Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Suczka ; *

Wpadki podczas seksu

Polecane posty

Gość heheszki
No to tak wkladam jej penis* w poch*e i nagle ona zaczyna się paranoicznie śmiać , patrze a ono reka usta zasłania i cała czermona ze śmiechu. pytam o co chodzi a ona mówi ze kawal jej sę przypomniał . Rozbroiła mnie calkiem niewiedzialem co mam zrobić smiac się z nią czy przestac wiec pytam się czy się podnieciła a ona nato ze nie zabardzo i boli ją jak cholera i pyta sie co powinna zrobić z rekami i po co dziewczyny wydają te dziwne dzwięki . po tym przestaliśmy i położylismy się spac . Dowiedzialem sie pużniej po rozstaniu :( że śmiała się tez z powodu wielkości mojego penis*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezle k*******a !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artek75
Hej! Moja niefortunna przygoda ;) Staliśmy w kuchni ,ot taka wieczorna krzątanina i zebrało nam się na amory... No to co ...? Buzia buzia .Sylwie na stół .nogi na pagony i .... Po dłuższym wczuwaniu się zabawa zaczęła nabierać coraz większej pikanterii , tyłek mi latał niczym młot pneumatyczny i co ...? Stół nie wytrzymał , nogi stołu się poskładały ,blat na nogi stołu , Sylwia na blat a ja stoję z "Wackiem" na baczność a z "wacka " dosłownie po 2-3 sekundach kap kap na nogi Sylwii . Trochę spóźniony zapłon :) Raczej więcej śmiechu niż wstydu , brechtaliśmy z tego przez tydzień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutki1981
Mąż kobiety z którą sypiałem na studiach niespodziewanie wrócił do domu i zastał ją na kolanach. Ja zdążyłem dopiero co dojść i na buzi miała spermę. milutki1981@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walilem ja tak mocno ze się zesrala, takiego kloca mi na łóżko jebla ze nie wiedziałem co powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutki1981
Ja wtedy 20 latek stoję ze spodniami przy kostkach, 15 lat starsza koleżanka w samych majteczkach klęczy przede mną z pełnymi ustami a do domu wraca jej mąż. Trochę był zaskoczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mojej mamy przyszła koleżanka z pracy mama była na zakupach gdy wróciła zastała nas jak waliłem ją od tyłu w salonie. Koleżanka 3 lata starsza od mamy ale zawsze mi się podobała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikająca panienka
Wiesz , wpadki podczas seksu ludzie zapisują na toaletowych wpadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×