz rezygnowalam z tabletki bo mi po tym przechodzilo. Tyle ze trzeba miec czas zeby spokojnie polezec z 'opatrunkiem' na glowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) piatek:) moj M w pierwszych rozmowach o badaniu pukał sie w głowe, ze nie bedzie nigdzie chodzil z pojemnikiem...nie bylo tematu, minely troszke czasu i na kolejne moje pytanie bylo juz"no dobra przeciez pojde" zalatwil to sam, kiedy ja byłam w pracy, wyniki tez odebral sam ale czytalismy je juz razem. Rewelacyjne nie sa, ale sa ok. Ogolnie nie naciskalam, nie płakałam, mowilam tylko ze to wazne i ze nie on pierwszy i nie ostatni!!!ja tez myslalam ze to bedzie latwiejsze no nie?ile my badan mamy, a tu jedno i problemy robia:P faceci eh. Ale wiecie co potem poszedl nawet sam od siebie z wynikami do lekarza I za to go podziwiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, witam i jeszcze raz dziekuje za cieple przyjecie dom, praca troche zalatana ile wpisow to "poemat", Oj ci faceci z moim to latwo powiem raz, tydzien pochodze naburmuszona i dla swietego spokoju ulega wszystkiemu, ale roznie to bywa z facetami taka to rasa. Dziewczyny chyba przynioslyscie mi szczescie wczoraj dryndnelam do kliniki i wizyta na 1 pazdziernika a moj M jak to oni potrafia cytuje " a ja tez musze isc, a po co ja potrzebny" jakbysmy w ciaze zachodzily przez zapylanie. Moja to klinika panstwowa przy szpitalu ale we Wloszech, wolalabym w prywatnej owszem inaczej to wyglada, ale jest do zrobienia kupe badan a to sporo kasy np. cariotipo (DNA) na ktore czeka sie z 3 msc i prywatnie kosztuje 300 euro,panstwowo polowe dla obojga,no zobaczymy jak to wszystko wyglada, mam nadzieje ze do 40 wszystkie badania porobie hihihi. Jaki wy kosmiczne urzadzenia uzywacie, ja osobiscie nauczylam sie obserwowac sluz plodny bo mam b.obfity,temp,bole owulacyjne i staramy sie co 2 dni celowac i wisze godz. na zyrandolu, tylko ze nie jestem pewna czy moje jajeczka sa w optymalnej formie. moje staranka to jak czkawka 6 msc walczylam z zapaleniem pochwy a teraz moj w delegacji i jak tu doczekac sie potomka Kama chcialabym pomodz bo to czas leci i Wiem jak czlowiek sie doluje, moze nie naciskaj, moze sam zadecyduje kiedy bedzie ten moment. Kasiu zazdroszcze 2 owulek to super sprawa, wiem ze istnieja i sa powodem ciazy blizniaczej. Dziewczyny fajnie,ze jestescie tyle porad waw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati.Pati
W koncu piatek i weekendzik:-) Robicie cos, macie jakies plany? My wybieramy sie jutro do znajomych na piwko a rano moze skoczymy do lasu na grzyby. Moja mama czesto jezdzi i nie wiem co ona z tym wszystkim bedzie robila heh bo ma juz cala mase;) Kurcze obudzilam sie dzis i od rana czuje bol glowy - nie jakis mega ale tak pobolewa:( A mam dzis sporo pracy wiec musze sie go jakos pozbyc. Ja tez sie ciesze ze sa takie fora, takie fajne laseczki bo przynajmniej mozna pogadac, wygadac sie, wyplakac no i zawsze uzyskac jakas porade:) albo przepis na rozne pysznosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************** *** ******************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** KASIULA1983.....27...............29.07............ ........małopolska AGA_TON.........26.................01.08.............. .. mazowieckie MOONIAA123....34................15.08................... ...mazowieckie NADZIEJA86.......24.................19.08................ ......śląskie MALINECZKA.....28.................15.09............... .. ...sląskie SODALITE.........35................23.08................. ....Illinois _NETI_.............27.............. 25.08................ ......lubelskie KAMA26...........28................04.09................ .....dolnośląskie EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie INKA LINKA.......22.................09.09.......................o polskie ANKA76............34................07.09............... .........śląskie SANGRIAA..........28................08.09................ ........pomorskie BAUBAU............36.................07.09..........PL-pomorskie,Wlochy ***************************************************** *************** U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r.............. ... .............. GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... .................. Bea...................................01.05.2011 r...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati.Pati
SOLIDATE co u ciebie???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati.Pati
Przeklejam raz jeszcze bo mnie wcielo gdzies:( ******************************************************** *** ******************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** KASIULA1983.....27...............29.07............ ........małopolska AGA_TON.........26.................01.08.............. .. mazowieckie MOONIAA123....34................15.08................... ...mazowieckie NADZIEJA86.......24.................19.08................ ......śląskie MALINECZKA.....28.................15.09............... .. ...sląskie SODALITE.........35................23.08................. ....Illinois _NETI_.............27.............. 25.08................ ......lubelskie KAMA26...........28................04.09................ .....dolnośląskie EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie INKA LINKA.......22.................09.09.......................o polskie ANKA76............34................07.09............... .........śląskie SANGRIAA..........28................08.09................ ........pomorskie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie,Wlochy Pati................30...................09.09...................wielkopolskie ***************************************************** *************** U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r.............. ... .............. GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... .................. Bea...................................01.05.2011 r...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati.Pati
Acha zaraz mi sie dostanie od tej ktora dba o wizualna strone naszej tabeli ze nie napisalam wielkimi literami;) Ale juz nie poprawiam, bo wyjdzie strona samych tabelek - zrobie to przy najblizszej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati plany na weekend?najwazniejszy moj plan to wreszcie sie wyspac !!a jak bedzie taka pogoda jesienna jak teraz to chyba wogole z łozka nie wyjde;)..tym bardziej ze zblizaja sie TE dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Sangria to trzymam kciuki za owocne starania:-D Sluchajcie, u mnie dzis pogoda cudowna, swieci slonko i jest cieplo. Mam nadzieje ze u was tez. Ojjj tam Pati wyluzuj, nie ma roznicy jak wpisujemy hehe;) Plany na weekend... A wiecie ze nie mamy zadnych? I tak jest fajnie, albo wpadniemy na jakis pomysl i cos wykombinujemy albo bedziemy leniuchowac w domku:-) No walsnie czy Solidate nas jeszcze dowiedza? Zawsze mialysmy jakis wpis z srodka nocy hehe a tu teraz ciiiiiiii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeżarło mi kawalek tekstu:( Napisalam jeszcze ze ide teraz posprzatac no i moze zrobic jakies pranie. Bede zagladac w ciagu dnia:). BUZIOLE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×