Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość villemo2345

torty we Wrocławiu

Polecane posty

Gość villemo2345

Szukam cukierni. Jest tego trochę we Wrocławiu. Macie może jakieś sprawdzone miejsca? Nie chcę bardzo fantazyjnego tortu, ale zależy mi żeby był smaczny. Bo jako gość często się zawodziłam na tortach które tylko ładnie wyglądały. Tak więc szukam smacznego tortu. Czekam na Wasze podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam niepozorną cukierenkę
"Tyszko" na Alei Pracy - zwłaszcza tort Tiramisu, przepyszny :) to jedna z NIELICZNYCH cukierni, gdzie pozwolono właśnie na spróbowanie wypieków, cena przyzwoita, dowieźli na miejsce gratis, a tortu było nawet więcej niz zamawialiśmy (bez konieczności dopłaty) Pyszne wyroby ma też cukiernia "Królewska-Kilian" pod filarami na Ruskiej (nie pomylic z sąsiadującym "Furtakiem" - niezłe wyroby, ale bez szału i dość drogo), pozytywne opinie krążą o cukierniach "Tichy" (Komandorska), "Michalinka" (Trzebnicka) i "Biskupin" ((Olszewskiego). Osobiście nie polecam: - Spychały: wyroby pyszne, ale ceny z sufitu, koszmarnie brzydkie stelaże obciążone kosmiczna marżą, mała elastyczność co do wzorów (mają swoje schamaty i cześć), no i niestety wybitnie opryskliwa obsługa - Wolaka - wyroby przeciętne, baaaardzo słodkie, ze składników niskiej jakości (wiadomość od specjalisty z branży), często wpycha się klientom wypieki tuż przed upływem daty ich wazności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinek
polecam te torty!! babeczka piecze w domu, z naturalnych skladnikow (nie uzywa margaryny co jest nagminne w cukierniach..) bita smietana prawdziwa itp. do tego dekoarcje dogadasz taka jaka chcesz!! moi goscie byli zachwyceni smakiem i wygladem tortu.. www.slodkawyspa.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
jest taka miejscowosc w ok wroclawia Kopalina maja piękne i pyszne torty. my tam i ciasta i torta zamawiamy bo sprawdzilismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Furtaka. Torty po prostu pyszne - zaluje ze na swoj slub zamawialam z innej cukierni, bo tort owszem slicznie wygladal ale nie byl juz tak dobry. Na chrzest dziecka mialam tort wlasnie z furtaka i wszyscy goscie pytali mnie gdzie zamawialam bo tak dobrego jeszcze nie jedli takze naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur Zag
Odradzam zamawianie tortów, a w szczególności tortów dla dzieci w cukierni Tichy przy ul. Komandorskiej. Moje doświadczenia z nimi są bardzo złe. Zamówiony tort został wykonany niezgodnie ze zleceniem, mimo że zapłaciłem za dekorowany (2 razy wiecej za 1kg), otrzymałem zwykły ze standardowym napisame. Reklamacja została uwzględniona telefonicznie, ale niestety na miejscu potraktowano nas bardzo arogancko i odmówiono zwrotu nienależnie pobranej podwójnej opłaty. Dzieciaki nie dostały tortu, jaki miały obiecany, a tego nie da się przeliczyć na pieniądze. Jeszcze raz ODRADZAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Furtaka! Naprawdę sprawdzone i naturalne jak domowe! Dowiozą i można się dogadać co do kolorystyki i wykończeń. Robią całe słodkie stoły na wesela,które cudnie wyglądają! Byliśmy na dwóch weselach z tortami i stołami od nich,świetny pomysł i smak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez polecam Pracownie Tortów w Brzezinie. Zamawiałam tam tort na chrzest mojego synka. Profesjonalnie, szybko, tort przepyszny, wszyscy chcieli dokładkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam pracownię z Wrocławia Cake4You: www.cake4you.pl Torty sprawdzone - pyszne, a w dodatku piękne. W telegraficznym skrócie kilka kwestii, które mnie przekonały: 1. Pyszne, lekkie, a co najważniejsze nie za słodkie torty - jadłam i na prawdę polecam. 2. Ponadprzeciętna dbałość o szczegóły tortów oraz ich estetykę - polecam przejrzenie galerii zrealizowanych tortów lub fanpage na Facebook - w szoku byłam jak widziałam figurki, które wyglądały jak prawdziwe. 3. Legalnie działająca pracownia cukiernicza - jak zostało wcześniej podkreślone, nie wyobrażam sobie podania wypieku z nie sprawdzonego źródła, a tu pozwolenie i nadzór sanepidu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak ukryta autoreklama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalinaaaa
Pytanie jest pewnie przedawnione, ale jakby ktoś jeszcze szukał- szczerze polecam cukiernię Royal na Grota- Roweckiego. Dopasowują się do klienta (strasznie wybrzydzam- cukiernik wyszedł z produkcji i miał czas mnie wysłuchać ;) mają dobre ceny i ciasta smakuja jak domowe, a do tego są bardzo estetyczne. na Wojszycach nic nie ma, a tu takie miłe zaskoczenie, mam nadzieje, że beda trzymac poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój faworyt to Cukiernia Komandorska,pyszne torty i oczywiscie lody.Torty lodowe -smak wspaniałych lodów,kształt zamówiłam ksiezyc i wykonali.Tort dla dzieci -bajka,zajrzyjcie na stronę .Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Cukierina Parfe z łagiewnickiej we Wrocławiu. Naprawdę pyszny tort, zrobiony z naturalnych składników a do tego pięknie wyglądał. goście byli zachwyceni. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam Królewskiej
Kilkakrotnie kupowałam w Cukierni Królewskiej przy ul. Kazimierza Wielkiego (Ciacho Cafe) ciasta i kawę, ciasta były smaczne, do kawy również nie można się przyczepić, jednak ostatnie zdarzenie sprawiło, iż nie wrócę już tam z pewnością. Mianowicie chcąc kupić ciasto robiłam rozpoznanie asortymentu, zwróciły moja uwagę owoce na cieście - podeschnięte jakby stały trochę za długo, zapytałam więc obsługi, które ciasta są dzisiejsze i usłyszałam odpowiedź, że wszystkie, odpowiedzią byłam zaskoczona i powiedziałam Pani, że ciasto z opisanymi wyżej owocami nie wygląda za świeżo, na to Pani odparła pewnie i już z lekką irytacją, że wszystkie ciasta są DZISIEJSZE!! Pomyślałam, że jeżeli Pani Ekspedientka jest pewna tego co mówi to nie wpuszcza mnie w maliny bo przecież zdaje sobie sprawę, że nie powinno się kłamać klientów....aż tak perfidnie. Z zakupionym ciastem udałam się do domu. Jakie było moje zaskoczenie gdy na świeżym i przecież dzisiejszym cieście, od spodu - na biszkopcie znajdował się nalot pleśni. Ciasto w stanie nienaruszonym odniosłam do cukierni żeby odzyskać chociaż pieniądze bo uczucie wkur...... (lekkiego zdenerwowania) musiało samo minąć. Gdy pokazałam Pani ciasto z niebieskim nalotem powiedziała, że mam wypełnić najprawdziwszy wniosek reklamacyjny (!) (w którym musiałam podać wszystkie swoje dane) i gdy reklamacja zostanie rozpatrzona zostanę poinformowana o decyzji telefonicznie, zatkało mnie, ale stwierdziłam, że nie odpuszczę i wniosek wypełniłam. Nazajutrz dostałam telefon, że wniosek został rozpatrzony pozytywnie i przelewem zwrócą mi pieniądze. Byłam na prawdę zaskoczona, że tak szybko rozpatrzyli mój wniosek, ale może to z powodu zapewne szybko przeobrażającego się dowodu rzeczowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zamawiałam w restauracji GOOD TIMES tort na komunie córki i mogę szczerze polecić ich wypieki. Tort był lekki, nie za słodki i bardzo ładnie przyozdobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicepoint
W Good Times, faktycznie mają wspaniałe wypieki. Zamawiałam tam 3 blachy ciasta na jubileusz i dużo osób pytało mnie o przepis. Wszystko było świeżutkie i bardzo ładne wizualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecampiekarnier
Poszukaj Piekarni Rąba. Najlepsza obsługa pod słońcem, można się dogadać co do dekoracji tortu i rozmiaru. Jak dla mnie robią naprawdę kawał dobrej roboty zawsze gdy coś zamawiam. Mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×