Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kserkses

Tylko kasa się liczy

Polecane posty

Z pełną odpowiedzialnością stwierdzić muszę że dla 99,9% kobiet liczy się tylko kasa. Jak ktoś jest obrzydliwie bogaty to każda laska jest jego. Wyjątki są ale jest to jedna na około 500tysięcy kobiet. I takiej napewno tu nie ma. Przez ostatnie trzy miesiące miałem okazję żyć jak obrzydliwie bogaty człowiek. Garnitur za kilkanaście tysięcy buty za kilka tysięcy, dom ogromny, samochód pierwsza klasa. I co? Każda kobieta jest Twoja. Większość od razu w ten sam dzień a niewielki margines za kilka kilkanaście dni. To jest obrzydliwe. Mówi się że dla faceta liczy się tylko wygląd. Ale dla kobiet liczy się tylko kasa. Nic więcej. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelki
na www.dyskrecja.pl będziesz miał kasy jak lodu po megastosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale odkrycie
laski nie sa dla bezrobotnych biedaków. Widziałeś kiedyś 60letniego kolesia bez żadnej kasy który znalazł sobie młodą 20kę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja propozycja......
no i racja,szkoda ze tak dlugo ci to zajelo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oyur568
nieprawda. ja nie lecę na kasę ale na zaradność. facet nie musi mieć kasy ale nie może być totalną ciapą. musi mi coś pomóc w domu, wesprzeć, wyjść na miasto. niestety wiele kobiet leci na stanowisko i kasę. to muszę stwierdzić i uważam, że głupi są faceci, którzy biorą wypindrowaną lalunię, którą tylko kasa interesuje a ona potem sobie bierze kochanków. na szczęście, istnieją piękne kobiety i dobre ale same są źle traktowane przez ten właśnie stereotyp. jest na to jeden sposób-poznawać i rozmawiać oraz wypróbowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedza wcale inaczej się nie zachowywałem. To tylko i wyłącznie bogactwo. Dobra materialne. Nic więcej. Całe szczęście że naprawdę zdarzają się inne. A vera to leci tylko na kasę. Zabawa była przednią. Poza tym liczyć nie umiećie. Społeczeństwo jest coraz głupsze. Nikt nie zauważył że jedna na 500tys to nie jest 99,9% myślcie ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ameryki to ty nie odkryłeś
wszystko jest na sprzedaż poza uczuciami ale to mozna udawać dosc wiarygodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OCZYWISCIE ze dla kobiet sie liczy kasa!! Jestem kobieta i wybieram przebieram w facetach, jak ktorys jest biedny to nie ma u mnie szans. No moze jeden numerek i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla kobiet liczy się kasa Panowie czytajcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że kasa jest ważna. Nie mam zamiaru nikogo utrzymywać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze rozumiem, że teraz kiedy nie masz tych wszystkich powierzchownych atrybutów, żadna laska nawet na Ciebie nie spojrzy ? Przytulam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasa,kasa sprawiedliwość jest jedna wszyscy będziemy gryźć ten sam piach. Biedny czy bogaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) Powiedz to temu ćwokowi który temat założył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że kasa się liczy, ale i tak wolę własną kasę. Nie poleciałabym za bogatym staruchem ani nawet panem w średnim wieku fuuuu. Może dorosnę, nabiorę desperacji to zmienię zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawiedliwosci raczej nie ma ale to prawda,ze wszyscy kipniemy bez wzgledu na to czy biedni czy bogaci. I to nieprawda,ze 99,9 % leci na kase. Widocznie w takim srodowisku sie obracasz, ja z kolei nie znam takich a kazdy z moich kolegow jak i ja po slubie. Dodam,ze jestem biedny i wiekszosc tych kolegow tez. Wiec jestesmy dowodem na to,ze twoja teoria jest nieprawdziwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josscelin
Też to zauważyłem... głupio, ze dopiero po tylu latach.. ale lepiej niż wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uufsfd
Skuteczna reklama Lublin to prosty sposób na poprawienie promocji firmy oraz zdobycie większej liczby odbiorów. Z jej pomocą ma się możliwość zwiększyć swoje zyski i osiągnąć sukces. https://reklama-lublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo0
...oprócz kasy mam konkretnego penisa, jestem średniej urody...wszystkie dziewczyny z którymi uprawiałem sex były zaspokojone w 100%... z rzeczy materialnych miały wszystko co im się "upierdziało"...kasa i dobry "zaganiacz" to się teraz liczy...należę do facetów, którzy mają jedno i drugie i jestem szczęśliwy z tego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×