Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margo456

uwielbiam pozę "nogi na pagony" w czasie bzykanka:)to jest dopiero dobre dymanko

Polecane posty

Gość zła.
jedno wielkie świnstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety jestem mało
wygimanstykowana i chyba mam za krótkie nogi ;) ta pozycja nie dla mnie szkoda-podpowie ktoś jak poćwiczyć aby jednak spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieJapka
ktoś mi wytłumaczy co to za pozycja?może ją uprawiam ale nawet o tym nie wiem?gdzie te nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wtedy kiedy zakładasz mężowi nogi na ramiona. :) Na moim łóżku słabo wychodzi... za to na stole... :classic_cool:❤️ Raz nawet próbowaliśmy wykorzystać deskę do prasowania, ale była za mało stabilna :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieJapka
ja się tak domyślałam,że to ta pozycja.Niestety u mnie kiedy mąż tak unosi mi nogi następuje ból jajników,nie wiem czemu,mam tyłozgięcie macicy,może to to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09876
Mnie ta pozycja równiez boli.Mam wrażenie ze jego maszyna zatrzymuje mi się aż w żołądku .Na jeźdzca to samo. Ból.Wystarczy jednak że usiądę na niego tyłem i lekko odchylam - ból ustępuje.Smieję się że coś za coś-pipka nie bol iale szyja drętwieje bo on cały czas lekko wykręca mi wtedy głowę by na mnie patrzeć. W ogóle preferuje pozycje tylne- najbardziejj uwielbaim kiedy robimy to na krześle a ja siedzę tyłem do niego . Wiecie co.Przykre jest że forum stało się erotycznym czatem a chyba(?) miało być miejscem(w pierwotnym projekcie) gdzie my kobiety możemy sobie na luzie pogadać na te tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świntuchy jedne
Tylko nocna koszula do kostek !!! Każdej nocy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie ta pozycja sie nie sprawdza bo jest zbyt duża różnica wzrostu między mną a moim partnerem. Z kolei od tyłu też nie bardzo bo mam tyłozgięcie macicy i boli, no chyba że od tyłu ale przy łóżku wtedy jest inny kąt nachylenia, eh... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innego powodu
... pozycja "na pagony" (konkretnie to UDA na pagony) jest ważna dla mnie. Moja, tuż tuż przed orgazmem staje się nie do opanowania. Tak skacze i wije się, że mój język nie jest w stanie kontynuować. Traci kontakt, a orgazm się oddala. Mając Jej uda na pagonach, silnie obejmuję je oburącz. Teraz może sobie skakać, bo moja głowa pomiędzy Jej udami skacze razem. A jeśli nawet i mój język dodatkowo skacze, to przecież dla Niej tym przyjemniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja każdą moją laskę przejechałem na pagony obojętnie czy była niska czy wysoka. Nóżki do góry i kochamy się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×